Autor Wątek: Zdjęcia waszych Komiksów 2  (Przeczytany 107994 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raj666

• Młodszy Mistrz
    • Co czytuję
Odp: Zdjęcia waszych Komiksów 2
« Odpowiedź #1560 dnia: Grudzień 12, 2017, 11:56:13 am »
Zaczynają mnie męczyć te wszystkie powiększone edycje. Kupiłem Prince Valiant z Fantagraphics i ten komiks przekroczył granicę do której w miarę wygodne czytanie jest możliwe. Już Tarzan z Dark Horse balansował na tej granicy. Mimo wszystko gdybym nie trzymał tylu srok za ogon pewnie skusiłbym się na Burnsa i Love & Rockets bo to są komiksy z mojego all time topu.
Co do Prince Valiant serii to się nie zastanawiaj, jest lepsza niż Nemo (choć to kwestia gustu) i zdecydowanie lepsza od Flasha Gordona którego do końca musiałem szczerze mówiąc domęczyć i bardziej mnie już interesował Jungle Jim a to tez suchar. Prince Valiant graficznie nie ustępuje Flashowi a opowieść jest o niebo lepsza jak już się Foster rozpędził. Jest tam humor, tragedia jest obserwacja natury ludzkiej. Prince Valiant to jest coś od czego bym polecał zaczynanie przygody z przygodowym komiksem gazetowym.

Offline gobender

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #1561 dnia: Grudzień 12, 2017, 12:05:05 pm »
Zaczynają mnie męczyć te wszystkie powiększone edycje. Kupiłem Prince Valiant z Fantagraphics i ten komiks przekroczył granicę do której w miarę wygodne czytanie jest możliwe.

Ale to nie do końca do czytania jest. Cała istota tych wydań polega na prezentacji oryginalnych plansz w 1:1.

@ Dembol_  istotnie w obu tytułach tych poprawek jest bardzo niewiele, odbiera to trochę tegi roboczego waloru, z drugiej strony pokazuje kunszt obu autorów. no i nadal ogląda się to wyśmienicie

« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2017, 12:12:14 pm wysłana przez gobender »
Pieśń Apolla 1
The Marquis of Anaon 5: The Chamber of Cheops
Pablo
The Man From The Great North
Orion's Outcasts

Offline raj666

• Młodszy Mistrz
    • Co czytuję
« Odpowiedź #1562 dnia: Grudzień 12, 2017, 12:08:21 pm »
W sumie wiem, ale przeczytanie eseju w Prince Valiant to była mordęga, a Tarzan z Dark Horse jest jednak jak najbardziej do czytania.

Offline sum41

• Czeladnik
« Odpowiedź #1563 dnia: Grudzień 12, 2017, 02:00:59 pm »
Ja mam Creepy i Eerie Archives i format jak najbardziej mi pasuje :)