trawa

Autor Wątek: Guild Wars 2  (Przeczytany 11023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 05, 2012, 05:17:33 pm »
Wczoraj na chwilkę zajrzałem na Blacktide. Niestety sytuacja na czacie, była do przewidzenia. Komuś zachciało się pytać po Polsku "kto odrobi za mnie zadanie z matmy?", co zapoczątkowało ponad półgodzinną ostrą dysputę, o używaniu języków innych niż angielski, na /map. Ehhh...

Próbuj się przenosić na FS. Gildia jest w miarę aktywna, a zauważyłem, że codziennie rano, po łatce, dorzucają sloty na serwery.

Offline Lord Kupa

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 06, 2012, 08:20:41 pm »
Z przeniesieniem będzie ciężko. Dziś tuż przed 7 rano FS już był full.

Z innej beczki, strasznie jestem zadowolony z gry złodziejem, tak w pve jak i w pvp. Shadow Refuge genialnie pomaga przy wskrzeszaniu poległych towarzyszy, nawet gdy obok ciebie biega masa przeciwników :biggrin: .

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 07, 2012, 08:55:12 am »
Z przeniesieniem będzie ciężko. Dziś tuż przed 7 rano FS już był full.

Wczoraj około 23 sprawdzałem i był tylko Heavy ;)

Z innej beczki, strasznie jestem zadowolony z gry złodziejem, tak w pve jak i w pvp. Shadow Refuge genialnie pomaga przy wskrzeszaniu poległych towarzyszy, nawet gdy obok ciebie biega masa przeciwników :biggrin: .

Gdyby Thief dostał tarczę, to by był najbardziej uniwersalną z postaci :D A tak to morduje głównie ;) Nawet 2v1 w WvWvW ;D

Offline Lord Kupa

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 10, 2012, 09:29:17 pm »
W końcu wylądowałem na FS, ale nie wiem czy na stałe, bowiem brat przeniósł się Ruins of Surmia, gdzie grają jego kumple z jego gildii, jeszcze z czasów pierwszego Guild Wars. Czuje się jak włóczykij :razz: .
Gdyby Thief dostał tarczę, to by był najbardziej uniwersalną z postaci :biggrin: A tak to morduje głównie :wink: Nawet 2v1 w WvWvW ;D
Z jakim zestawem latasz? Do niedawna używałem łuku oraz dagger/dagger,, ale dzisiaj ostatni zestaw zamieniłem na sword/pistol, który również daje radę.
Swoją drogą, fajnie jakby można było używać miecza na off handzie, który pozwalałby na np.: block i retaliation.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 10, 2012, 10:18:45 pm »
W końcu wylądowałem na FS, ale nie wiem czy na stałe, bowiem brat przeniósł się Ruins of Surmia, gdzie grają jego kumple z jego gildii, jeszcze z czasów pierwszego Guild Wars. Czuje się jak włóczykij :razz: .

Podaj nicka, to Cię przyjmiemy ;) Albo łap mnie in-game: Reiko Coeniasta.

Z jakim zestawem latasz? Do niedawna używałem łuku oraz dagger/dagger,, ale dzisiaj ostatni zestaw zamieniłem na sword/pistol, który również daje radę.

Do levelowania dgr/dgr + łuk na signet of malice. Teraz już Hide in Shadows + dgr/dgr + pist/pist. Jak się wycrafciło 2 exotici l80 pistole, to jednak dobrze ich używać ;D


Swoją drogą, fajnie jakby można było używać miecza na off handzie, który pozwalałby na np.: block i retaliation.

Pewnie dodadzą niedługo ;) Tak samo jak nowe bronie. Osobiście nie mogę się doczekać powrotu kos i derwiszy. Chociaż to dopiero, jak Crystal Desert otworzą, czyli w którymś dużym i płatnym dodatku.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 10, 2012, 12:15:52 am »
Double, ale trudno ;)

Zapraszam do czytania i polemiki: http://www.gry.gildia.pl/gry/guild_wars_2/recenzja

Offline Frey Ikari

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 31, 2012, 08:44:59 pm »
Czy tylko ja odniosłem wrażenie ze Bug Wars 2.0 (tfu GW2) to poza dynamicznymi eventami olbrzymi krok wstecz? Skilli mniej tylko jedna klasa postaci. WvW zależne od tego ilu przyjdzie i czy nie są tylko idiotami. Balansu w WvW tyle co kot napłakał, tzn:
thief i mesmer jest zbyt OP a wszystko to prze kiepsko pomyślane skille;
bitwa 3 nacji jest do kitu gdyż słabsza zawsze dostanie z 2-weya;
wygrana za bardzo zależy od klasy wybranej, geara i zręczności palców; (nie miejsca na przemyślne buildy)

Idiotyzmem jest to ze mały lvl nie ma najmniejszych szans (no chyba ze jest thiefem albo mesmerem), dopiero tak od 60 lvl można się przydać w wvw. Niby jest skalowanie do 80 lvl ale gear jest ten sam skille zablokowane nadal tak samo jak treity..., no wiec po cholerę to wszystko?! Wystarczyło by gdyby WvW używało zasad z PvP i było by już lepiej. Do tego ten głupi buff dodający exp/drop/karme niby jak to ma mi pomóc w walce 1v4? Odnośnie skilli i klas to już w ogóle mógłbym się rozpisać.

No i czy GW2 można nazwać GW? Jak dla mnie zdecydowanie nie.
Poza paroma esteregami GW w GW2 nie istnieje bohaterskie czyny ekipy z GW nie są widoczne a za swoje osiągnięcia mam tylko skiny na broń zbroje..., mogę się tym wypchać. Liczyłem na unikatowe przedmioty liczne nawiązania do wydarzeń i bohaterów a tu nic wzmianka na odczepne. No i gdzie ten GH czy GUILD WARS, bitw gildii nie ma bo jakiś palant stwierdził ze po co się przemęczać. Po tych paru miesiącach grania stwierdzam z całą pewnością ze GW2 nie powinien nosić tej nazwy i ze był robiony na pół gwizdka. Tej grze brakuje z dobrego roku na dopieszczenie detali i poprawienie klas postaci, no ale nic było trzeba zebrać kaskę...

