Autor Wątek: Egmont 2017  (Przeczytany 410179 razy)

Koro, niebosklon i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline misiokles

• Szafarz bracki
  • Old spice.
Odp: Egmont 2017
« Odpowiedź #4740 dnia: Grudzień 11, 2017, 08:35:07 pm »
Cały czas się pytam jakie znaczenie ma znajomość wielkości nakładu o który tak nawołujesz.

Offline Kijanek

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #4741 dnia: Grudzień 11, 2017, 09:47:37 pm »

Cały czas się pytam jakie znaczenie ma znajomość wielkości nakładu o który tak nawołujesz.
Miejsca zakupu. Daty zakupu.

Offline vision2001

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #4742 dnia: Grudzień 11, 2017, 10:15:18 pm »
Ja to widzę, że ten cały artbook Thorgala może mieć jeszcze jedną wadę. Sprawdźcie u siebie.
A mianowicie tylna okładka posiada ogromną wyrwę! Na dowód tego umieszczam poniższe zdjęcie, na którym widać jak spoglądam przez tą ogromną dziurę.

Tak zablokujesz wyświetlanie postów jednego takiego:
Profil > Modyfikuj Profil > Lista znajomych/ignorowanych > Edytuj listę ignorowanych

Offline mappy

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #4743 dnia: Grudzień 11, 2017, 11:10:53 pm »
Ja mam coś takiego w Batman: Śmierć rodziny. Eh ten Egmont :doubt:

Offline Tomasz 66

• Czeladnik
« Odpowiedź #4744 dnia: Dzisiaj o 08:03:47 am »
Jak mają wydawać gówno to niech nie wydają w ogóle. Ostatnie miesiące to wpadka za wpadką. Zawsze górują na liście wydawnictw jako najlepsze wydawnictwo, a teraz wtopa za wtopą.

Popieram niech natychmiast zawieszą działalność, również tą poza komiksową, a pieniądze z likwidacji firmy przeznaczą na zwroty klientom pieniędzy za sprzedane już komiksy (bo na pewno na każdym komiksie znajdzie się jakaś rysa, literówka, lub strona z czernią zbyt mało czarną) !
Widzę, że forma już dawno przerosłą treść, a jakkolwiek literówka uniemożliwia zupełnie czytanie, nie mówiąc już o drobnej rysie, która dyskwalifikuje cały album (proponuję sprawdzić jak wygląda okładka po kilkukrotnych wysunięciach jej z pomiędzy innych komiksów - no chyba, że są one trzymane w folii i najlepiej nigdy nieprzeglądane)
/oczywiście też przeszkadzają mi pewne rzeczy, zwłaszcza zagięte rogi, ale to już głównie wina kurierów - też proponuję zakazać im działalności !!/