Autor Wątek: Minusy Konfrontacji  (Przeczytany 13077 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Filip

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 14, 2003, 12:12:27 pm »
Ludzie macie racje grfinskim thalionem zabiłem orkijskiego bohatera.Czyto nie dziwne???
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline Alchemik

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 14, 2003, 12:57:28 pm »
Nie dlaczego? :) 1. Thalioni to teoretycznie bardzo dobrze wyszkoleni zwiadowcy szermierze (maja nawet taka umiejetnosc)

2. Lepsze to niz stworzenie ultra herosa ktory sam bedzie biegal po stole gdyz nikt nie bedzie mogl mu stawic czola:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Malekith

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 14, 2003, 03:39:26 pm »
heh nie dziwne, jak się ma dobre rzuty, ja szarżą amoka na skorize trafiałem 3 atakami na 3+, wyrzuciłem 1,1,2 ... załamka :)

patrzcie!!! 3 głosy na badziewne figurki, zaraz spalę heretyków :P

Offline BeRsErK

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 14, 2003, 03:49:04 pm »
Jeden jest mój - bo te figsy są okropne....w swojej magii zauroczania ludzi :P:D

Offline corvus

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 14, 2003, 03:59:59 pm »
mi tam z poczatku konfrontacja podobala sie bardzo. ladne figurki, zasady za darmo...
...no i wydanie polskie :D

ale jak tylko wchodze na to forum, natychmiast bombarduje mnie dym robiony wokol niej...
konfrontacja tu, konfrontacja tam...

chce sie pogadac o warzonie - "nie zbieraj warzona! jest przeciez konfrontacja!"

ludzie...przez to juz nie moge nawet o tej konfrontacji slyszec. sama jej nazwa przyprawia mnie o mdlosci... :x

jednym slowem uspokojcie sie troche...

pzdr
corvus
am, gdzie się ziemia łączy z niebem,
Tam się zawsze jest człowiekiem,
Tam napewno jest raj,
Więc idę, idę, idę tam...

Offline Alchemik

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 14, 2003, 04:17:26 pm »
No to to nic nie poradze:) ale tez masz problem:) mozesz przeciez gadac o warzone na katedrze. Dziwny jestes tak jakbym powiedzial tam ludzie jacys dziwni jestescie bo gadacie tylko o WarZone - meczycie mnie:). Tak to jest jak w jakims miejscu zbiora sie ludzie o podobnych zainteresowaniach.

Gdzie mamy rozmawiac o Konfrontacji - W gildii Komiksu? Albo dlatego ze ty chcesz z nami rozmawiac na temat WarZone w którego nie gramy? Egocentryk z ciebie:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 14, 2003, 04:23:02 pm »
Alchemiku temu Panu chodzi raczej o to(i co mi też za bardzo się nie podoba), że jak wypłynie jakiś temat o Warzone;ie czy jakimś innym systemie to niektórzy z nas zaraz tam robią dość nachalną propagandę konfrontacyjną i nie można tam w spokoju porozmawiać o zagadnieniu zawartym w temacie.
W prośbie o oddzielne forum kładłem nacisk na ten szczegół - wszystko by było w porządku jak byśmy mieli swoje forum - ale mo ostatnim "przemyślę to " admin milczy od 2 tygodni :(

Offline corvus

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 14, 2003, 04:32:48 pm »
Cytat: "BeRsErK"
Alchemiku temu Panu chodzi raczej o to(i co mi też za bardzo się nie podoba), że jak wypłynie jakiś temat o Warzone;ie czy jakimś innym systemie to niektórzy z nas zaraz tam robią dość nachalną propagandę konfrontacyjną i nie można tam w spokoju porozmawiać o zagadnieniu zawartym w temacie.
W prośbie o oddzielne forum kładłem nacisk na ten szczegół - wszystko by było w porządku jak byśmy mieli swoje forum - ale mo ostatnim "przemyślę to " admin milczy od 2 tygodni :(


o to mi wlasnie chodzi! :)

mysle ze powinniscie dostac to forum bo...jest ono potrzebne. co jest z tym adminem? :shock:

do Alchemika:
ja niechce gadac tylko o warzonie (no moze chce ale to nie tutaj :D ). chce gadac o roznych rzeczach, warzone to byl tylko przyklad tematu, do ktorego konfrontacja pasowala jak kwiatek do korzucha, a jednak ktos tam siedo niej odniosl...

pzdr
corvus

pees: sorki jesli zostalem zle zrozumiany (a chyba tak jest). fani gry konfrontacja NIE przeszkadzaja mi i nie maja prawa mi przeszkadzac. to forum nie nalezy do mnie (i jego uzytkownicy tez nie). ja auwazam tylko, ze to Wy (no dobra - niektorzy z Was) sprowadzaja wszystkie (?) dyskusje do tematu konfrontacji...i nie mow Alchemiku ze to ja Was zmuszam do rozmowy o warzone, bo jak do tej pory bylo odwrotnie :P
am, gdzie się ziemia łączy z niebem,
Tam się zawsze jest człowiekiem,
Tam napewno jest raj,
Więc idę, idę, idę tam...