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 01, 2013, 01:29:13 pm »
Czy tylko ja odniosłem wrażenie ze Bug Wars 2.0 (tfu GW2) to poza dynamicznymi eventami olbrzymi krok wstecz? Skilli mniej tylko jedna klasa postaci.

Czy my w to samo gramy? ;o Mając dwie postacie na 80 nie narzekam na małą ilość skilli.

WvW zależne od tego ilu przyjdzie i czy nie są tylko idiotami. Balansu w WvW tyle co kot napłakał, tzn:
thief i mesmer jest zbyt OP a wszystko to prze kiepsko pomyślane skille;

Hahahaha! Żarcik na nowy rok :D Zdecydowanie bardziej od thiefa gimpnięty jest Warrior/Guardian na GS.

bitwa 3 nacji jest do kitu gdyż słabsza zawsze dostanie z 2-weya;

Chcesz rewolucjonizować balans i powrócić do dwóch frakcji? Polecam WARa. A nie, już umarł był, bo stawiał na RvR z dwiema frakcjami, co owocowało brakiem balansu. Przy trzech frakcjach masz względny balans, bo frakcja dominująca może spodziewać się ataku z dwóch stron/na kilku frontach.

wygrana za bardzo zależy od klasy wybranej, geara i zręczności palców; (nie miejsca na przemyślne buildy)

Klasy? Każda ma możliwość ucieczki albo podjęcia walki. Geara? Nie wchodzisz przed 80, chyba że jesteś masochistą, a na 80 masz sprzęt. Nie mówiąc o tym, że na WvWvW można przenieść część gearu z SPvP. Zręczność palców zamiast buildów? :O Teraz to żeś strzelił! Zwłaszcza na mesmerze, gdzie skille mają od 10 do 90s cd :D Aż palce idzie połamać, tak śmigają po klawiaturze :D Jeśli uważasz, że build nie ma znaczenia, to wyzeruj sobie skill pointy i spotkajmy się na ubitej ziemi w WvWvW. Nawet wejdę na mesmerze, który nie ma żadnych exotów, żebyś na gear nie narzekał (w buildzie pvp bez itemów mam około 18k hp).

Idiotyzmem jest to ze mały lvl nie ma najmniejszych szans (no chyba ze jest thiefem albo mesmerem), dopiero tak od 60 lvl można się przydać w wvw. Niby jest skalowanie do 80 lvl ale gear jest ten sam skille zablokowane nadal tak samo jak treity..., no wiec po cholerę to wszystko?! Wystarczyło by gdyby WvW używało zasad z PvP i było by już lepiej.

I wszystko jasne. Wbijasz sam, na jakimś niskim levelu, nie przenosisz nawet części ekwipunku z SPvP, nie masz odblokowanych drzewek i do tego się dziwisz, że giniesz od pierwszej spotkanej 80-tki? Żartujesz, zgadza się?

Do tego ten głupi buff dodający exp/drop/karme niby jak to ma mi pomóc w walce 1v4? Odnośnie skilli i klas to już w ogóle mógłbym się rozpisać.

Ma pomóc w myśleniu. Dziwne, że ze znajomym we dwójkę zrobiliśmy 40+ killi poprzez przechwytywanie małych grup przy linii frontu. Thief+Ranger, jakbyś pytał. Jak grasz rozsądnie, to nie ma problemu.

No i czy GW2 można nazwać GW? Jak dla mnie zdecydowanie nie.
Poza paroma esteregami GW w GW2 nie istnieje bohaterskie czyny ekipy z GW nie są widoczne a za swoje osiągnięcia mam tylko skiny na broń zbroje..., mogę się tym wypchać. Liczyłem na unikatowe przedmioty liczne nawiązania do wydarzeń i bohaterów a tu nic wzmianka na odczepne. No i gdzie ten GH czy GUILD WARS, bitw gildii nie ma bo jakiś palant stwierdził ze po co się przemęczać. Po tych paru miesiącach grania stwierdzam z całą pewnością ze GW2 nie powinien nosić tej nazwy i ze był robiony na pół gwizdka. Tej grze brakuje z dobrego roku na dopieszczenie detali i poprawienie klas postaci, no ale nic było trzeba zebrać kaskę...

Faktycznie. Zupełnie to GW nie ma nic wspólnego z GW. Glint mi się przewidziała na Arah explo, historia Ascalonu i Rurika na AC story,  smaczki związane z bohaterami z czasów GW, lokacje, etc. Nie mówiąc już o zwiedzaniu świątyni Abaddona. Również lokacje w części lądowania Shatterera aż kipią fluffem: grób Gwen, twierdza Ebonhawk, jezioro na północnym zachodzie żywcem wyjęte z domeny Abaddona. Przykłady można mnożyć.


Naprawdę gramy w tę samą grę? A może niedawno zacząłeś? ;)

