trawa

Autor Wątek: Coś na progu - nowe czasopismo (groza, kryminał, opowieści niesamowite)  (Przeczytany 4239 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Łukasz Śmigiel

Mogę z czystym sumieniem podać pierwsze   informacje na temat tego projektu - "COŚ NA PROGU" będzie duchową oraz   ideową kontynuacja "Lśnienia". Stawiamy jednak na nieco szersze ramy   tematyczne - oprócz horroru, skłaniamy się także w stronę opowieści   niesamowitych i mrocznego kryminału. Pierwszego numeru należy wyglądać   na przełomie stycznia i lutego. Tematem przewodnim jest nasz bohater   pozytywny - H.P.Lovecraft i wszystko co w jakiś sposób wiąże się z jego   twórczością. 
   
  "Coś" zostanie wydane na papierze (60 stron, format zbliżony do   "Talizmanu") oraz na smartfony, e-readery i tablety. Pismo nie trafi do   kiosków i Empików - będzie można je kupić jedynie wysyłkowo w księgarni   Wydawnictwa Dobre Historie oraz w innych księgarniach internetowych.   Nakład papierowy nr1 wyniesie ok. 1500 egzemplarzy. W numerze 1 pojawią   się teksty polskie i zagraniczne, opowiadania i duuużo publicystyki.   Projekt okładki zaprezentujemy jeszcze w tym tygodniu. 
   
  Niniejszym, zapraszamy chętnych do współpracy. Interesują nas teksty   publicystyczne (z wyjątkiem recenzji) nawiązujące do tematu numeru, ale   także i te, które dotyczą grozy oraz kryminału (teksty nigdzie wcześniej   niepublikowane). Chwilowo nie przyjmujemy opowiadań. Wszelkie   propozycje i pytania dotyczące czasopisma należy podsyłać na adres   mailowy: cosnaprogu@gmail.com 
   
  Tematem przewodnim numeru drugiego jest: RETRO 
   
  Zapraszam także na profil FB Wydawnictwa Dobre Historie - stałe źródło aktualnych informacji na temat tego, co się u nas dzieje. 
   
  http://www.facebook.com/Dobre.Historie

Już teraz zapraszamy do udziału w konkursie na opowiadanie, któremu patronuje "Coś na progu".   
   
  Wielki Przedwieczny konkurs Wydawnictwa Dobre Historie 
   
  Jedyna taka okazja, aby dołączyć do absolutnych mistrzów pióra!
Victims are we all... www.dobrehistorie.com.pl

Offline Łukasz Śmigiel

Odp: Coś na progu - nowe czasopismo (groza, kryminał, opowieści niesamowite)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2011, 09:15:03 am »
Promo okładki numeru 1 już na Facebooku. Kto może, niech poda info dalej, każdy szept jest niezwykle pomocny.

http://www.facebook.com/Dobre.Historie
Victims are we all... www.dobrehistorie.com.pl

 

anything