Autor Wątek: "Zabójca" (Matz / Luc Jacamon)  (Przeczytany 5221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline F... YOUR HEROES

"Zabójca" (Matz / Luc Jacamon)
« dnia: Lipiec 23, 2011, 12:20:26 pm »
zabójca to cholernie mocna rzecz,jak ktoś lubi filmy o płatnych mordercach to sie nie zawiedzie  :smile:
przeczytałem jakis czas temu wspominane tutaj skanlacje i bardzo sie ciesze, ze Taurus wyda ten komiks, warto mieć go na półce

Offline Gashu

Odp: "Zabójca" (Matz / Luc Jacamon)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 30, 2011, 04:44:24 pm »
Jak wrażenie po "Zabójcy"?

Ja z zakupu jestem wybitnie zadowolony.

Co prawda przedstawiony profil psychologiczny głównego bohatera jakoś nie całkiem mnie przekonuje, ale generalnie, komiks czyta się doskonale (choć raczej jako wstęp do jakiejś większej opowieści, niż jako zamkniętą całość).

Plus sympatyczne, "alderowe" rysunki.

Warto chyba....
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline misio141

Odp: "Zabójca" (Matz / Luc Jacamon)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2011, 09:40:25 pm »
Jak wrażenie po "Zabójcy"?

Ja z zakupu jestem wybitnie zadowolony.

Co prawda przedstawiony profil psychologiczny głównego bohatera jakoś nie całkiem mnie przekonuje, ale generalnie, komiks czyta się doskonale (choć raczej jako wstęp do jakiejś większej opowieści, niż jako zamkniętą całość).

Plus sympatyczne, "alderowe" rysunki.

Warto chyba....
na androida jest aplikacja Comics od comixology gdzie za fri można przeczytać pół tomu wydanego przez Taurusa. Mnie osobiście komiks się bardzo podoba i napewno go kupię :)
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: "Zabójca" (Matz / Luc Jacamon)
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2011, 04:39:40 pm »
Drugi tom "Zabójcy" ukaże się na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku. Do bazy dodałem jedną przykładową planszę z tego tomu.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

ramirez82

  • Gość
Odp: "Zabójca" (Matz / Luc Jacamon)
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 11, 2013, 09:08:09 pm »
Po przeczytaniu czterech tomów Zabójcy, odnoszę wrażenie, że seria z każdym tomem obniża loty. Może "obniża loty", to trochę za dużo powiedziane, ale w ogóle się nie rozwija. Niby pojawiają się nowe postacie, ale jakoś za wiele z tego nie wynika. Każdy kolejny tom przynosi nam garść przemyśleń tytułowego Zabójcy na temat swojej profesji i kolejne zlecenie które ma do wykonania. Pierwszy tom przyjąłem z wielkim entuzjazmem, ale spodziewałem się czegoś więcej. Wychodzi na to, że na chwilę obecną, jest to chyba najsłabsza z serii Taurusowych, które kupuję - a graficznie to bez wątpienia, częste korzystanie z fotografii drażni, nie lubię tego. Ale kupuję dalej, zobaczymy jak zakończy się pierwszy cykl i czy podczas czytania ciągiem, całość zaprezentuje się lepiej.

Offline kenji

Odp: "Zabójca" (Matz / Luc Jacamon)
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 02, 2014, 02:37:25 pm »
A ja z wielkim zaciekawieniem przeczytałem wszystkie 4 tomy.
Z czego najmniej podobał mi się tom...1 :)




Z niecierpliwością czekam na kolejny , chyba podobno zamykający serię.

Offline kosmoski

Odp: "Zabójca" (Matz / Luc Jacamon)
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 02, 2014, 02:39:31 pm »
A ja z wielkim zaciekawieniem przeczytałem wszystkie 4 tomy.
Z czego najmniej podobał mi się tom...1 :smile:

Z niecierpliwością czekam na kolejny , chyba podobno zamykający serię.

przecież juz dawno jest ;) a zamyka cykl, seria trwa nadal

Offline Grzesiek744

Odp: "Zabójca" (Matz / Luc Jacamon)
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 02, 2014, 03:38:12 pm »
przecież juz dawno jest :wink: a zamyka cykl, seria trwa nadal

I według Taurusa będzie wydawana nadal, z tym, że dopiero w 2015 r. Szkoda, że na tak fajny komiks trzeba czekać tyle czasu :sad:

Offline peta18

Odp: "Zabójca" (Matz / Luc Jacamon)
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 02, 2014, 05:04:12 pm »
Ja sie wynudzielm tak przy tomie 5., ze nawet go nie skonczylem czytac. Dziwie sie sobie, ze przeczytalem tom wczsniejszy. Ale jak widze, ta seria generalnei sie podoba, wiec pax :)
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Sokratesik

Odp: "Zabójca" (Matz / Luc Jacamon)
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 28, 2015, 01:50:47 am »
Hihihihi... Jak to dobrze, że ludzie mają różne gusta. Dla jednych to najsłabsza seria taurusowa, szczególnie graficznie; dla mnie (obok Orbitala) - najlepsza. A już szczególnie graficznie  :lol:
Właśnie przeczytałem te 5 tomów - wrażenia super, o wiele więcej niż się spodziewałem. Piękne rysunki, lubię takie gry cieniem i te malowane pejzaże - miodzio. Przeważnie wolę serie US niż europejskie, ale ten kryminał jest dla mnie o wiele lepszy niż Sin City, czy Parker. Jeśli Taurus miałby rozgrzebać serię, to lepiej niech więcej nie wydaje, bo zakończenie tomu 5 jest najlepszym podsumowaniem tego wszystkiego, co nas otacza
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2015, 01:55:14 am wysłana przez Sokratesik »