Offline Frey Ikari

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 01, 2013, 08:18:54 pm »
Cytuj
Czy my w to samo gramy? ;o Mając dwie postacie na 80 nie narzekam na małą ilość skilli.
Bo jesteś mało wymagający, w GW1 na 20 lvl mam więcej skilli niż ty z swoimi dwoma 80-tkami (co daje ogrom dostępnych buildów).
Cytuj
Hahahaha! Żarcik na nowy rok  Zdecydowanie bardziej od thiefa gimpnięty jest Warrior/Guardian na GS.
Nigdy chyba nimi nie grałeś, 90% warrów robi hundred blades po charge, wystarczy zrobić unik (najlepiej mu na plecy bo melee assist oczywiście ni działa) i masz go jak na dłoni. Z gurdianem jest gorzej ale unik i tak znacznie ograniczy szkody. Nie ma to jak mesmer i jego clony/phantasmy albo thief robiący vanisha co 3sec i critujacu po 3-6k z jednego ataku.
Cytuj
Chcesz rewolucjonizować balans i powrócić do dwóch frakcji? Polecam WARa. A nie, już umarł był, bo stawiał na RvR z dwiema frakcjami, co owocowało brakiem balansu. Przy trzech frakcjach masz względny balans, bo frakcja dominująca może spodziewać się ataku z dwóch stron/na kilku frontach
Chrzanisz najwidoczniej nie grasz w dużym servie. Najsłabsza strona ZAWSZE dostaje 2-waya i nawet  jak coś zdobędzie to straci choćby uwijali się jak supermany. Gdy wrogów kupa i Herkules dupa, a ograniczenia inviderow w stosunku do liczby defenderów nie ma bo na cholerę?
Cytuj
Klasy? Każda ma możliwość ucieczki albo podjęcia walki.
Gówno wiesz o tym. Thiefowi z shortbowem nie uciekniesz no chyba ze sam nim jesteś...
Cytuj
Nie wchodzisz przed 80, chyba że jesteś masochistą, a na 80 masz sprzęt.
czyli zgadzasz się ze mniejsze lvl nie mają szans w wvw i ze sprzęt dużo daje. W gw1 gear się nie liczył zbytnio tylko build.
Cytuj
Teraz to żeś strzelił! Zwłaszcza na mesmerze, gdzie skille mają od 10 do 90s cd  Aż palce idzie połamać, tak śmigają po klawiaturze
a myślisz ze inne klasy to jak mają? Problem z mesmerem jest taki ze nie można go targetowac bo cały czas tylko clony zapuszcza a phantasmy są traktowane jak clasa kierowana przez gracza przez co taki phantasm berserker bije z crita po 5k na warrze totalnie z dupy to wyciągnięte tak sama jak greatsword na clasie używającej Ligh Armora :shock: Greatsword to powinien być ekskluzyw heavy armora.
Cytuj
I wszystko jasne. Wbijasz sam, na jakimś niskim levelu, nie przenosisz nawet części ekwipunku z SPvP, nie masz odblokowanych drzewek i do tego się dziwisz, że giniesz od pierwszej spotkanej 80-tki? Żartujesz, zgadza się?
Nie nie zartuję ale ty to chyba sobie jaj robisz tak bardzo by cię bolało gdyby wszyscy mieli równe szanse jak w PvP? No to chyba jestes cienki jak bolka trawki. :razz:
Cytuj
Ma pomóc w myśleniu. Dziwne, że ze znajomym we dwójkę zrobiliśmy 40+ killi poprzez przechwytywanie małych grup przy linii frontu. Thief+Ranger, jakbyś pytał. Jak grasz rozsądnie, to nie ma problemu.
A żeś teraz pieprznął od razu widać ze nie bierzesz udziału w obronach tylko zasadzasz się na małe garstki camp capperów. A jak jednak dają wam bubu to zapewne hide tylko robisz i nagi za pas taki z ciebie bohater. Twoje campowanie małych grupek nie zmienia faktu ze ten buff nijak nie pomaga gdy musisz walczyć z wieloma.
Cytuj
Faktycznie. Zupełnie to GW nie ma nic wspólnego z GW. Glint mi się przewidziała na Arah explo, historia Ascalonu i Rurika na AC story,  smaczki związane z bohaterami z czasów GW, lokacje, etc. Nie mówiąc już o zwiedzaniu świątyni Abaddona. Również lokacje w części lądowania Shatterera aż kipią fluffem: grób Gwen, twierdza Ebonhawk, jezioro na północnym zachodzie żywcem wyjęte z domeny Abaddona. Przykłady można mnożyć.
Taaa dlatego nazwałem to esteregami? Gdzie jakie miejsce bez żadnego wyjaśnienia co i jak albo DROBNY skrawek historii wspomniany mimo chodem... JA grałem to wiem a inni? Liczyłem na jakie solidne rozwinięcie a nie od czasu do czasu strzępek bez żadnego rozbudowania. Gdyby tych esteregów nie było nikt by nawet nie zauważył. No i to co napisałeś nie zmienia faktu ze nagrody za osiągnięcia to nieciekawe i nie przydatne gnioty.

W gw2 gram od headstartu mam 5 lvl 80 i 2 mniejsze, brakuje mi tylko legendarów.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2013, 08:22:34 pm wysłana przez Frey Ikari »

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 02, 2013, 05:50:39 am »
Bo jesteś mało wymagający, w GW1 na 20 lvl mam więcej skilli niż ty z swoimi dwoma 80-tkami (co daje ogrom dostępnych buildów).

A teraz przelicz ilość możliwych buildów, gdzie pierwsze 2 skille zależą od main handa, 3 następne od off-handa, dodaj do tego dobierane skille, traity, które na nie wpływają, ulty, które je zmieniają, summony, które dodają nowe skille. Do tego dołóż dwa sety broni z insta switchem oraz skille underwater.

Nigdy chyba nimi nie grałeś, 90% warrów robi hundred blades po charge, wystarczy zrobić unik (najlepiej mu na plecy bo melee assist oczywiście ni działa) i masz go jak na dłoni. Z gurdianem jest gorzej ale unik i tak znacznie ograniczy szkody.

Okej. Jaki masz staż w GW2? Walczyłeś z Warrem/Guardem na GS z lifesteal podczas WvWvW? Nie? Dziękuję. Wobec tego nie mów, że klasy są bezużyteczne.


Nie ma to jak mesmer i jego clony/phantasmy albo thief robiący vanisha co 3sec i critujacu po 3-6k z jednego ataku.

LOL! Nie umiesz zabijać mesmerów? Ctrl+T. Target marker zostaje na mainie. Dziękuję, dobranoc. Thief ma ograniczone możliwości vanisha. A przy odpowiednich traitach jego steal zaboli bardziej niż backstab. Nie wspominam już o tym, że thiefowi w porównaniu do headstartu obcięli jakoś 30% dmg, zwłaszcza na sword buildzie.

Chrzanisz najwidoczniej nie grasz w dużym servie.

A na jakim Ty grasz? Bo tak jakby Seafarer`s Rest jest obecnie drugim w EU. Faktycznie, nie znam się na WvWvW przy tych 1-1.5k killi na openie :( Na razie i tak bardziej zajęty jestem FotM na 20+ levelu.

