trawa

Autor Wątek: Egmont 2013  (Przeczytany 297888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #735 dnia: Wrzesień 25, 2013, 11:44:13 pm »

Wydawnictwo Egmont ogłosiło "Konkurs na komiks dla dzieci im. Janusza Christy".
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline adro

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #736 dnia: Wrzesień 26, 2013, 11:44:32 am »
Na alei pojawily sie zapowiedzi egmontu na grudzien(nieoficjalne). Grudzien zawsze wydawal sie slabszy, a teraz zapowiada sie bombowy pakiet (basnie, batman, blacksad i jeszcze kolejny tom straznikow poczatek)
Big WOW :razz:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline radef

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #737 dnia: Wrzesień 26, 2013, 04:04:57 pm »



EDIT CD JACK: Na prośbę czeskiego oddziału Egmontu okładka "Asteriksa u Piktów" została tymczasowo ukryta, gdyż pojawiła się w sieci przedwcześnie. Jeżeli macie ją gdzieś na dyskach to uprasza się o nie publikowanie jej gdziekolwiek do czasu oficjalnej premiery ustalonej przez francuskiego wydawcę.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2013, 12:07:25 pm wysłana przez CD Jack »
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline janjedlikowski

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #738 dnia: Wrzesień 26, 2013, 08:01:59 pm »
Kiedy ma się ukazać ten komiks? Czy są już jakieś recenzje? No, ciekaw jestem czy ta kontynuacja wypali, aczkolwiek po ostatnich albumach to chyba słabsze nie będzie.

Offline vision2001

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #739 dnia: Wrzesień 26, 2013, 08:25:16 pm »
Kiedy ma się ukazać ten komiks? Czy są już jakieś recenzje? No, ciekaw jestem czy ta kontynuacja wypali, aczkolwiek po ostatnich albumach to chyba słabsze nie będzie.
Biorąc pod uwagę, że komiks we Francji ma się ukazać 24 października to z recenzjami może być ciężko...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

fragsel

  • Gość
Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #740 dnia: Wrzesień 27, 2013, 07:33:16 am »
Z zupełnie innej beczki: Jakiś czas temu T. Kołodziejczak w odpowiedziach na alei stwierdził (o ile dobrze pamiętam), że Egmont nie jest zainteresowany wydawaniem pierwszych historii Lucky Luke'a (tych tworzonych samodzielnie przez Morrisa). Może komuś przyda się więc informacja, że część z tych historii znajduje się (a co najmniej jedna wkrótce znajdzie) w wersji anglojęzycznej w ofercie wydawnictwa cinebook. Ja się przymierzam (do zakupu oczywiście)

Offline peta18

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #741 dnia: Wrzesień 27, 2013, 08:08:34 am »
Z zupełnie innej beczki: Jakiś czas temu T. Kołodziejczak w odpowiedziach na alei stwierdził (o ile dobrze pamiętam), że Egmont nie jest zainteresowany wydawaniem pierwszych historii Lucky Luke'a (tych tworzonych samodzielnie przez Morrisa). Może komuś przyda się więc informacja, że część z tych historii znajduje się (a co najmniej jedna wkrótce znajdzie) w wersji anglojęzycznej w ofercie wydawnictwa cinebook. Ja się przymierzam (do zakupu oczywiście)
Nie do konca. Przytaczam pytanie i odpowiedz z AK:

Cytuj
<blockquote>Czy zamierzacie w integralach wydać też pierwsze "Lucky Luke'a" Morrisa albo te stworzone po śmierci Goscinny'ego? </blockquote>

Na razie chcemy wydać LL pisane przez Mistrza.

No ale fakt, mozemy sie ich nie doczekac po polsku.
Buk, Hodor i Dziczyzna

fragsel

  • Gość
Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #742 dnia: Wrzesień 27, 2013, 08:09:53 pm »
No tak. Chciałem sprawdzić dokładnie, ale się spieszyłem do pracy. Jakby nie było to jednak przy tym tempie wcześniej jak za 10 lat to nie będzie...

Offline peta18

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #743 dnia: Wrzesień 27, 2013, 08:30:17 pm »
Jakby nie było to jednak przy tym tempie wcześniej jak za 10 lat to nie będzie...
To jest wersja optymistyczna :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Szekak

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #744 dnia: Wrzesień 27, 2013, 10:56:01 pm »
Swoją drogą ciekawe jak tam sklep Egmontu się ma. Wrzesień się kończy, a tu cisza.

Offline Death

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #745 dnia: Wrzesień 30, 2013, 08:43:12 pm »
Dobra, porozmawiajmy o Smole...albo lepiej nie.  :wink:
Mimo że Egmont ma powiedziane z góry, iż o wizycie Dona Rosy nie piszemy, bo nie podpisał jeszcze nowej umowy z Egmontem, to na okładce Kaczora jak najbardziej na festiwal zapraszają. :smile:


Offline radef

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #746 dnia: Październik 03, 2013, 02:51:17 pm »

Polska okładka "Asteriksa u Piktów", tym razem nie powinno być problemów, ponieważ oryginalna okładka była już na oficjalnym profilu "Asteriksa".
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline mack3

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #747 dnia: Październik 07, 2013, 12:28:57 pm »

Ale skoro w ostatnich latach nie tylko ograniczają się z frankofońskimi integralami do minimum, ale również odchudzają je, to może zdecydują wydać ARQ 13, 14 i 15 w trzecim integralu, a 16, 17 i 18 w czwartym integralu. W sumie nie byłaby to taka zła opcja. Szkoda tylko, że ARQ 13-18 są w czerni i bieli...

Czy wiadomo czemu Arq od części 13 jest w czerni i bieli skoro pierwszych 12 tomów jest w kolorze??

Offline Qwant

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #748 dnia: Październik 07, 2013, 12:59:26 pm »
Czytałeś wydane u nas części?
Spoiler: pokaż
Może z tego samego powodu, dla którego ostatni kadr na stronie 287 w drugim tomie zbiorczym polskiego wydania też nie ma kolorów? Kolory zniknęły po śmierci Nonaca ("bez niego świat Arq nie może istnieć") a skoro Andreas nie pisze dla Marvela, to może Nonac się nie odradza. To tylko takie moje przypuszczenie, bo nie czytałem dalszych tomów.

Offline mack3

Odp: Egmont 2013
« Odpowiedź #749 dnia: Październik 07, 2013, 01:08:16 pm »
No właśnie jeszcze nie... oba tomy stoją na półce, czekają na przeczytanie... a widziałem, że są kolorowe hehe.
Czyli zakładam, że tam znajdę odpowiedź ;)