trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA  (Przeczytany 466666 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline naodati

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #435 dnia: Wrzesień 21, 2012, 03:02:37 pm »
Zamawiał ktoś może samego Irona? Jeśli tak to czy już doszedł? Bo ja wciąż czekam, a zamawiałem w dniu wydania.

Offline postie

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #436 dnia: Wrzesień 21, 2012, 03:46:48 pm »
A dało się w ogóle zamówić samego Irona?
Kolejny rzut oka na zachodnie fora i np. w UK liczba prenumeratorów przekroczyła 28000 osób w związku z czym zupełnie się pogubili z kolejnością numerów wysyłanych do prenumeratorów oraz gratisami. U nas chyba takie problemy nie grożą, bo takiej liczyb prenumeratorów raczej nie uzbierają :)

Offline naodati

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #437 dnia: Wrzesień 21, 2012, 04:02:43 pm »
Można zamawiać także pojedyncze wydania. Ja regularnie kupuje komiksy Mucha Comics i dublować ich nie zamierzam.

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #438 dnia: Wrzesień 21, 2012, 06:31:38 pm »
Wygląda że w Czechach jednak bedzie taniej: 199 Kč a wiec ok 33 zeta...

http://www.komiksarium.cz/index.php/2012/09/vitej-jossi-i-kdyz-te-sem-dotahli-najezdnici-z-italie/

Czytam ten artykul czeski i cos uwierzyc nie moge, ze nasi bracia maja podobne problemy z dostepnoscia Kolekcji i dublami (ktore chyba w wiekszosci sie pokrywaja z naszymi). Wydaje mi mi sie ze maja tez problem z cena, ale oczywiscie moge sie myslic, bo czeski znam o tyle o ile kazdy Polak :), a od XII w. troche sie juz w naszych jezykach pozmienialo.


Wlasnie doczytalem inna wiesc po czesku i u nich podobnie Kolekcja dostepna w kilku wybranych miastach (w stolicy rowniez nie ma). Jezli 4 numery zejda im dobrze, to w 2013 wystartuja w calym kraju wraz z naglosnieniem medialnym. No i tak pewnie bedzie/jest u nas w Polsce.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2012, 06:50:04 pm wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline peta18

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #439 dnia: Wrzesień 21, 2012, 06:35:30 pm »
A dało się w ogóle zamówić samego Irona?
Kolejny rzut oka na zachodnie fora i np. w UK liczba prenumeratorów przekroczyła 28000 osób w związku z czym zupełnie się pogubili z kolejnością numerów wysyłanych do prenumeratorów oraz gratisami. U nas chyba takie problemy nie grożą, bo takiej liczyb prenumeratorów raczej nie uzbierają :smile:

Hmm, bratanek horrora z forum zbiera te kolekcje w UK i rzeczywiscie wysylaja nie pokolei, ale chyba to taki zabieg marketingowy (moge sie oczywiscie myslic). A te stojaki na komiksy (ktore przy platnoscia karta kredytowa daja jako gratis) sa ponoc badziewne : )

Te podporki w postaci mlota Thora - zajebiste : )
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2012, 06:38:57 pm wysłana przez peta18 »
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline adro

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #440 dnia: Wrzesień 21, 2012, 09:34:30 pm »
Czy wyslanie maila do hachette z wyrazeniem checi zakupu kolekcji(jesli wystartuje ona ponownie) wystarczy czy licza oni tylko ilosc zamowionych prenumerat  i na tej bazie wydawnictwo podejmuje konkretne decyzje?
I nadal podtrzymuje swoje zdanie o kretynskiej polityce wydawniczej hachette, a to ze istnieja oni od XIX wieku g mnie w sumie obchodzi. Jak mozna badac rynek pomijajac duze miasta w tym stolice, totalny debilizm....
pzdr   
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline vision2001

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #441 dnia: Wrzesień 22, 2012, 02:33:29 pm »
Czy wyslanie maila do hachette z wyrazeniem checi zakupu kolekcji(jesli wystartuje ona ponownie) wystarczy czy licza oni tylko ilosc zamowionych prenumerat  i na tej bazie wydawnictwo podejmuje konkretne decyzje?

