trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Komiksowe  (Przeczytany 427765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #660 dnia: Lipiec 04, 2015, 11:12:04 am »
Czytałes 100% Pope'a?

jeszcze nie, ale jak do końca wakacji nikt nie zapowie, to sciągnę razem z Batman: Year 100 z zagramanicy.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #661 dnia: Lipiec 04, 2015, 03:13:13 pm »
jeszcze nie, ale jak do końca wakacji nikt nie zapowie, to sciągnę razem z Batman: Year 100 z zagramanicy.

To raczej nikt nie zapowie, skoro DC/Vertigo to teraz tylko od Egmontu wypatrywać, a Egmont szczegóły odnośnie 2016 roku poda dopiero późną jesienią.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #662 dnia: Lipiec 04, 2015, 07:51:38 pm »
To raczej nikt nie zapowie, skoro DC/Vertigo to teraz tylko od Egmontu wypatrywać, a Egmont szczegóły odnośnie 2016 roku poda dopiero późną jesienią.

nie pomyślałem. poczekam w takim razie do MFK-i. może wtedy coś się wyjaśni.

Offline FloreK9

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #663 dnia: Lipiec 05, 2015, 12:34:16 am »

Offline Nawimar

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #664 dnia: Lipiec 14, 2015, 07:25:08 am »
Co prawda ze sporym poślizgiem, ale "Bar starego Francuza" w końcu przeczytany. Przede wszystkim urzekające wrażenie sprawiają rysunki stylizowane jakby na graffiti. Wyrazista krecha wypełniona intensywną kolorystyką przyczynia się do wzmocnienia siły wyrazu tej fabuły. Ta z kolei, choć nie wolna od typowych dla frankofonów naleciałości ideologicznych, wciąga od niemal pierwszej strony. Wielki plus za niebanalne zakończenie.

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #665 dnia: Lipiec 18, 2015, 08:13:17 pm »
Ciągle zapominam zapytać, ale teraz nie zapomniałem, więc pytam: Czy coś wiadomo na temat wydania przez WK 3. i następnych części świetnego komiksu, jakim z pewnością jest "Pewnego razu we Francji"?

Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #666 dnia: Lipiec 18, 2015, 08:14:48 pm »
Ciągle zapominam zapytać, ale teraz nie zapomniałem, więc pytam: Czy coś wiadomo na temat wydania przez WK 3. i następnych części świetnego komiksu, jakim z pewnością jest "Pewnego razu we Francji"?


Ja też chciałbym wiedzieć.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

ramirez82

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #667 dnia: Lipiec 18, 2015, 10:28:41 pm »
I ja też, bo to rzeczywiście jest świetny komiks.

Offline blackwaterpark

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #668 dnia: Lipiec 19, 2015, 04:07:49 pm »
Ciągle zapominam zapytać, ale teraz nie zapomniałem, więc pytam: Czy coś wiadomo na temat wydania przez WK 3. i następnych części świetnego komiksu, jakim z pewnością jest "Pewnego razu we Francji"?

I tego zawsze się boję - kupujesz jakąś serię komiksów, a w pewnym momencie ''czeski film nikt nic nie wie''.

Na wikipedii znalazłem informację, że całość ma 6 epizodów.
Gdyby wydano to w jednym, zbiorczym tomie, to zapewne byłbym jednym z pierwszych, który by się na to rzucił. A tak...?  :sad:
Szkoda  :cry:

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #669 dnia: Lipiec 19, 2015, 04:29:49 pm »
oh well


Offline Holsten

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #670 dnia: Lipiec 19, 2015, 05:17:48 pm »
WK na swoim FB pyta co powiemy na nowe wydanie "Krwawych godów" Van Hamme'a.


Ja jestem za. Tego komiksu nie udało mi się nabyć w wydaniu z Egmontu.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #671 dnia: Lipiec 19, 2015, 05:26:03 pm »
WK na swoim FB pyta co powiemy na nowe wydanie "Krwawych godów" Van Hamme'a.
Świetny komiks. Van Hamme zarządził. Zresztą Hermann też.

Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #672 dnia: Lipiec 19, 2015, 05:33:05 pm »
WK na swoim FB pyta co powiemy na nowe wydanie "Krwawych godów" Van Hamme'a.


Wystawiałem to na allegro dwukrotnie. Zainteresowanie było zerowe, co może świadczyć o nasyceniu się czytelników Hermannem i nie jest dobrą wróżbą dla nowego wydania.


A czy WK wspominało coś o kolejnych tomach "Pewnego razu we Francji"? Bo mam pierwsze dwa i czuję się zrobiony w konia.

Jeśli już chcą wydać coś, co wydał wczesniej Egmont, no niech to lepiej będzie "Cromwell Stone".
« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2015, 05:36:34 pm wysłana przez absolutnie »
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #673 dnia: Lipiec 19, 2015, 06:28:26 pm »
Wystawiałem to na allegro dwukrotnie. Zainteresowanie było zerowe, co może świadczyć o nasyceniu się czytelników Hermannem i nie jest dobrą wróżbą dla nowego wydania.

I o czym to ma świadczyć? Komiks który kosztował tyle: http://www.alejakomiksu.com/komiks/4081/Krwawe-gody/ chciałeś sprzedać za tyle: http://allegro.pl/jean-van-hamme-hermann-krwawe-gody-i5413784755.html

Może warto było trochę zejść z ceny?

Jak widać Krwawe gody znajdują nabywców co może potwierdzić bossu: http://allegro.pl/krwawe-gody-hermann-van-hamme-stan-bdb-i5525462412.html

Ja z chęcią dołączyłbym tę pozycję do listy zakupów, podobnie jak nowa rzesza czytelników, która o sporej liczbie starszych pozycji może tylko pomarzyć, albo wydawać grubszy hajs.

Jestem za!


Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Komiksowe
« Odpowiedź #674 dnia: Lipiec 19, 2015, 08:20:08 pm »

Może warto było trochę zejść z ceny?


Jak łatwo zauważyć z podanych przez Ciebie linków, komiks, o którym mówimy, można sprzedać za 90 zlotych (czyli o 10 złotych drożej niż ja chciałem sprzedać), ale trzeba na to albo szcżescia, albo cierpliwości. 


Nie rozumiem, czemu radzisz mi schodzenie z ceny, skoro ludzie kupują ten komiks po 90 złotych
[size=0px]http://allegro.pl/krwawe-gody-hermann-van-hamme-stan-bdb-i5525462412.html[/size][/color]


Moim zdaniem, komiks, którego jeden egzemplarz znajduje nabywcę raz na dwa miesiące, nie jest wielkim przebojem i może się okazać (przypominam, że jest to tylko moje zdanie), że nie znajdzie się dla niego kilkuset nabywców nawet wtedy, kiedy będzie kosztował te swoje 40-50 złotych (bo tańszy raczej nie będzie).
Dlatego teżuważam, że WK powinno raczej poszukać czegoś bardziej chodliwego, a za miarę chodliwości uważam ceny uzyskiwane na allegro.
Gwarantuję Ci, że gdybym wystawił "Cromwella Stone'a" za cenę dwa i pół raza wyższą niż  okładkowa, to nawet nie zdążyłbyś napisać, że "może warto trochę zejść z ceny", gdyby został kupiony.
I dlatego nie jestem za wznawianiem "Krwawych godów", a jestem za tym drugim.


Ale - rzecz jasna - ani nie jestem znawcą, ani nie badam rynku. WK zrobi jak zechce, byle nie kosztem wydania dalszych części "Pewnego razu we Francji" - komiksu o niebo lepszego od "Krwawych godów".


A jeśli chcesz bardzo "Krwawe gody" to chętnie sprzedam Ci je za cenę okładkowa, jeśli Ty sprzedasz mi za okładkową komiks, który sam wystawiasz na allegro:
http://allegro.pl/blueberry-tom-2-naklad-wyczerpany-i5549654011.html



« Ostatnia zmiana: Lipiec 19, 2015, 08:30:11 pm wysłana przez absolutnie »
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

 

anything