Najsłabsza strona ZAWSZE dostaje 2-waya i nawet  jak coś zdobędzie to straci choćby uwijali się jak supermany.

Mówisz do osoby, która prowadząc grupę 6 osób w WAR zatrzymała 40 osób w polu, po czym około 30-34 osoby z tych 40 musiały wracać z warcampa. Nie ma rzeczy niemożliwych. Jest tylko odpowiednie podejście. Ot, na przykład wprowadzenie dwóch przeciwnych serwerów na siebie i dobijanie uciekających.

Gdy wrogów kupa i Herkules dupa, a ograniczenia inviderow w stosunku do liczby defenderów nie ma bo na cholerę?

A jaki jest sens wprowadzania tego w open world w grze mmo? Wystarczy, że orby usunęli.

Gówno wiesz o tym. Thiefowi z shortbowem nie uciekniesz no chyba ze sam nim jesteś...

Znaczy, że jesteś lamą albo nie masz pojęcia o grze. Thief na shadow step z sb potrzebuje 5 inicjatywy. Przy dobrym buildzie ma 15. Strzelając 3 razy nie zrobi ŻADNEGO combo, czyli jest usless. Nie mówiąc o tym, że po switchu na bow ma 10s przed switchem na drugi set broni, a przy średniej 10-12k HP każda klasa go zjada. L2P plz? Chyba, że masz nadzieję zabić postacią na 10 czy 20 levelu 80 level thiefa ;o

czyli zgadzasz się ze mniejsze lvl nie mają szans w wvw i ze sprzęt dużo daje.

Czytasz wybiórczo? Napisałem, że część ekwipunku możesz przenieść z SPvP, a level i tak masz skalowany do 80. Różnica jest taka, że osłabiasz swoją drużynę bez traitów i full skill builda, ale możesz to nadrobić myśleniem.

W gw1 gear się nie liczył zbytnio tylko build.

No popatrz - w GW2 build zależy od gearu, jakiego używasz oraz traitów, jakimi go wspomagasz. Nie wspominam już o odpowiednim używaniu skilli w odpowiednich sytuacjach.

a myślisz ze inne klasy to jak mają? Problem z mesmerem jest taki ze nie można go targetowac bo cały czas tylko clony zapuszcza a phantasmy są traktowane jak clasa kierowana przez gracza przez co taki phantasm berserker bije z crita po 5k na warrze totalnie z dupy to wyciągnięte tak sama jak greatsword na clasie używającej Ligh Armora :shock: Greatsword to powinien być ekskluzyw heavy armora.

Proszę Cię: pisz składnie i czytelnie, żebym nie musiał poświęcać kilku minut na ogarnięcie, co miałeś na myśli w danym zdaniu. Jak już wspomniałem: ctrl+t  i masz mesa cały czas na targecie, chyba że używa cloaka, ale wtedy ogranicza swoje zdolności znacznie. Skoro dostajesz crity po 5k od mesa, to ma full dps build i topi się równie szybko, jak thief. W czym więc problem? Że nie zrobisz dodge czy nie przebiegniesz obok phantasmów? ;o

Nie nie zartuję ale ty to chyba sobie jaj robisz tak bardzo by cię bolało gdyby wszyscy mieli równe szanse jak w PvP? No to chyba jestes cienki jak bolka trawki. :razz:

Mają równe szanse. Open polega na graniu w grupie, dzięki czemu nawet przy wbiciu z levelem 20 czy 30, jeśli tylko w miarę ogarniasz klasę, którą grasz i wspomożesz się sprzętem z SPvP, spokojnie będziesz przydatny dla drużyny. W odpowiedzi na Twoje marne prowokacje muszę się momentami zniżyć do Twojego poziomu i możesz przez to odbierać, że jestem "cienki jak bolka trawki".

A żeś teraz pieprznął od razu widać ze nie bierzesz udziału w obronach tylko zasadzasz się na małe garstki camp capperów.

Faktycznie... Nie biorę, bo thief jest za słaby, żeby wpaść oblegającym w plecy. Faktycznie. Bardzo słaba klasa, którą mogę tylko zasadzać się na małe grupki. Szkoda, że statystyki obrony SM czy innych w achi jakoś mają problem z odzwierciedleniem tego. Biedny camp camper ze mnie. Tak w środku pola walki, do tego unikający ataków i obron. Och, ach... Skończyłem z sarkazmem.

A jak jednak dają wam bubu to zapewne hide tylko robisz i nagi za pas taki z ciebie bohater.

Właśnie widać, jak duuuuużo wiesz o GW2. Shadow Refuge i spokojnie przechodzisz całą grupą na papiery z tyłu albo czekasz i atakujesz w środku, kiedy przeciwnicy przestają ogarniać.

Twoje campowanie małych grupek nie zmienia faktu ze ten buff nijak nie pomaga gdy musisz walczyć z wieloma.

Jeśli biegniesz solo na wielu, to się nie dziw. To nie immortal buff tylko stats buff.

Taaa dlatego nazwałem to esteregami? Gdzie jakie miejsce bez żadnego wyjaśnienia co i jak albo DROBNY skrawek historii wspomniany mimo chodem... JA grałem to wiem a inni? Liczyłem na jakie solidne rozwinięcie a nie od czasu do czasu strzępek bez żadnego rozbudowania. Gdyby tych esteregów nie było nikt by nawet nie zauważył. No i to co napisałeś nie zmienia faktu ze nagrody za osiągnięcia to nieciekawe i nieprzydatne gnioty.

Czyli tak: GW2 powinno się zaczynać od razu po zakończeniu fabuły z GWEN, przedmioty z HoM powinny dawać dzierżącemu co najmniej nieśmiertelność, a do tego wszyscy grający powinni po rękach całować i ołtarze wznosić dla wszystkim z tytułem Champion of the Gods? Tego oczekiwałeś? Pomimo zapowiedzi, że akcja GW2 toczyć się będzie po około 150 latach od wydarzeń z GW1? Z HoM dostałeś wyglądy oraz exlusive mini pety, których nie można dostać w żaden inny sposób, plus rezerwację nicka. Wystarczająco dużo, jak na świeży start w MMO.