Wysłaniem maila nic nie wskórasz, bo jak to już ktoś kiedyś wspomniał na tym forum "Kolekcje Hachette" to tak jakby inna firma, a na ich stronie wyłączne są dane do kontaktu telefonicznego lub listownego: http://www.kolekcja-hachette.pl/kontakt.htm
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline batusan

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #442 dnia: Wrzesień 23, 2012, 07:43:41 pm »
Powiem tak, jeśli nie chcą zarobić to zarobi ktoś inny.
Tez się   wkurzyłem na to co zrobili i kupiłem sobie komiks Essential Wolverine   tom2 na aukcji (stron więcej do czytania x4 a cena taka sama 40zł), a   oprócz tego polecam komplet Vagabond 1-9tom (komiks mniejszych rozmiarów,ale   wart ceny teraz 60% taniej za niecałe 70zł-lekko używane,świetna kreska i scenariusz -   jestem przy drugim tomie, a w nim się naprawdę szybko akcja rozkręca :wink:   ,polecam też samotny wilk i szczenie , choć ciężko dorwać 1 tom.)
Pozdrawiam komiksomaniaków przed 30-stką ;p

Offline misio141

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #443 dnia: Wrzesień 23, 2012, 08:27:04 pm »
Powiem tak, jeśli nie chcą zarobić to zarobi ktoś inny.
Tez się   wkurzyłem na to co zrobili i kupiłem sobie komiks Essential Wolverine   tom2 na aukcji (stron więcej do czytania x4 a cena taka sama 40zł), a   oprócz tego polecam komplet Vagabond 1-9tom (komiks mniejszych rozmiarów,ale   wart ceny teraz 60% taniej za niecałe 70zł-lekko używane,świetna kreska i scenariusz -   jestem przy drugim tomie, a w nim się naprawdę szybko akcja rozkręca :wink:   ,polecam też samotny wilk i szczenie , choć ciężko dorwać 1 tom.)
Pozdrawiam komiksomaniaków przed 30-stką ;p
gratuluję zakupu. Esy z Loganem są świetne, Vagabon i Samotny Wilk tak samo. Szkoda tylko że nikt tego nie przejął.
Pozostałym malkontentom też polecam podobne zakupy.
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline xShen

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #444 dnia: Wrzesień 27, 2012, 06:17:41 am »
Czwarty tom kupiony. Nie ma zapowiedzi kolejnego, więc to pewnie ostatni w tym "testowym rzucie".


edit: w tomie jest karteczka z informacja ze sa zmuszeni tymczasowo zawiesic wydawanie, bardzo im przykro i o wznowieniu dowiemy sie ze srodkow masowego przekazu. do tego pisza ze wezma pod uwage ankiety itd. Skoro dali taka kartke to sa chyba pewni juz tego ze startuja z kolekcja na dobre?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 06:34:28 am wysłana przez xShen »

Offline Shinue

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #445 dnia: Wrzesień 27, 2012, 07:47:26 am »
czyli jak na razie wszystko zgodnie z planem wydawnictwa.

Offline Koalar

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #446 dnia: Wrzesień 27, 2012, 09:59:07 am »
No i fajnie, czekam aż w Łodzi będzie Spider w kioskach, bo nie zamierzam przepłacać na Allegro albo w wydawnictwie tylko dlatego, że nie mieszkam w okolicy, w której testowano kolekcję.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline Solmath

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #447 dnia: Wrzesień 27, 2012, 10:08:49 am »
Ok, zakończyli testy. To może rozważyliby teraz wysłanie drugiego i trzeciego numeru prenumeratorom? Czy mamy poczekać jeszcze kilka miesięcy?

Offline uzeq

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #448 dnia: Wrzesień 27, 2012, 10:28:01 am »
Ok, zakończyli testy. To może rozważyliby teraz wysłanie drugiego i trzeciego numeru prenumeratorom? Czy mamy poczekać jeszcze kilka miesięcy?
Pewnie będziemy musieli czekać. Dobrze, że płatne przy odbiorze :P

Offline Pablos

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów MARVELA
« Odpowiedź #449 dnia: Wrzesień 27, 2012, 10:55:55 am »
Dzwoniłem do wydawnictwa i rzeczywiście z wysyłką prenumerat wstrzymują się do wznowienia kolekcji o czym "dowiemy się ze środków masowego przekazu".  :razz:
"Wydawca zamierza ulepszyć kolekcję na podstawie ankiet, które wpłynęły".  :lol:
I na razie to tyle, pozostaje czekać na jakieś informacje.

 

anything