Offline Alchemik

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 14, 2003, 04:35:35 pm »
A niby kiedy był ten ostatni post tu o WarZone - z tego co czytalem padlo pytanie czy w niego grac? To zupelnie jakby tak jak wejsc na forum WH40 i zapytac sie czy grac w Chronopie.

Wiekszosc ludzi na tym forum w ten system nie gra i zaproponuje gre w WH40 zamiast.

No co ja poradze, ze na tym forum jest malo warzonowcow - oni znalezli juz kacik dla siebie na wspomnianej Katedrze.

Jak nie bylo Konfrontacji to tu sie 1 post na tydzien pojawial tyle ludzi interesuja "inne systemy bitewne":)

Nic nie poradze ze jak sie mnie ktos teraz pyta w co grac - to sila rozpedu odpowiadam w K@#@#@#@ ok nie wymieniam nazwy bo to bedzie propaganda. Jak cos mi sie podoba to o tym mowie:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 14, 2003, 04:40:28 pm »
"A niby kiedy był ten ostatni post tu o WarZone - z tego co czytalem padlo pytanie czy w niego grac? To zupelnie jakby tak jak wejsc na forum WH40 i zapytac sie czy grac w Chronopie."

No w gruncie rzeczy to właśnie to forum  (Gildia Gier Bitewnych) służy do tego aby pytaniami o Warzona, Konfrę, Chronopię i o inne systemy, nie zalegały na forum 40, młotka czy mordheima - to forum jest dla wszystkich i dlatego dobrze było by umieć koegzystować.

Offline BeRsErK

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 14, 2003, 04:45:26 pm »
Poza tym nie przesadzajmy z tym, że innych graczy jest mało bo u nas jest sporo tematów ale stale to z 6 osób się udziela.

Prosił bym poprostu o uszanowanie innych graczy i skupieniu się na tematach z tym zwiazanych bo wychodzą paranoje w stylu: gracz A zakłada temat o Systemie X i pyta w nim co o tym myślicie i jaką armię uważacie za mocna i godną polecenia na co w odpowiedzi gracz B odpowiada - a może zagrasz w system Y ;) :D No ludzie kochani miejcie litość :)

Offline Alchemik

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 14, 2003, 04:46:21 pm »
No to będę koegzystował, będę miły i nie będę gadał o konfrontacji przez tydzien - terapia wstrząsowa - zaczynam od razu:(
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 14, 2003, 04:51:05 pm »
Oj bo to może zabić :) - proponuję w małych dawkach - ponoś w afryce rośnie taka roślinka co likwiduje uzależnienia - wczoraj w nie do wiery było :D

Offline corvus

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 14, 2003, 04:56:47 pm »
Cytat: "Alchemik"

Jak nie bylo Konfrontacji to tu sie 1 post na tydzien pojawial tyle ludzi interesuja "inne systemy bitewne":)


zapewniam Cie, ze pojawialo sie znacznie wiecej postow niz raz na tydzien.

oto tamten temat:

Cytuj
ostatnio sie zacielem na gre bitewna warzone. maja fajne i tanie figurki. wlasnie - tanie. to chyba najwazniejszy powod dla ktorego zdecydowalem sie na ten system.
no wiec mam problem  :
jaka armie zbierac? myslalem o bauhausie. maja dobre jednostki, ktore do tego ladnie wygladaja  
ale moze mi doradzicie, ktora armie kupowac, zeby wygrywac  ?


jak widzisz wcale nie pytam tu wcale o wybor gry, ale samej armii do...wiesz czego :)

a oto juz pierwszy post (tj. jego fragment):

Cytuj
polecilbym ci jednak bys sprubowal grac w konfrontacje .... armia to zaledwie 150 zl ......a turniejowa gdzies kolo 300


ja nie potepiam ostatniej cytowanej osoby. zaproponowala mi poprostu przezucenie sie na inna gre...chce Ci jednak Alchemiku pokazac, ze ludzie jednak niepotrzebnie sprowadzaja czesc tematow na konfrontacje...

pzdr
corvus
am, gdzie się ziemia łączy z niebem,
Tam się zawsze jest człowiekiem,
Tam napewno jest raj,
Więc idę, idę, idę tam...

Offline Alchemik

Minusy Konfrontacji
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 14, 2003, 05:06:21 pm »
Oki - zapytales sie w paszczy lwa o system, ktory powiedzmy jest w Polsce martwy od jakiegos czasu - nie mowie ze nikt nie gra ale - nie ma sklepow z modelami, promocji itp. Zadales pytanie jakbys byl osoba nie grajaca w bitewniaki i szukajaca czegos dla siebie - i ktos ci odpowiedzial zgodnie ze swoim swiatopogladem.

Nie mozesz oczekiwac od ludzi ze nie beda polecali tego co im sie podoba.

"Nie mam samochodu - czy nie wiecie czy dobrze jezdzi sie malym fiatem,... hmm fiatem moze bys sprobowal cinquecento?"

No i co osoba ci odpowiedziala i tyle.

Ha w calym poscie nie wyminilem nazwy:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

 

anything