Autor Wątek: „Krakers” - "Senna zmora głodomora" Winsora McCaya  (Przeczytany 540356 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michaś P.

Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #285 dnia: Listopad 27, 2015, 08:25:01 am »
W niedzielę ostatni odcinek komiksu o rybaku i rybce. Chcecie następny?
Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

Offline mica

Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #286 dnia: Listopad 27, 2015, 06:37:36 pm »
W niedzielę ostatni odcinek komiksu o rybaku i rybce. Chcecie następny?

nie

Offline keram

Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #287 dnia: Listopad 27, 2015, 08:01:00 pm »
A ja uważam, że to fajny komiks, tyle, że mam go w wersji papierowej, więc nie zależy mi na publikacji w internecie.

Offline kosmoski

Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #288 dnia: Listopad 27, 2015, 08:24:37 pm »
chcemy

Offline absolutnie

Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #289 dnia: Listopad 27, 2015, 08:27:35 pm »
Chcemy.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Nawimar

Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #290 dnia: Listopad 27, 2015, 10:16:20 pm »
mica: "nie"

Ach, ten mica. Tylko mu wykwity Maszina w głowie. A tymczasem na świecie istnieją też inne komiksy. Dlatego podpisuję się pod opinią Absolutnie i Kosmoskiego.

Offline mica

Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #291 dnia: Listopad 27, 2015, 11:26:14 pm »
mica: "nie"

Ach, ten mica. Tylko mu wykwity Maszina w głowie. A tymczasem na świecie istnieją też inne komiksy. Dlatego podpisuję się pod opinią Absolutnie i Kosmoskiego.

nieprawda! Żbika też lubię.

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #292 dnia: Listopad 27, 2015, 11:26:39 pm »
Ja jestem na tak. Michaś wklejaj co masz i nie zwracaj uwagi na malkontentów. Zapewne nie kupili kolejnych numerów Krakersa. Ja jestem pełen szacunku, że masz chęć kontynuować inicjatywę wydawania komiksów z miej znanych stron świata. Szczere gratulacje za chęć, samozaparcie w wydawaniu kolejnych numerów.
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2015, 11:31:11 pm wysłana przez Archelon »
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #293 dnia: Listopad 27, 2015, 11:48:20 pm »
Bez urazy mica. Szczerze powiedz ile numerów Kakersa kupiłeś? Michaś Antosiewicz starał się wydawać komiksy w latach 90tych. Jakiego  rodzaju one były to już inna kwestia. Uważam, że spełniały swoją rolę w tamtych czasach. Mi osobiście odpowiadały. Być może jestem stronniczy. Na początku lat 2000 można było nabyć Krakersa w Empikach. Później rynek się załamał. Tym bardziej podziwiam człowieka, który ma chęć i zaparcie zebrać oraz wydać historie z różnych stron świata, które sprawią przyjemność kilku osobom. Osobiście kupię to co Michał będzie miał zamiar w przyszłości wydrukować. Chyba, że mu się znudzi.
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Nawimar

Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #294 dnia: Listopad 28, 2015, 12:55:30 am »
mica: "nieprawda! Żbika też lubię."
 
Coś mi się zdaje mica, że tylko udajesz fana Supermana z MO, a tak naprawdę dałbyś się pokroić na cząstki elementarne za wiekopomne "Muchy". Nic to jednak; a co do "Krakersa" to mam nadzieję, że doczekamy się kolejnych odsłon tej antologii. Może także z udziałem Ilaszta Valinurowa.

Offline Michaś P.

Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #295 dnia: Listopad 28, 2015, 08:26:42 am »

Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

Offline Michaś P.

Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #296 dnia: Listopad 28, 2015, 08:27:50 am »


OSTATNIE ODCINKI JUTRO
Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

Offline Michaś P.

Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #297 dnia: Listopad 29, 2015, 07:06:20 am »
Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

Offline Michaś P.

Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #298 dnia: Listopad 29, 2015, 07:06:33 am »
Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

Offline Michaś P.

Odp: "Krakers 44" - już w drukarni. Komiksy z "Krakersów" w odcinkach - tu na forum.
« Odpowiedź #299 dnia: Listopad 29, 2015, 07:22:19 am »
Mimo, że kilka osób na pytanie, czy dać kolejny komiks, powiedziało "nie", więcej osób odpowiedziało "tak".

Oprócz tego widzę po statystyce, że komiks o rybaku i złotej rybce czytało codziennie od 100 do 120 osób (przynajmniej tyle było wyświetleń) i liczba ta rosła z każdym odcinkiem (na początku wyświetleń tego wątka było 67 dziennie na koniec 122). Co oznacza, że jest jakieś zainteresowanie mimo głosu kilku malkotentów.

Pytanie, po co wrzucać tu komiks, który równocześnie jest publikowany na zaprzyjaźnionej z "Krakersem" stronie? Bo nie wszyscy użytkownicy Forum Gildii odwiedzają portal WolneMedia.net. Na Forum Gildii odcinki będą wkrótce w tym samym dniu co na WM.

Pozdrawiam kilka "psów ogrodnika", którzy sami nie czytają, ale innym by utrudnili do nich dostęp. Uważam, że jak ktoś nie lubi czytać komiksów w odcinkach na Forum Gildii, to niech nie czyta - przymusu czytania przecież nie ma, ale niech nie odbiera takiej możliwości innym użytkownikom, którym pomysł się podoba. Jak ktoś nie wie, co to "pies ogrodnika" to wyjaśniam - nie da zerwać nikomu kwiatka z ogrodu, kto go potrzebuje, a sam też nie zerwie, bo nie potrzebuje.

Uważam, że jeśli można legalnie podzielić się komiksami z innymi komiksiarzami, bo jest taka możliwość, to trzeba to robić, bo dotrą do większej liczby czytelników.

Na razie będę wrzucać "Ucieczkę z Militaryjska" - dawni czytelnicy "Krakersa" z lat 1997-2006 tego nie znają, jedynie garstka 100 osób, która kupiła nr 41/2013. Z tego co wiem, nigdzie nie można już nr 41/2013 kupić. Nawet na Allegro. Gdyby jednak zebrało się 50 chętnych, którym komiks się spodoba i chcieliby mieć go drukiem, to możliwy jest dodruk przy okazji druku nowego "Krakersa", bo wtedy koszty druku sa porównywalne z nowymi numerami z większym nakładem. Jak ktoś chciałby mieć nr 41/2013 - niech się ze mą skontaktuje i wpisze na listę chętnych.

Pierwsze odcinki "Ucieczki z Militaryjska" wrzucam poniżej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2015, 07:50:30 am wysłana przez Michaś P. »
Nowy adres oficjalnej strony "Krakersa": http://komiks.ovh

 

anything