W gw2 gram od headstartu mam 5 lvl 80 i 2 mniejsze, brakuje mi tylko legendarów.

Na chwilę obecną 642 godziny na samym thiefie. Natomiast patrząc na Twoje uwagi miałbym sporą wątpliwość czy nie zacząłeś grać w świąteczny prezent.

Offline Frey Ikari

Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 10, 2013, 08:50:05 pm »
Cytuj
A teraz przelicz ilość możliwych buildów, gdzie pierwsze 2 skille zależą od main handa, 3 następne od off-handa, dodaj do tego dobierane skille, traity, które na nie wpływają, ulty, które je zmieniają, summony, które dodają nowe skille. Do tego dołóż dwa sety broni z insta switchem oraz skille underwater.
No super ale skille z broni są zdefiniowane i nie można ich zmienić a część jest mało używana. Dobieranych skilli jest niewiele i są mało użyteczne a trety nie zmieniają skilla nadal jest ten sam skill z co najwyżej opcją a jeśli się doda do tego że część traitów nie działa to już jest troszkę kicha nie wspominając o wadliwych/źle opisanych skillach. A ile tych summonów masz jako thief niewiele i niczego ci nie zmieniają a ulty takie jak norna przemiany to porażka na całej linii. No i nie wszystkie klasy mają switcha. Z wszystkich klas najlepiej z tym ma engineer dzięki tolbeltowi i kitom, dzięki temu jest po prostu ciekawy.
Cytuj
Okej. Jaki masz staż w GW2? Walczyłeś z Warrem/Guardem na GS z lifesteal podczas WvWvW? Nie? Dziękuję. Wobec tego nie mów, że klasy są bezużyteczne.
life steal jest bezużyteczny..., widać że nigdy go nie używałeś...,wiesz to tylko tak ładnie wygląda..., ilośc Hp jakie możesz zyskać jest znacznie mniejsze niż dmg otrzymywany, dlatego też sigil do armora z vampirism jest bezużyteczny.
Cytuj
LOL! Nie umiesz zabijać mesmerów? Ctrl+T. Target marker zostaje na mainie. Dziękuję, dobranoc.
Zapewne gdybym napisał żeś kretyn to byś się obraził ale no nic wiem gdzie leży brak wiedzy w twoim wypadku. Niczego nigdy nie wysolowałeś zawsze z kimś... Nie będę dalej cię trzymał w niepewności: Targetowanie działa tylko w party.
Cytuj
Thief ma ograniczone możliwości vanisha. A przy odpowiednich traitach jego steal zaboli bardziej niż backstab.
Z nowy nie wiesz o czym piszesz... Walczyłemw lord roomie z 2 innymi z thiefem i vanisha robił co 2-3sec. Walka wyglądała tak: vanish-Caltrops-unload i tak cały czas. Steal max jaki dostałem to 4-6k z backstaba prawie 10k aż mnie zatkało.
Cytuj
Faktycznie, nie znam się na WvWvW przy tych 1-1.5k killi na openie
Odnosze wrażenie że chcesz mi szpanować ale tutaj też zonk bo ja mam 1700+  :???:
Cytuj
A jaki jest sens wprowadzania tego w open world w grze mmo? Wystarczy, że orby usunęli
Nie będę się siłować z tłumaczeniem bo nawet gdyby sens wyskoczył z krzaka świecąc neonami i kopnął cie w dupę i tak byś go nie zauważył.
Cytuj
Znaczy, że jesteś lamą albo nie masz pojęcia o grze. Thief na shadow step z sb potrzebuje 5 inicjatywy. Przy dobrym buildzie ma 15. Strzelając 3 razy nie zrobi ŻADNEGO combo, czyli jest usless. Nie mówiąc o tym, że po switchu na bow ma 10s przed switchem na drugi set broni, a przy średniej 10-12k HP każda klasa go zjada. L2P plz? Chyba, że masz nadzieję zabić postacią na 10 czy 20 levelu 80 level thiefa ;o
Ahaha ale zonk i ty MNIE piszesz l2p?! zapominasz że inicjatywa mu się odnawia ma do tego tez skille w tym sygnet dający 25% do MS na passivie. Nie znasz własnego chara albo z tego co piszesz wynika jesteś ignorantem z małą wiedzą o grze ale byc moze ktoś ci płaci za bronienie dobrego wizerunku niedorobionej gry.
Cytuj
Czytasz wybiórczo? Napisałem, że część ekwipunku możesz przenieść z SPvP, a level i tak masz skalowany do 80. Różnica jest taka, że osłabiasz swoją drużynę bez traitów i full skill builda, ale możesz to nadrobić myśleniem.
Nie czytam wybiórczo, ale ty udajesz że nie dostrzegasz oczywistego, skalowanie lvl nic nie daje bo dmg mam tak słaby że ledwo go widać i zbieram większy dmg nie wspominając o tym że w grze jest zapisana reguła która gratyfikuje wyższe lvl w starciach z mniejszymi wbrew wszelkiej logice.
Cytuj
No popatrz - w GW2 build zależy od gearu, jakiego używasz oraz traitów, jakimi go wspomagasz. Nie wspominam już o odpowiednim używaniu skilli w odpowiednich sytuacjach.
Nie sądzę by to było dobre w dodatku że możesz mieć wypas build (lol w GW2 nie ma tej opcji) ale bez exotica minimów nie podskoczysz za bardzo a skille w czasie battle nie zmienisz już.
Cytuj
chyba że używa cloaka, ale wtedy ogranicza swoje zdolności znacznie. Skoro dostajesz crity po 5k od mesa, to ma full dps build i topi się równie szybko, jak thief. W czym więc problem? Że nie zrobisz dodge czy nie przebiegniesz obok phantasmów? ;o
Pierwszego phantasm berserka nie unikniesz bo wyskakuje wprost na ciebie przeważnie zboku tak że nawet go nie widać, a clak sprawia że nawet jak wcześniej targetowałeś to po nim już jest zresetowany.
Cytuj
Jeśli biegniesz solo na wielu, to się nie dziw. To nie immortal buff tylko stats buff.
Jaki stat buff?! W moich statach niczego nie zmienia ani na chwile nie sprawia że jestem silniejszy. 3+ to nie aż tak wielu a i tak nie ma lekko przez te wszystkie statusy przy większych grupach nawet tylko patrzysz jak cie jadą do )hp bo i tak nie dasz rady się wyrwać z nich.
Cytuj
Czyli tak: GW2 powinno się zaczynać od razu po zakończeniu fabuły z GWEN, przedmioty z HoM powinny dawać dzierżącemu co najmniej nieśmiertelność, a do tego wszyscy grający powinni po rękach całować i ołtarze wznosić dla wszystkim z tytułem Champion of the Gods? Tego oczekiwałeś? Pomimo zapowiedzi, że akcja GW2 toczyć się będzie po około 150 latach od wydarzeń z GW1? Z HoM dostałeś wyglądy oraz exlusive mini pety, których nie można dostać w żaden inny sposób, plus rezerwację nicka. Wystarczająco dużo, jak na świeży start w MMO.
Myślę że wydarzenia i ważne postacie z GW1 powinny mieć większe odbicie w GW2 a nie tylko jakaś mini wzmianka bądź skraweczek mapy bez wytłumaczenie co i jak. Gdyba gra nazywała się inaczej niż Guild Wars nie wiele by się zmieniło i nikt by raczej zbytnio tym się nie przejął nie ma się co oszukiwać dodanie Guild Wars to tylko chwyt marketingowy. I powiedź mi co mi po tych skinach skoro w grze da się znaleźć lepsze? A skin dla light armor klas jest paskudny dla heavy średni najlepiej mają medium. Gdyby to były unikatowe exoticy z odrobinę lepszymi statami to już by było fair. Zobacz choćby na bandge of hero jaki był dodawany. Jest tak samo bezużyteczny zarówno na początku jak i na endgamie. Jest on symbolem gry i oznacza gdzie twórcy mają gracza, czyli gdzieś, sporo w tej grze jest mocno niedopracowane ale najwidoczniej potrzebowali kasy wiec wydali grę z wizją ze kiedyś ją ulepszą.


