Autor Wątek: „Krakers” - "Senna zmora głodomora" Winsora McCaya  (Przeczytany 540994 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michaś P.

Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1170 dnia: Grudzień 17, 2016, 01:38:38 am »
Od tomu 2 będę namawiać wszystkich ceną do Paczki w Ruchu. 10 zł za Paczkę w Ruchu, 15 zł za list polecony Pocztą Polską. Dodatkowo myślę o opcji przesyłek kurierskich, ale to zależy od cennika (obecnie to ok. 15 zł).

« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2016, 05:51:45 am wysłana przez Michaś P. »
Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

Offline adam and arluk

Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1171 dnia: Grudzień 17, 2016, 10:19:06 am »
Od tomu 2 będę namawiać wszystkich ceną do Paczki w Ruchu. 10 zł za Paczkę w Ruchu, 15 zł za list polecony Pocztą Polską. Dodatkowo myślę o opcji przesyłek kurierskich, ale to zależy od cennika (obecnie to ok. 15 zł).
Weź pod uwagę paczkomaty

Offline chch

Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1172 dnia: Grudzień 17, 2016, 11:04:06 am »
Egzemplarz nr 006 odebrany z kiosku ruchu. Sprawdziłem tylko okładkę pod kątem ewentualnych uszkodzeń i ani pudło ani komiks nie były trafione. Wszystkie rogi całe. Nie sądziłem, że to taki olbrzym będzie (Największy komiks jaki mam, najwyższy i najszerszy na wymiar - chociaż myślę, ze przy tej ilości stron można było spokojnie podzielić materiał na dwa tomy zamiast trzech). A te wszystkie napisy na pudle "ostrożnie" "sprawdź ciężar przed otwarciem i rysunek małego Nemo - znać rękę zapaleńca. Dzięki.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Death

Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1173 dnia: Grudzień 17, 2016, 11:10:40 am »
To nie masz innych komiksów w A4, że ten jest największy? :smile:  (sprawdziłem, jest węższy od Blueberry`ego, ale na długość taki sam)
Egzemplarz nr 006 odebrany z kiosku ruchu. Sprawdziłem tylko okładkę pod kątem ewentualnych uszkodzeń i ani pudło ani komiks nie były trafione. Wszystkie rogi całe.
Wiadomo, ruch. :smile:

Offline chch

Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1174 dnia: Grudzień 17, 2016, 11:49:22 am »
To nie masz innych komiksów w A4, że ten jest największy? :smile:  (sprawdziłem, jest węższy od Blueberry`ego, ale na długość taki sam)Wiadomo, ruch. :smile:


Sorry, położyłem na najwyższej półce, razem z sandmanami, komiksami Eisnera, Persepolis i Mausem - wyróżnia się na ich tle. Ale jak przyłożyłem do thorgali, LNdź, kronik dyplomatycznych, ballady o halo jones, szoków przyszłości i szninkiela, to okazało się, ze to jednak nie taki olbrzym. ;)
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Michaś P.

Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1175 dnia: Grudzień 17, 2016, 12:51:16 pm »
Właśnie wróciłem z Katowic, gdzie zawiozłem "Nemo". Z całego nakładu jaki zamówili od razu zeszło prawie wszystko (zbierała zamówienia), prócz 1-2 egz., i pani Jola żałuje, że nie zamówiła dwa razy więcej. Sprzedają po 109 zł.

Wczoraj wysłałem kilkadziesiąt maili z numerami przesyłek, a wysyłałem z domeny o2.pl, bo drugi mail gmail blokuje, a mimo to aż 10 wiadomości nie dotarło do adresatów. Doradzam wszystkim dopisanie moich obu maili do białej listy w skrzynce emailowej, bo procent wiadomości, który nie dociera jest przerażający. Może wysyłać z obu skrzynek równocześnie?
Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

mgnesium

  • Gość
Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1176 dnia: Grudzień 17, 2016, 01:50:51 pm »
Właśnie wróciłem z Katowic, gdzie zawiozłem "Nemo". Z całego nakładu jaki zamówili od razu zeszło prawie wszystko (zbierała zamówienia), prócz 1-2 egz., i pani Jola żałuje, że nie zamówiła dwa razy więcej. Sprzedają po 109 zł.

komiksiarnię polecam - ładnie pakują i jeżeli w komentarzu napisze się prośbę o absolutny ideał, to zawsze się kontaktują jeżeli coś jest nie tak.


edycja: serio, czternaście minut po tym jak w tym wątku pojawiła się nazwa księgarni, ktoś od razu za jednym zamachem kupił wszystkie pozostałe egzemplarze? strach wrzucać tutaj jakiekolwiek informacje  :doubt:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2016, 02:06:15 pm wysłana przez mgnesium »

Offline Ty_draniu

Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1177 dnia: Grudzień 17, 2016, 02:19:49 pm »
Ciekawe po ile będzie w Kik-u (jeśli w ogóle będzie), bo debeata sprzedaje po 150.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1178 dnia: Grudzień 17, 2016, 02:42:49 pm »
Ciekawe po ile będzie w Kik-u (jeśli w ogóle będzie), bo debeata sprzedaje po 150.

pewnie 99 zł. Paweł nie przycina :smile:

acha, mój Nemo na pierwszy rzut oka w stanie idealnym :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2016, 02:45:50 pm wysłana przez wujekmaciej »

Offline nori

https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Michaś P.

Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1180 dnia: Grudzień 17, 2016, 05:14:52 pm »
Zanim wyszedłem z Komiksiarni pomagałem wprowadzić tytuł na stronę. A teraz nie ma. Zeszło... Może dlatego, że wprowadzono też na stronę Komiksiarni na Facebooku z linkiem do artykułu o komiksie.

Tutaj znalazłem link - ktoś już napisał, że się ukazał:

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4127214/maly-nemo-w-krainie-snow---tom-1

Dziwi mnie, że Komikslandia.pl i KiK z Poznania jeszcze nie wrzucili komiksu na swoje witryny.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2016, 05:24:01 pm wysłana przez Michaś P. »
Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

Offline starcek

Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1181 dnia: Grudzień 17, 2016, 05:29:44 pm »
Nie mogą się zdecydować na narzut.  :badgrin:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Ty_draniu

Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1182 dnia: Grudzień 17, 2016, 05:55:32 pm »
Kik ma jakąś stronę prócz facebooka?
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1183 dnia: Grudzień 17, 2016, 06:03:53 pm »
tylko facebook.

Offline Michaś P.

Odp: „Krakers” i „Mały Nemo w Krainie Snów”
« Odpowiedź #1184 dnia: Grudzień 17, 2016, 06:25:30 pm »
Taki mail dostałem z Komiksiarni:

"wszystkie egzemplarze zostały już sprzedane :)"

Czyli potwierdziły się przypuszczenia.
Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

 

anything