Autor Wątek: Biały Orzeł  (Przeczytany 70192 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 20, 2013, 08:53:18 pm »
Pytanie skierowane do osób, które przeczytały części 4-6. Jakie są Wasze odczucia, jest lepiej, gorzej?

Najnowszej części jeszcze nie czytałem, ale co do reszty to moim skromnym zdaniem trzyma poziom. Graficznie jest chyba lepiej, w końcu nad serią pracuje np. AHSz i Rex Lokus. Jeśli chodzi o scenariusz to w dalszum ciągu wygląda to tak, że poznajemy nowych bohaterów, ale żaden z nich nie jest przedstawiony jakoś dogłębniej. Warto też pamiętać, że dwie części to tak naprawdę jefna historia, podzielona na dwa zeszyty.
Ja tam lubię tę serie. Jeśli podobały ci się pierwsze trzy zeszyty to reszta też podpasuje.
Ps. Ciekawie zapowiada się wątek "romansowy". Ciekaw jedtem jego rozwinięcia i tego jak bracia go poprowadzą.
To tak krótko moim skromnym zdaniem;)
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Itachi

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 21, 2013, 10:58:23 am »
Dzięki poczekam na kolejny integral i zapewne kupię :wink:

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 22, 2013, 07:45:33 pm »
tom 6, którego akcja dzieje się poza terenami miejskimi, zdecydowanie odstaje in plus na tle reszty zeszytów Białego Orła. Jeśli ktoś tę serię już przekreślił, to polecam zaryzykować jeszcze dla tego jednego tomu - zgrabna historyjka, kolejne fajne postaci (tworzą sobie bracia Kmiołek uniwersum superhero, bez dwóch zdań ;-) ) - spokojnie mogłoby to być wydane pod szyldem Marvela. wstydu nie ma.

Offline adro

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 22, 2013, 08:39:53 pm »
Czy bedzie zbiorcze wydanie odcinkow 4-6 BO?
dzieki za odp
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Itachi

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 23, 2013, 11:53:11 am »
Skoro wydali integral zeszytów 1-3, to pewnie 4-6 też będzie.

Offline Koalar

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 23, 2013, 12:22:57 pm »
Krążyła fama, że nie będzie.

obiło mi się gdzieś, że nie będzie już integrala, ale nie wiem na ile to prawda.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Itachi

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 23, 2013, 12:27:34 pm »
Krążyła fama, że nie będzie.


A to szkoda, fajnie się czytało kilka zeszytów z rzędy, do tego w świetnej cenie i dobrym wydaniu :wink:

fragsel

  • Gość
Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 23, 2013, 12:30:17 pm »
przypominam, że integrale wcześniej wydanych tytułów to to, co zabiło mandragorę.
pierwszy tom Orła można uznać za prezent dla tych, co wcześniej przegapili (na 99% nakład na początku był symboliczny) i pozostawił nutkę niepewności, więc ludzie kupowali zeszyty ("bo jak nie będzie integrala?")
jakby teraz wydali drugi to na bank sprzedaż zeszytów od #7 spada o 40-50%

Offline Itachi

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 23, 2013, 01:13:04 pm »
jakby teraz wydali drugi to na bank sprzedaż zeszytów od #7 spada o 40-50%

Możesz mieć sporo racji, jednak jestem zwolennikiem integrali . Lepiej się je przechowuje, ładniej się prezentują. A teraz co? Początek w integralach, reszta w zeszytach? Trochę słabo...

Offline maximumcarnage

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 23, 2013, 01:16:13 pm »
Możesz mieć sporo racji, jednak jestem zwolennikiem integrali . Lepiej się je przechowuje, ładniej się prezentują. A teraz co? Początek w integralach, reszta w zeszytach? Trochę słabo...

Ja jestem zwolennikiem zeszytówek, głównie z sentymentu. Ale takiego Białego Orła (jeśli już) to kupiłbym jedynie w integralu.

Offline Itachi

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 23, 2013, 01:24:55 pm »
Pewnie jak większość osób, z całym szacunkiem ale komiks jest tylko niezły, bez żadnych rewelacji...

Offline adro

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 23, 2013, 08:34:20 pm »
szkoda, ze nie bedzie integrala :sad:
Czy ja wiem z ta sprzedaza zeszytowek po opublikowaniu drugiej zbiorowki, moze i tak by bylo, ale to chyba w sumie nic pewnego.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

fragsel

  • Gość
Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 23, 2013, 08:39:44 pm »
kaszel*mandragora*kaszel

Offline adro

Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 23, 2013, 08:52:10 pm »
Z tego co wiem, mandre wykonczyl zbiorczy tajfun. To byla mega wtopa, mandra to byla mala oficyna wiec wystarczyla jedna powazna wpadka i caly budzet firmy szedl do abrahama.
Te zbiorowki to byly zlepione niesprzedane zeszyty. Ten sam towar szedl drugi raz do sklepow.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

fragsel

  • Gość
Odp: Biały Orzeł
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 23, 2013, 08:57:07 pm »
Z tego co wiem, mandre wykonczyl zbiorczy tajfun. To byla mega wtopa, mandra to byla mala oficyna wiec wystarczyla jedna powazna wpadka i caly budzet firmy szedl do abrahama.
Te zbiorowki to byly zlepione niesprzedane zeszyty. Ten sam towar szedl drugi raz do sklepow.
pzdr

 :shock:
no to sorry bo tego nie wiedziałem
a spotkałem się jedynie z wyjaśnieniem winiącym zbiorówki (że niby ludzie przestali kupować zeszyty bp woleli czekać na jeden tańszy tom)

 

anything