trawa

Autor Wątek: Elfy z Konfrontacji  (Przeczytany 29446 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sanquinius

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 20, 2003, 12:37:12 am »
to sklonujcie tego jednego pastucha z lukiem ;)
rom green to red our days pass by Waiting for a sign to tell us why Are we dancing all alone? Collect some stars to shine for you And start today 'cause there are only a few The sign of times my friend - In Flames

Offline BeRsErK

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 20, 2003, 12:41:29 am »
No i kolejny stereotypowiec - to nie młotek, tu Daikinee to pół elfy, pół rośliny tak jak Akkyshan to pół pajaki - tylko Cynwalle to podobne dziabągi do Wysokich z GW.

Offline Overkill

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 20, 2003, 12:44:21 am »
1234567890987654321

Offline BeRsErK

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 20, 2003, 12:53:37 am »
No raczej tak bo ta ich zdolność usuwania kości obrony Przeciwnika jest ..no..tego..fajna :twisted:  :twisted:
Aż strach pomyśleć co reszta elfów dostanie ;)

Offline Overkill

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 20, 2003, 01:00:22 am »
1234567890987654321

Offline veyDer

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 20, 2003, 05:56:35 am »
Co do zdolności specjalnej Daikinees, to chodzą słuchy, że bedzie to coś, co ma odzwierciedlać ich związek z roślinami, co daje im niezwykłe zdolności przeżycia:

Cytuj

The Daikinee Elves, victims of a strange malediction, seek to reach the world od Fayes before their extinction. But is not their salvation elsewhere? May those who believe them vulnerable be wary, for their soldiers have many lives...


Czyli co? Regeneration/5?  :twisted:
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Overkill

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 20, 2003, 09:25:21 am »
1234567890987654321

Offline BeRsErK

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 20, 2003, 12:52:53 pm »
Nie mam nic przeciwko :D:D
Ale nadal stawiam na tę zasadę co ma jedyny jak dotąd przedstawiciel elfów ;)

Offline war2bone

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 20, 2003, 01:33:22 pm »
ten przedstawiciel jest genialny ..... jego zdolnosc do niwelowania kostek defensa sprawia ze w sparciu powiedzmy predratora mozemy ubic jakis herosow w jedna ture...... on niweluje im defensa ( nie ma miedzy innymi counter attakow ) a ten uderza 3 ataki z sila powiedzmy 12 ...... nawet minotaura to moze powalic
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline BeRsErK

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 20, 2003, 02:07:34 pm »
No i właśnie dlatego uważam ich za groźną armię - przeciwnik mający tyle kostek co my będzie sie musiał poważnie zastanowić czy warto dać jedna kostkę w defa i jedną w atak bo to praktycznie przy walce z elfem oznaczało by tyle co wpakować 0 kostek w obronę a inicjatywa elfa zadecyduje o tym, kto zaatakuje pierwszy ;)
Są też idealnym wsparciem, które będzie zabierało kostki obrony przeciwnikowi, zostawiajac ich na pastwę silniejszych jednostek sojuszniczych - znajac Rackhama, elfy nie bedą pozbawione silnych jednostek ;)

Offline Vallarr

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 20, 2003, 06:54:03 pm »
a ja osobiscie uwazam , ze ta  zdolnosc jest dobra TYLKO na counter attack - i to najlepiej u bohaterow - wiecej kostek + fencer ;/ ale za ta cene to ja wole wilkow wiecej = wiecej atakow z wieksza sila ;/ a dodatkowo figurka mi sie nie podobywuje ;/
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline BeRsErK

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 20, 2003, 09:04:43 pm »
No cóż, trzeba miec na uwadze, że to bohater a co za tym idzie ma kontr ataki, kiling blowa i tego typu przyjemności, poza tym 5 inicjatywy i strzelanka oraz 12.5 szubkości - typowy partyzant ;)
Dobrze, że Ci figórka nie pasuje bo inaczej musiał bym szukać innego kolegi do kupna boxa na spółe :P :)

Offline Jaskier

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 22, 2003, 04:40:03 pm »
:cry:  elfy dopiero za rok :( :( :( :( :(
ale w sumie nie tak znowu, źle - do tego czasu skompletuje już sobiearmijkę do wfb i będę mógł pełną parą zacząć inwestować w konfrę - a w zasadzie w elfy, bo z martwiaków zrobiła się straszna masówka, a ja nie lubie tłoku... :P

Offline Veevoirus

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 27, 2003, 09:04:40 pm »
Szczerze mówiąc, ja bym tak wszystkie elfy wyrzezał Orkijskimi toporami.
Bezdomne toto, w poszarpanych łachmanach, a we wspaniałym Aarklash nie ma miejsca na takie odpady  :x  !  Co innego wspaniała i szlachetna rasa orków :evil:  :goblin:
ie pozwól,by Cię sprzedali!!
Zrób im na złość i sprzedaj się sam!!
Last.fm

Offline BeRsErK

Elfy z Konfrontacji
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 27, 2003, 09:09:06 pm »
I wszystko było by pięknie gdyby to był temat o Orkach...ale nie jest i kolejny tego typu offtop skasuje szybciej niż te "Twoje orki te bidne i bezdomne elfy" ;)