trawa

Autor Wątek: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!  (Przeczytany 11600 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« dnia: Październik 31, 2012, 09:39:17 am »
To nie żarty!
Oficjalnie Disney przejmuje Lucas film a wraz z nim   prawa do Gwiezdnych Wojen, już zapowiedziano premierę 7 epizodu w 2015 roku!

http://www.gwiezdne-wojny.pl/news.php?15575,disney-kupuje-lucasfilm-bedzie-epizod-vii.html

Co wy na to?
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2012, 09:52:23 am wysłana przez TC »
RIP Gildio...

Offline Manowar

Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2012, 03:23:30 pm »
Nareszcie! Aż nie chce się wierzyć, że ten człowiek, który od ponad 10 lat psuje klimat SW w końcu przestanie maczać w tym palce. Słuszna decyzja panie Lucas.

Offline Hollow

Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 31, 2012, 06:07:43 pm »
Z jednej strony cieszę się, że będzie więcej filmów, ale z drugiej boje się co z tego wyjdzie.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 31, 2012, 06:11:59 pm »
Bardzo się cieszę! Czy te filmy mogą być gorsze niż druga trylogia? Wątpię. Oby tylko nie zrobili błędów obsadowych.

Offline Hollow

Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2012, 09:11:03 pm »
Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że filmy nie będą bezpośredni nawiązywać do jakiejkolwiek książki lub komiksu. I tak oto upadły moje skromne marzenia o ekranizacji Trylogii Throwna...

Offline Wixu

Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 02, 2012, 09:56:00 pm »
Szczerze mówiąc obawiam się co z tego wszystkiego wyjdzie. Z perspektywy wieloletniego fana uniwersum będzie to nie do przyjęcia, a zgodnie ze słowami bodajże Lucasa, że chce pokazać świat SW nowemu pokoleniu, można spodziewać się płaskiej, idiotycznej historyjki z mieczami świetlnymi w tle. Bardzo chciałbym się mylić, ale mam dziwne przeczucie że nowe filmy będą utrzymane w klimacie Johna Cartera, który - mówiąc krótko - dobry raczej nie był.
Dla Disney'a to świetna transakcja, chociażby ze względu na licencję dotyczącą ubrań, zabawek czy samych postaci, które od teraz będą nieodzownym motywem w Disneylandach.

Offline bezbollah

Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 02, 2012, 10:46:58 pm »
Wixu, zgadam się z Tobą.
Mam przeczucie, że wyjdzie słabo i komercyjnie... na razie rozbrajają mnie te wszystkie obrazki z GW w Disney'owskim stylu - np. księżniczka Leia jako disnejowska bohaterka.  :oops:

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 03, 2012, 12:51:43 pm »
No tak... Bo jak Disney kupił Marvela, to w każdym filmie czy komiksie zaczęły pojawiać się postacie typu Goofy czy Myszka Miki. A ostatnie filmy, z Avengers na czele, to jakaś pomyłka! Co oni zrobili z tym uniwersum?!

Koniec sarkazmu. Wystarczy spojrzeć, jak rozwijały się marki, które już wykupił Disney i nie mieć obaw, skoro nadal ludzie z LucasFilm będą odpowiedzialni za produkty z serii SW, a sam Lucas będzie konsultantem kreatywnym przy filmach.

Offline bezbollah

Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 06, 2012, 10:49:35 am »
No tak... Bo jak Disney kupił Marvela, to w każdym filmie czy komiksie zaczęły pojawiać się postacie typu Goofy czy Myszka Miki. A ostatnie filmy, z Avengers na czele, to jakaś pomyłka! Co oni zrobili z tym uniwersum?!
Napisałam, że rozbrajają mnie te obrazki, a nie że tak widzę nowe filmy :smile:
Avengers został świetnie zrobiony, fakt. Może jest jakaś nadzieja :smile:

Po prostu nie lubię tworzenia kolejnych części i nowych odsłon klasyki... Boję się efektu :smile:

Offline Horreur

Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 07, 2012, 03:40:33 pm »
Powiedzmy sobie szczerze: i tak fani pójdą na to do kina, czy dobrze nastawieni czy źle :D W tym pewnie większość tu obecnych. Dopiero wtedy będzie można ocenić te filmy, ale ja przewiduję tylko, że będą lepsze od "nowej trylogii" ;)
Follow the white rabbit.

Offline Hollow

Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 07, 2012, 03:51:43 pm »
Od nowej trylogii jest mało gorszych rzeczy. Dodatkowo czytałem, że Disney che przejąć też Hasbro (jeśli ktoś nie wie jest firma produkująca figurki z uniwersum Star Wars). Jeśli powstaną dobre filmy to i gadżety z filmów lepiej się sprzedadzą i dzięki temu firma więcej zarobi. Jeśli nie to i tal ktoś je kupi, ale w mniejszej ilości...

Offline Horreur

Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 07, 2012, 03:53:23 pm »
Wiem właśnie, że jest mało gorszych rzeczy, ale nie chcę żeby panowie z Disneya uznali to za wyzwanie ;)
Follow the white rabbit.

Offline bezbollah

Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 08, 2012, 11:57:46 am »
Fakt - to może być ciekawy seans nawet pod względem zaspokojenia ciekawości, co to wyszło... :wink: )
a gadżety, figurki, plakaty, zabawki itp - cała machina :biggrin:

Offline Horreur

Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 10, 2012, 10:48:16 am »


Pierwsze foto z planu  :badgrin:
Follow the white rabbit.

Offline Hollow

Odp: Disney przejmuje Gwiezdne Wojny!
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 10, 2012, 06:09:33 pm »
Mnie rozwaliło to: