trawa

Autor Wątek: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard  (Przeczytany 15272 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kishida

nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« dnia: Marzec 11, 2012, 03:09:51 pm »
 http://nekomaru.pl/

Ponieważ strona przeszła przebudowę,  a raczej została napisana od zera, już nie jest to ta sama strona co kiedyś i należy dać sporę uaktualnienie.
 
Czym jest nekomaru?
Nekomaru to zbiór obrazów, animacji, wideo o tematyce AMJ (anime, manga, Japonia).
 
Co wyróżnia nekomaru pośród tego typu stron?
Wszystko ;)
 
Może powiem, po co nekomaru zostało stworzone.
 
Zostało stworzone po to, by powstało miejsce,  gdzie ludzie nie tylko bawią się w copy-paste artów z deviant arta i pixiva i innych stron,  tylko sami próbują coś stworzyć i nie mówię tutaj o rysowaniu, (choć  chętnie popatrzymy na polską sztukę), lecz o treściach z działów humor, Japonia.
 
Na obecną chwilę nie znam innej polskiej strony, gdzie powstało tyle fandomowego stuffu.
W końcu widząc ciekawy, śmieszny obrazek, gif nie musi być powiedziane "z 4chana zapewne", tylko "dobre, bo polskie ;)
 
 
 
Humor
W dziale humor znajdują się śmieszne, ciekawe treści A&M, bądź w jakimś stopniu powiązane.
Japonia
Japoński styl życia, humor, zabawy, chore, fail cosplaye, rzeczy związane z Japonią i inne fanaberie.
J-music
Cała muzyka z zakresu Japonii.
Random
Treści związane z AMJ lecz niepasujące do innych działów (arty, gify,cosplaye itp).
Ero
Treści +18
Jap +18
Treści +18 z zakresu Japońskich fanaberii jak i cosplayu.
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2014, 04:35:54 pm wysłana przez kishida »

Offline Quithe

Odp: nekomaru.pl manga & anime humor - strona ala kwejk
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2012, 05:33:38 pm »
Jak lipa była, tak jest nadal (obrazki ani ciekawe, ani śmieszne).

Offline kishida

Odp: nekomaru.pl manga & anime humor - strona ala kwejk
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2012, 06:41:27 pm »
Proponuje bys zapodal jakis obrazek ktory wg ciebie jest smieszny,chetnie sie dowiem czegos na temat twojego poczucia humoru.

Offline kishida

Odp: nekomaru.pl manga & anime humor - strona ala kwejk
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 28, 2012, 06:32:21 pm »
Trwa mały event, do wygrania drobne upominki.
Więcej info
http://nekomaru.pl/single/3015
Komentarze na fb
https://www.facebook.com/nekomaru.things

Offline Hollow

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 28, 2012, 08:17:21 pm »
Niektóre podpisy do obrazków są beznadziejne...

Offline kishida

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 28, 2012, 09:47:40 pm »
Mówisz o treściach z jakiego działu? Najlepiej jeszcze jakieś sample.

Offline kishida

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 30, 2014, 04:34:54 pm »
 Strona została napisana od zera, tak więc jest wiele, wiele funkcji, które przydadzą się użytkownikom.
 
- System ocen (normal, elita).
- Avatary (avatar domyślny dla zwykłych userów).
- Wewnętrzne komentarze
- Odpowiedź na komentarz (jednopoziomowa odpowiedź).
- bbcode w komentarzach (formatowanie tektsu, wklejanie obrazów, video itp).
- Ocena komentarzy.
- Najwyżej oceniany komentarz zostaje przeniesiony na górę jako "najlepszy komentarz"
- Zminusowane komentarze zostają ukryte.
- Zgłaszanie komentarzy.
- Zgłaszanie treści.
- Dodawanie treści do ulubionych.
- Dział top.
- Wyszukiwarka działająca na zasadzie tagów.
- Powiązania tagów w grupy (czy wpiszesz kemonomimi, animal ears, zwierzęce uszy wynik będzie ten sam).
- Usunięcie działów w +18 i utworzenie dwóch (Ero, Jap+18).
- Blokowanie tagów (nie chcesz widzieć yaoi? Nie ma problemu).
- Zaawansowana wyszukwiarka (dodane przez, lubiane przez, data dodania, dział, miejsce, format itp).
- Opcja wyświetlania plików w pełnej rozdzielczości.
- Wyświetlana ilość tagów pod obrazkiem  jest równa 20, a resztę można zobaczyć po kliknięciu "pokaż więcej".
 
I wiele wiele innych!
 
 Użytkownicy do tego czasu zrobili masę swoje stuffu i nie trzeba pisać "pewnie z 4chana wzięte", tylko "dobre bo nasze, polskie :wink: ".
 

Offline Dark_Pingwin

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2014, 07:36:25 am »
Boże jakie to jest ... nędzne, ani to zabawne ani ciekawe.

Offline kishida

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2014, 04:22:26 pm »
Boże jakie to jest ... nędzne, ani to zabawne ani ciekawe.
Widzę, że nie odstajesz od reszty komentarzy na poziomie. Niczym polityk z twardą merytoryczną dyskusją. ;)

Offline Skrzydlaty

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 01, 2014, 06:14:32 pm »
Stworzyłeś serwis który jest identyczną kalką dziesięciu innych serwisów, spamujesz nim gdzie się da i jeszcze się czepiasz, że domownik forum dzieli się z Tobą swoją subiektywną opinią? Ciesz się że nie kazał z miejsca [wulg. uciekać], bo mi raczej takie myśli chodzą po głowie, gdy mi ktoś na moim poletku śmieci. (:

Offline kishida

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 01, 2014, 06:34:12 pm »
Stworzyłeś serwis który jest identyczną kalką dziesięciu innych serwisów, spamujesz nim gdzie się da i jeszcze się czepiasz, że domownik forum dzieli się z Tobą swoją subiektywną opinią? Ciesz się że nie kazał z miejsca [wulg. uciekać], bo mi raczej takie myśli chodzą po głowie, gdy mi ktoś na moim poletku śmieci. (:

Strona nie jest żadną kopią, gdyby nie było takiej potrzeby to by nie powstała. Proponuję jeszcze raz przeczytać głównego posta.
Gdybym spamował, to bym nie siedział tutaj i nie odpowiadał na komentarze o tak niskim poziomie wypowiedzi, tylko leciałbym spamować dalej, lecz kultura wymaga odpowiadać.
Jeżeli tego typu stękanie nie poparte żadnymi argumentami, nie prowadzące do merytorycznej dyskusji, sensownej opinii są dla ciebie "subiektywną opinią", masz ustawioną wysoko poprzeczkę. Nie chciałbym cię obrażać, ale ta poprzeczka to jakiś poziom gimbusów z kwejka.

Offline Skrzydlaty

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 01, 2014, 07:09:44 pm »
  • fandemonium.pl
  • nyanyan.it
  • kanpai.pl
  • animeslots.pl
  • demoty-shinden.pl (już nie istnieje)
A nawet nie siedzę w temacie, więc pewnie jest tych stron więcej. Nie wspominając o tym, że to wszystko witryny prowadzone przez polski fandom, w zagranicznym wydaniu znajdziesz kolejnych pięćset śmietników na obrazki. Więc nie marudź mi już o potrzebach i merytorycznych dyskusjach. Nie przeprowadziłeś tutaj żadnej. Wszystkie twoich siedem postów na tym forum, to reklama własnego serwisu, właśnie w tym temacie.

Offline Dark_Pingwin

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 01, 2014, 08:26:22 pm »
Strona nie jest żadną kopią, gdyby nie było takiej potrzeby to by nie powstała. Proponuję jeszcze raz przeczytać głównego posta.
Gdybym spamował, to bym nie siedział tutaj i nie odpowiadał na komentarze o tak niskim poziomie wypowiedzi, tylko leciałbym spamować dalej, lecz kultura wymaga odpowiadać.
Jeżeli tego typu stękanie nie poparte żadnymi argumentami, nie prowadzące do merytorycznej dyskusji, sensownej opinii są dla ciebie "subiektywną opinią", masz ustawioną wysoko poprzeczkę. Nie chciałbym cię obrażać, ale ta poprzeczka to jakiś poziom gimbusów z kwejka.
Czego ty oczekujesz, mam ci napisać esej na temat tego co uważam, za zabawne i ciekawe? Po prostu mam takie, a nie inne odczucia i tyle.

Offline kishida

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 02, 2014, 07:23:51 pm »
Skrzydlaty, idąc twoim tokiem myślenia, jeżeli ktoś tworzy jakiś imageboard to już jest to kopią imageboardu.
Kolejna sprawa, odnośnie fandemonium. Co ma piernik do wiatraka? To strona ala demotywatory, więc tutaj porownanie ma się nijak do nekomaru.

Odnośnie reszty strony, widać, że nie zrobiłeś rozeznania, dlatego piszesz o czymś, o czym nie masz pojęcia. Ja musiałem zrobić rozeznanie rynku, więc wiem o czym piszę.
Przejrzyj te strony (ja to zrobiłem) i zobaczysz wielką różnicę jakim jest content.

Obstawiam, że twoje rozumowanie i ocena polegały na czymś takim:
Wszedłeś na stronę, przejrzałeś parę stron i stwierdziłeś, że wszystkie mają fanarty, więc to takie same strony. Mylisz się.
Najlepszym przykładem jest dział humor na nekomaru. On doszczętnie pokazuje, że u nas jest sporo własnego stuffu tworzonego przez użytkowników. Dam sobie rękę uciąć, że zrobiłem więcej rzeczy niż wszystkie strony które wymieniłeś, ponieważ jestem też twórcą takich treści. Czy są to ciekawe, śmieszne rzeczy, to już ludzie ocenią, lecz z tego co widzę nawet w międzynarodówce moje treści się chwalą.
Szczególny szacunek mam do Rosjan, ponieważ z nimi idzie się dogadać i nie usuwają watermarków i nieraz nawet napiszą skąd to wzieli. dla przykładu
http://animechan.ru/34848-v-aziatskih-igrah-otpadnyy-geympley.html
Byłbym skory nawet im to przetłumaczyć, gdyby mnie o to poprosili i zapodali mi swoje tłumaczenie :wink:

Dark_Pingwin.
Przepraszam, ale takich rzeczy w podstawówce uczą, że należy swoją wypowiedź uzasadnić i jak dobierać słowa.
Jak chcesz, to mogę ci dla przykładu zademonstrować.

Offline kishida

Odp: nekomaru.pl anime, manga, japan imageboard
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 02, 2014, 07:24:53 pm »
Skrzydlaty, idąc twoim tokiem myślenia, jeżeli ktoś tworzy jakiś imageboard to już jest to kopią imageboardu.
Kolejna sprawa, odnośnie fandemonium. Co ma piernik do wiatraka? To strona ala demotywatory, więc tutaj porownanie ma się nijak do nekomaru.

Odnośnie reszty strony, widać, że nie zrobiłeś rozeznania, dlatego piszesz o czymś, o czym nie masz pojęcia. Ja musiałem zrobić rozeznanie rynku, więc wiem o czym piszę.
Przejrzyj te strony (ja to zrobiłem) i zobaczysz wielką różnicę jakim jest content.

Obstawiam, że twoje rozumowanie i ocena polegały na czymś takim:
Wszedłeś na stronę, przejrzałeś parę stron i stwierdziłeś, że wszystkie mają fanarty, więc to takie same strony. Mylisz się.
Najlepszym przykładem jest dział humor na nekomaru. On doszczętnie pokazuje, że u nas jest sporo własnego stuffu tworzonego przez użytkowników. Dam sobie rękę uciąć, że zrobiłem więcej rzeczy niż wszystkie strony które wymieniłeś, ponieważ jestem też twórcą takich treści. Czy są to ciekawe, śmieszne rzeczy, to już ludzie ocenią, lecz z tego co widzę nawet w międzynarodówce moje treści się chwalą.
Szczególny szacunek mam do Rosjan, ponieważ z nimi idzie się dogadać i nie usuwają watermarków i nieraz nawet napiszą skąd to wzieli. dla przykładu
http://animechan.ru/34848-v-aziatskih-igrah-otpadnyy-geympley.html
Byłbym skory nawet im to przetłumaczyć, gdyby mnie o to poprosili i zapodali mi swoje tłumaczenie :wink:

Dark_Pingwin.
Przepraszam, ale takich rzeczy w podstawówce uczą, że należy swoją wypowiedź uzasadnić i jak dobierać słowa.
Nie wymagam wiele, to są normy.

 

anything