Autor Wątek: GRUBY BRZUCH  (Przeczytany 7970 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kSzyk

GRUBY BRZUCH
« dnia: Maj 25, 2012, 01:47:03 pm »
W Maxflo sklepie rozpoczęła się przedsprzedaż albumu Grubsona pt. „Gruby Brzuch”, nagranego wspólnie z BRK .

Artyści na początku 2012 roku zamknęli się w Kurnik Studio i przygotowali zróżnicowany materiał, który dla polskiej sceny muzycznej będzie sporą dawką pozytywnej energii. Połączenie dwóch charyzmatycznych osobowości scenicznych jest gwarancją, że „Gruby Brzuch” to również kolejny ciekawy rozdział w karierze GrubSona, którego wokal doskonale współgra z niskim głosem BRK. Do tworzenia materiału na album zostali zaproszeni tacy artyści jak Jarecki, Bu czy Jotoskleja.

Już możecie Obczajać, Kupować i Zachęcać Znajomych!

http://www.maxflo.pl/2012/04/27/gruby-brzuch-w-przedsprzedazy/

Offline Ziom86

Odp: GRUBY BRZUCH
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 27, 2012, 09:55:16 am »
Niestety płyta Gruby Brzuch nie zrobiła furory na polskiej scenie hip-hop. Ogólnie mam wrażenie, że max-flo mimo, iż posiada świetnych artystów i kilku graczy bardzo znanych w Polsce (Rahim, Grubson) ma jakis problem z marketingiem i promocją.

Offline Kamila90

Odp: GRUBY BRZUCH
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 04, 2013, 09:09:28 pm »
Uwielbiam każdą płytę Grubsona, ale najbardziej uwielbiam jego koncerty. Byłam na 3 i nie mam dość. Poszłabym na kolejny chociażby dzisiaj. Są rewelacyjne. ;)

Offline laki

Odp: GRUBY BRZUCH
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2013, 09:04:24 am »
Grubson jest super , bardzo go lubie :smile: Mam jego płyte ,pozytywnie nastraja  do życia !
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2013, 11:22:41 am wysłana przez Ijon Tichy »

Offline beattka

Odp: GRUBY BRZUCH
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2013, 11:44:00 am »
Ja ogólnie nie przepadam za tym gatunkiem muzycznym i nie jestem jakąś wielką fanką, ale o dziwo kilka piosenek tego artysty lubię.
Zespół na studniówkę oferujący obsługę różnego rodzaju imprez - http://www.zespolnastudniowke.pl/

Offline LuckyB

Odp: GRUBY BRZUCH
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 28, 2013, 02:19:13 pm »
Płyta "Gruby Brzuch" zupełnie mi się nie podobała, najlepsza mimo wszystko jest "Coś więcej niż muzyka" :) A jeśli chodzi o koncerty Grubeko to kurcze.. Nikt nie daje z siebie więcej niż on! Mega duuuużo pozytywnej energi której nie da się opisać! To trzeba po prostu poczuć :)


Offline bombolada

Odp: GRUBY BRZUCH
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 07, 2014, 01:18:18 pm »
Facet się nieźle rozwinął. Ale wskoczył w czas gdzie nie było nikogo podobnego do niego .

Offline trapcia

Odp: GRUBY BRZUCH
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 12, 2014, 12:07:03 pm »
ta płyta jest całkiem ok, kiedyś go nie lubiłam

 

anything