A tutaj bonus, ostatni krzyk mody w świecie WvWvW czyli hacki:
Guild Wars 2 - Hackers on Vabbi


Gracz co to nagrał zrobił temat i zamieścił na forum GW2 ArenaNet oczywiście temat skasowała i dało mu warna. Ot wszystko na temat tego jak dbają o dobry image swojego produktu, usuwanie niewygodnych tematów i kneblowanie ust ale ja też już o tym coś wiem gdy w modzie było boty etc. Od tego czasu unikam ich forum. No ale ty pewnie stwierdzisz ze to bzdura bo też dbasz o to by ten produkt był postrzegany jako nie wiem jak dopracowany i że wszystko jest nie wiem jak OK.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 10, 2013, 10:29:56 pm »
No super ale skille z broni są zdefiniowane i nie można ich zmienić a część jest mało używana. Dobieranych skilli jest niewiele i są mało użyteczne a trety nie zmieniają skilla nadal jest ten sam skill z co najwyżej opcją a jeśli się doda do tego że część traitów nie działa to już jest troszkę kicha nie wspominając o wadliwych/źle opisanych skillach. A ile tych summonów masz jako thief niewiele i niczego ci nie zmieniają a ulty takie jak norna przemiany to porażka na całej linii. No i nie wszystkie klasy mają switcha. Z wszystkich klas najlepiej z tym ma engineer dzięki tolbeltowi i kitom, dzięki temu jest po prostu ciekawy.

Proszę cię, staraj się używać znaków interpunkcyjnych, bo czytanie twoich wypowiedzi jest niesamowicie niewygodne i męczące.

Możesz za to zmienić bronie i zestaw skilli. Przykładem niech będzie ten nieszczęsny thief: szybkość ataku i combo na sztyletach lub zestaw miecz z pistoletem, gdzie masz doskok z mini-stunem i sporymi obrażeniami. Traity sporo zmieniają w skillach. Czy to dodanie heala na poszczególnych typach umiejętności (dodge, cloak, etc. dają aoe heal lub HoTa), czasami zmieniają znaczenie niektórych wbudowanych/klasowych (jak obrażenia podczas stealu lub kradzież buffów przeciwnika). Jeżeli nie jest to dla ciebie zmiana funkcjonowania umiejętności, to rozumiem, że konieczny jest całkowity redesign postaci/skilla przy zmianie traitu, aby efekt był widoczny? :smile:

Summony odwołują się raczej do elementalistów, którzy mogą przyzwać broń dający nowy skill set po podniesieniu. Thief ma summony, ale NPC walczących w imieniu postaci (maksymalnie 4 dodatkowe thiefy jednocześnie).

Elitki zmieniające skill sety są nie tylko u Nornów. Każda nacja ma przemianę w awatara czyjegoś z nowym skill setem. Króluje tutaj necros z możliwością przejścia dodatkowo.


life steal jest bezużyteczny..., widać że nigdy go nie używałeś...,wiesz to tylko tak ładnie wygląda..., ilośc Hp jakie możesz zyskać jest znacznie mniejsze niż dmg otrzymywany, dlatego też sigil do armora z vampirism jest bezużyteczny.

Widać, że nie umiałeś go wykorzystać na WvWvW. W tym przypadku przetoczenie się z dowolnym AoE po grupie przeciwników automatycznie daje full hp. Jeśli miałeś problemy z trafieniem i poprawnym wykorzystaniem połączenia traitów z glifami/sigilami, to nie jest to wina gry. Natomiast grałem i nadal czasem grywam z osobami, które na WvWvW z tego korzystają i mając low hp po jednym skillu potrafią wrócić z pełnym paskiem.


Zapewne gdybym napisał żeś kretyn to byś się obraził ale no nic wiem gdzie leży brak wiedzy w twoim wypadku. Niczego nigdy nie wysolowałeś zawsze z kimś... Nie będę dalej cię trzymał w niepewności: Targetowanie działa tylko w party.

