Autor Wątek: Dark Knight Rises  (Przeczytany 17256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pawłow

Dark Knight Rises
« dnia: Lipiec 27, 2012, 09:57:05 pm »
Nowy Batman nie powalił mnie niestety. Gdzieś uleciał mroczny klimat, Bane jest fajny, ale daleko mu do Jokera, parę scen powala swoją głupotą np. pochód "pierwszomajowy" policji na drabów z bronią maszynową czy wysadzenie tuneli i uwięzienie policjantów pod ziemią , już lepiej by było gdyby Bane ich pozabijał tymi wybuchami, ale taka scena byłaby zapewne zbyt wielkim hardkorem dla Hamerykanów. Może za bardzo wyśrubowałem swoje oczekiwania  po entuzjastycznych ocenach na IMDB. Catwoman w obcisłej skórze na batmotorze była super  :smile: .

shit happens

Offline potworek

Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2012, 10:53:43 pm »
IMO film dużo lepszy od Mrocznego Rycerza, który był świetny, ale miał pewien przestój. Niesamowite, jak Nolan stworzył film tak bardzo inny od zeszłej części, niesamowita świeżość, bardzo epicki i o to według mnie chodziło - zakończenie trylogii z fajerwerkami. Wchłaniałem to dzieło tak bardzo, że ani trochę nie bolały mnie jakieś niedociągnięcia, zbyt długo na film czekałem by się jakichś bzdur czepiać ;) Kobieta-kot niesamowita! Jedyna, która nie bawiła się w żadne "miau" (co pewnie miało wzbudzić podniecenie u męskiej części widowni w starych Batmanach), a mimo to najseksowniejsza i najfajniejsza z wszystkich. Halle Berry i Pfeiffer wypadły w tej roli duuuużo gorzej.
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline radosiewka

Odp: Dark Knight Rises
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 27, 2012, 11:21:21 pm »
http://www.film.gildia.pl/filmy/the_dark_knight_rises/recenzja-filmu-mroczny-rycerz-powstaje


Recenzja Mroczny Rycerz Powstaje. Film niestety mnie zawiódł natłokiem wątków, niezbyt dobrze napisanymi dialogami i brakiem tego czegoś, co było w Mrocznym Rycerzu :sad:

Offline Krova

Batman
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2012, 02:44:52 am »
Nowy Batman - nie polecam, łłeeeee
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Piekarz

Odp: Batman
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2012, 05:53:00 pm »
Dzięki za ostrzeżenie. Już się sparzyłem na Prometeuszu, wolę podarować sobie następny zawód. Prometeusz ma bezsensowną nielogiczną fabułę w której nic się nie trzyma kupy. A możesz podać jakieś szczegóły, czemu najnowszy Batman jest słaby?
Discord dla uchodźców z Gildii:
https://discord.gg/23j5vhf

Offline Radan

Odp: Batman
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 28, 2012, 07:10:19 pm »
Akurat Batman nawet nieźle wyszedł. Godne zamknięcie trylogii.

Jest co prawda sporo bzdur i dziur w fabule, ale przy tym, co zaprezentował "Prometeusz", TDKR jest nagraniem z wykładu z fizyki teoretycznej na MIT.

Offline potworek

Odp: Batman
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 28, 2012, 08:10:01 pm »
O proszę...
Zaraz zacznie się debata, że Batman powinien zginąć w wybuchu, bo przecież pokazali go w Bacie na chwile przed eksplozją? Bo przecież kaaaażdy Polak dokładnie wie jak wygląda wnętrze Bat'a i potrafi go odróżnić od kapsuły ratunkowej....
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Hang Man

Odp: Batman
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 28, 2012, 08:40:55 pm »
Nowy Batman - nie polecam, łłeeeee




2 deep 4 u lolololol
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Lunn

Odp: Batman
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 29, 2012, 12:39:05 am »
też byłem dzisiaj na batmanie, mocno naciągany, nielogiczny i po hollywoodzku głupi, ale mimo wszystko dość przyjemny. +całkiem niekiepska końcówka
prawdopodobnie jutro idę na ptolemeusza, troche mnie przestraszyliście pisząc że jest słaby : |

Offline Radan

Odp: Batman
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 29, 2012, 07:46:28 am »
Nie jest słaby. Po prostu jest głupi. Gdyby nie to, że to miało być "sf z górnej półki", to pewnie byłbym zachwycony.

Offline Pawłow

Odp: Batman
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 29, 2012, 12:32:16 pm »
Cytuj
  A możesz podać jakieś szczegóły, czemu najnowszy Batman jest słaby?

[/size]
[/size]Mało batmana w batmanie + mnogość głupich scen + Bane, z którym zrobiono to samo, co z Green Goblinem w pierwszym spider manie (potencjał aktora schowany pod plastikową i na dodatek badziewną maską)
shit happens

Offline Krova

Odp: Batman
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 29, 2012, 08:22:30 pm »
Prometeusz mi się podobał, pomijając dziury w fabule i mało sensowne zachowanie postaci, miał kupę klimatu hard s-f fajne widoczki i fachowy mieli sprzęt.

 A Batman - nakręćmy poważny, realistyczny thriller O RANY PATRZCIE BATMAN NA SWOIM BATMOTORZE JAK ŚMIESZNIE KOŁA MU SIĘ KRĘCĄ O JAKIŚ POLICJANT POWIEDZIAŁ ŚMIESZNY TEKST RODEM Z KINA KLASY B ŁAŁ TERAZ BATMAN LECI BATSAMOLOTEM SZYBSZYM NIŻ RAKIETY OJEJ ALE Z NIEGO BOHATER POSTAWMY MU POMNIK

plus to, że film strasznie się ciąąąągnieee, czekasz na ten punkt kuluminacyjny i okazuje się że trwa on godzinę i jest to godzina naprawdę nieciekawej akcji

plus megaprzewidywalny zwrot akcji

plus walka z użyciem broni palnej na wzór średniowiecznej bitwy - hurr mają karabiny maszynowe więc biegnijmy 200osobowym tłumem na pewno się uda OH WAIT ZUPEŁNIE SIĘ UDAŁO I BIJEMY SIĘ NA PIĘŚCI

plus dziecko śpiewa hymn stanów a zły koleś chce wysadzić świat w powietrze boże jak smutno co za piękny moment Lista Schindlera to pikuś przy tak smutnym momencie

Bane był fajny


 DAJĘ DWIE GWIAZDKI NA MILION
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Radan

Odp: Batman
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 29, 2012, 09:34:54 pm »
Skoro udało Ci się pominąć dziury fabularne w "Prometeuszu", to tych wszystkich niedoskonałości w "Batmanie" nie powinieneś w ogóle zauważyć.

Offline potworek

Odp: Batman
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 29, 2012, 10:03:38 pm »
Byłem dziś na Batmanie drugi raz - wciąz super.
Z kim bym nie rozmawiał mówi, że film mimo prawie 3 h przelatuje szybko w ogóle się nie odczuwa tego czasu. Z kim bym nie rozmawiał, chwali, a dziewczyny płaczą na końcu. Potem tylko przytulić i można całować ;)
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Dziex

Odp: Batman
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 29, 2012, 10:04:44 pm »
batmany są do dupy bo nikt się nie skapnął, że jest nim multimiliarder, który tydzień wcześniej wrócił do miasta

 

anything