Autor Wątek: II Zimowy Puchar Polski w Fechtunku Historycznym.  (Przeczytany 7223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wamarcin

II Zimowy Puchar Polski w Fechtunku Historycznym.
« dnia: Styczeń 04, 2012, 11:55:28 am »
Mam zaszczyt zaprosić wszystkich na kolejną edycję Pucharu Polski w   Fechtunku Historycznym, który to tym razem odbędzie się 28 stycznia 2012   w Ciechanowie. Mamy nadzieje, że frekwencja, która nas nieco przeraziła   w zeszłym roku ze względu na mała salę, dopisze i tym razem.   W nowym miejscu będziemy w stanie zapewnić walczącym nieco lepsze   warunki. Na poprzednim turnieju zapoczątkowaliśmy tradycję rozgrywania   kilku różnych konkurencji i będziemy ją kontynuować. Pozostanie również   podział na stopnie zaawansowania w turnieju miecza i tarczy. Nie   zabraknie dobrej walki i mam nadzieje, że również tego z czego Ciechanów   w naszym środowisku słynie najbardziej - Ciechana.
 Jesteśmy otwarci   na wszelkie sugestie odnośnie poprzedniej edycji turnieju, żeby w miarę   możliwości eliminować niedociągnięcia. Liczymy również na udział osób   ze środowisk DESW ( turniej puklerza) oraz odtwarzających wczesne   średniowiecze (turniej miecza i tarczy). Rozegrany zostanie również   turniej "miecza sportowego" na miękka broń bez opancerzenia. Mam   nadzieje, że zainteresuje on środowiska LARPowe.
 Więcej informacji tutaj:
 http://www.freha.pl/index.php?showtopic=24852
 
 Zapraszam i pozdrawiam
 Organizatorzy:
 Chorągiew Rycerstwa Ziemi Ciechanowskiej
 Emil Guz
 Marcin Waszkielis

 

anything