Cóż - kretynem jesteś ty, skoro biegasz solo i płaczesz, że cię biją :smile: Więc nie obraziłem się, bo nie mam powodu :smile: Jestem po prostu pełen litości dla takich jak ty :smile: Nikt nie każe ci biegać w grupie, tylko mieć kogoś w party. Chociaż nie dziwię się, że z twoim podejściem może być ciężko nawet ze znalezieniem bota ;f Pozostaje zakupić drugiego PC/konto i grać ze swoim klonem, skoro nikt cię nie chce.


Z nowy nie wiesz o czym piszesz... Walczyłemw lord roomie z 2 innymi z thiefem i vanisha robił co 2-3sec. Walka wyglądała tak: vanish-Caltrops-unload i tak cały czas. Steal max jaki dostałem to 4-6k z backstaba prawie 10k aż mnie zatkało.

No tak. 600h na thiefie i nie mam pojęcia, o czym piszę :smile: Oświecaj mnie, "mistrzu", bo mogę ci zrobić dokładne wyliczenie, ile te twoje 2-3 sekundy trwały. I nie będą to 2-3 sekundy czasu rzeczywistego. Nie mówiąc o braku możliwości wejścia w stealth 5s po zadaniu obrażeń. Ale co ja się znam, "mistrzu"... Oh wait... Przy 10k obrażeń z backstaba musiał mieć runy na crit dmg+ sprzęt na crity. Inna sprawa, że skoro się wystawiasz na coś takiego, to sam jesteś sobie winien. Na thiefa w cloak albo aoe albo plecami do ściany. Ale co ja się znam...


Odnosze wrażenie że chcesz mi szpanować ale tutaj też zonk bo ja mam 1700+  :???: ??:

I nadal nie umiesz grać w grę MMO w open world. Pogratulować :smile: Wybacz, że mam tak mało killi ;( Skupiłem się na JP, fraktach i innych rzeczach. W końcu nie samym PvP człowiek żyje. Natomiast mój znajomy, z którym biegałem wcześniej po WvWvW, dobija do 6k, bo mu się to podoba. Z tym, że z rangera przesiadł się na warra. W końcu to taka usless postać, prawda?

Nie będę się siłować z tłumaczeniem bo nawet gdyby sens wyskoczył z krzaka świecąc neonami i kopnął cie w dupę i tak byś go nie zauważył.


Dobra. Brak szacunku czy lenistwo - to akurat nie jest ważne. Innymi słowy też będę cię traktować z małych liter. Nie umiesz walczyć w małych grupach lub prowadzić wojny podjazdowej, to wróć do prostszych gier. Na przykład pasjans. Tam jest uczciwie i zawsze masz taką samą ilość przeciwników. Podejrzewam, że na polu walki robisz za taki krzak, o ile już wejdziesz na "opanowane przez przeważające siły" WvWvW.


Ahaha ale zonk i ty MNIE piszesz l2p?! zapominasz że inicjatywa mu się odnawia ma do tego tez skille w tym sygnet dający 25% do MS na passivie. Nie znasz własnego chara albo z tego co piszesz wynika jesteś ignorantem z małą wiedzą o grze ale byc moze ktoś ci płaci za bronienie dobrego wizerunku niedorobionej gry.

Brawo! Zaczynasz wyznaczać nowe granice głupoty. Kierujesz się mottem Star Treka? Tam, gdzie nie było jeszcze tak żałośnie? Powtórzę: LEARN TO PLAY. Sygnet powiadasz? Fajny jest ten 25% MS, ale chyba nie wiesz, że bonus jest wyłączany przy +combat. Oh my... Już nie takie op? Może jednak poczytaj trochę o skillach albo je przetestuj nim zaczniesz chlapać jakieś głupoty, jak tutaj. Inicjatywa odnawia się w takim tempie, że po wspomnianych 3 strzałach będzie mieć może 3-4 punktów (4 z sygnetem). W przypadku użycia steala musi mieć ustawione traity (ale one przecież nie zmieniają działania umiejętności, jak to twierdzisz...) i wtedy odzyska dodatkowe 3 lub 4 punkty. Z tym, że steal ma 45s CD (i znowu traity, które nic nie zmieniają redukują go o 1% za każdy punkt w tej dziedzinie). Faktycznie! ZABÓJCZE! Nerf no cd thief pl0x! Wracamy więc do stwierdzenia "L2P Frey!".

Z chęcią przyjmę od ciebie przelew za użeranie się. Niestety, za rozmowy z tobą powinni mi zapłacić ;f Jak na razie ignorancję oraz zacofanie prezentujesz swoją osobą: nie masz pojęcia, o czym piszesz (przykład 25% MS sygnetu), ale piszesz i trwasz przy swoim.


Nie czytam wybiórczo, ale ty udajesz że nie dostrzegasz oczywistego, skalowanie lvl nic nie daje bo dmg mam tak słaby że ledwo go widać i zbieram większy dmg nie wspominając o tym że w grze jest zapisana reguła która gratyfikuje wyższe lvl w starciach z mniejszymi wbrew wszelkiej logice.

Przypominam o pobraniu broni z SPvP. Może zaprezentujesz jakiś sposób tej gratyfikacji? Bo prócz gorszego lootu nie zauważyłem, żeby coś z tych low leveli leciało. O ile w ogóle poleci.


Nie sądzę by to było dobre w dodatku że możesz mieć wypas build (lol w GW2 nie ma tej opcji) ale bez exotica minimów nie podskoczysz za bardzo a skille w czasie battle nie zmienisz już.

LoL w GW2 nie ma opcji budowania skill setu oraz traitów. Kurczę, jaka biedna gra, gdzie nie ma miejsca na buildy. A nie, to w niej jest. Dobrze, że rozumiesz pojęcie buildu. Możesz się już nie błaźnić? Od testowania skilli (które to przecież nie wchodzą w skład nieistniejącego buildu, więc nie wiem, czemu o nich rozmawiamy) jest SPvP. W czasie bitwy możesz je zmienić, jak dostaniesz -combat. W innym przypadku masz weapon switche. Dlatego też idąc na WvWvW znasz już możliwości swojej postaci i przygotowujesz zestaw uniwersalny lub pod konkretne zdolności/funkcje, jakie masz pełnić na polu walki. Przykład: thief na 4 sygnetach na WvWvW się nie sprawdzi, ale już thief ze scorpion, shadow refuge, caltrops/immobilize trap jak najbardziej. Ale to przecież nie buildy, bo ich w tej grze nie ma. Szkoda, że nie dali możliwości losowania skilli przy zmianie lokacji, co?


Pierwszego phantasm berserka nie unikniesz bo wyskakuje wprost na ciebie przeważnie zboku tak że nawet go nie widać, a clak sprawia że nawet jak wcześniej targetowałeś to po nim już jest zresetowany.

No to masz jeden hit, jeżeli jesteś ślepy i nie zobaczysz, że mesmer podnosi miecz na berserkera i nie zrobisz dodge`a. Jeden heal, bo później nie trafia. Nigdy nie miałem z tym problemu. Faktycznie - nie widać, który mesmer jest prawdziwy, bo phantasmy biegają tak realistycznie i tak niesamowicie udają ludzi! Jeszcze raz - gdzie grają takie boty, że nie umiesz poznać mesmera między phantomami?


Jaki stat buff?! W moich statach niczego nie zmienia ani na chwile nie sprawia że jestem silniejszy. 3+ to nie aż tak wielu a i tak nie ma lekko przez te wszystkie statusy przy większych grupach nawet tylko patrzysz jak cie jadą do )hp bo i tak nie dasz rady się wyrwać z nich.

Solo na trzech i, z tego co piszesz, bez żadnych cc breakerów. Brawo! Stat buff daje bonusy do hp i attack power, jak dobrze pamiętam. Czemu miałoby to robić z ciebie superbohatera? Żebyś mógł 3 oddechem zabić? To nie CoD. Ogarniesz postać, to ich możesz harassować ewentualnie.


Myślę że wydarzenia i ważne postacie z GW1 powinny mieć większe odbicie w GW2 a nie tylko jakaś mini wzmianka bądź skraweczek mapy bez wytłumaczenie co i jak. Gdyba gra nazywała się inaczej niż Guild Wars nie wiele by się zmieniło i nikt by raczej zbytnio tym się nie przejął nie ma się co oszukiwać dodanie Guild Wars to tylko chwyt marketingowy. I powiedź mi co mi po tych skinach skoro w grze da się znaleźć lepsze? A skin dla light armor klas jest paskudny dla heavy średni najlepiej mają medium. Gdyby to były unikatowe exoticy z odrobinę lepszymi statami to już by było fair. Zobacz choćby na bandge of hero jaki był dodawany. Jest tak samo bezużyteczny zarówno na początku jak i na endgamie. Jest on symbolem gry i oznacza gdzie twórcy mają gracza, czyli gdzieś, sporo w tej grze jest mocno niedopracowane ale najwidoczniej potrzebowali kasy wiec wydali grę z wizją ze kiedyś ją ulepszą.

Ile opisów przeczytałeś odwiedzając te miejsca? Fragment fabularny o wojnie gildii też pewnie przegapiłeś? Monologi Odgena też?

A to źli twórcy! Chcieli mnie nagrodzić, że grałem w GW1 i dali mi skiny! Nic, tylko na stos ich! Jak śmieli! Rozumiem, że chciałeś mieć na start przedmioty, które wpłynęłyby na balans low-level i pokazały, jaki kiedyś byłeś boski i inni ci mogą naskoczyć? To nie singleplayer.


A tutaj bonus, ostatni krzyk mody w świecie WvWvW czyli hacki:
Gracz co to nagrał zrobił temat i zamieścił na forum GW2 ArenaNet oczywiście temat skasowała i dało mu warna. Ot wszystko na temat tego jak dbają o dobry image swojego produktu, usuwanie niewygodnych tematów i kneblowanie ust ale ja też już o tym coś wiem gdy w modzie było boty etc. Od tego czasu unikam ich forum. No ale ty pewnie stwierdzisz ze to bzdura bo też dbasz o to by ten produkt był postrzegany jako nie wiem jak dopracowany i że wszystko jest nie wiem jak OK.

Skończy się tak samo, jak kończyły się wszystkie exploity w tej grze, czyli zbanowaniem wszystkich korzystających. Perma i temp. Akurat to ArenaNet i dobrze wiadomo, że support mają co najwyżej średni, co też jasno pokazali na początku poprzez zbanowanie kilkuset osób, które kupiły tier 3 faction weapon za 100 karmy. Był to błąd z winy ANet, a dostało się graczom. Jak widzisz są lepsze przykłady niż random bug związany z zamknięciem eventu.

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 11, 2013, 03:50:58 pm »
Panowie cut the flame. Ten temat ma służyć wymianie poglądów, ale nie w takiej formie. Generalnie myślę że mało kto czyta ostatnie wasze ściany tekstu. Kończymy. Jak macie do wyjaśnienia jeszcze jakieś kwestie, proszę o przekierowanie rozmowy na rozmowę prywatną.

Z innej beczki: mam niby GW2, niby próbowałem podejść do tego, ale jakoś... na razie nie :). Może to kwestia braku czasu bo gra wygląda bardzo ładnie a mechanika zdaje się być ciekawa. No nic, trzeba będzie dać tej grze zdecydowanie jeszcze szansę.
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 11, 2013, 05:23:55 pm »
Z innej beczki: mam niby GW2, niby próbowałem podejść do tego, ale jakoś... na razie nie :). Może to kwestia braku czasu bo gra wygląda bardzo ładnie a mechanika zdaje się być ciekawa. No nic, trzeba będzie dać tej grze zdecydowanie jeszcze szansę.

Możesz się odbić na początku, bo GW2 robi się nudne przy 8-14 poziomie. Dopiero od 16-20 znowu się coś dzieje.

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Guild Wars 2
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 11, 2013, 06:39:26 pm »
Będę miał na uwadze :). A jak z end-game? Dużo grindu/farmy?
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).