Autor Wątek: Scream Comics  (Przeczytany 438235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

• Szafarz bracki
Odp: Scream Comics
« Odpowiedź #3000 dnia: Dzisiaj o 10:38:32 am »
wg mnie format i wydanie edeny są swietne. nie do konca rozumiem kolekcjonerkę w plastikowym pudełku, ale to dla chęnych.

co do ceny incala to pewnie kalkulują że może się tego mniej sprzedać niż poprzedniego wydania. przypominam ze wydany lata temu incal z egmontu kosztowal 150 pln, a znizki nie byly tak powszechne jak teraz.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Sybirak

• Nosiciel Wody
  • *
« Odpowiedź #3001 dnia: Dzisiaj o 12:14:30 pm »
Wydaje mi się ,że zbliżamy się do momentu kiedy wydawnictwa będą coraz częściej sondować ,czy rynek jest już gotowy  na zakup wypasionych wersji komiksów za cenę >200zł ( „nowego ”Incala nie zaliczyłbym do tej kategorii).Jestem za wprowadzaniem kilku wersji jednego komiksu z jednym zastrzeżeniem, że cena będzie adekwatna do jakości
[/color]PS. Trochę nasuwa mi się analogia do sprzedaży koszulek naszej reprezentacji przed mundialem,  [/size]kiedy wprowadzono super wersje koszulek, meczówek, gdzie za jakością poszła i cena, być może zawyżona  (550zł), szokująca i krytykowana przez  wielu klientów.

Offline gobender

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #3002 dnia: Dzisiaj o 01:25:59 pm »
Rzecz w tym, że tu nie ma nic wypasionego. Mały format, kreda i słaby dodatek. A pudełko już widzieliśmy w Edenie. Jak wydadzą 30x40 na offsecie jak Humanoids to możemy rozmawiać wypasionym wydaniu.
Murderabilia
Tyler Cross: Angola 
Fielder # 1
Cutie Honey The Classic Collection 

Offline bevulf

• Wyzwoleniec
  • *
« Odpowiedź #3003 dnia: Dzisiaj o 01:35:32 pm »
Rzecz w tym, że tu nie ma nic wypasionego. Mały format, kreda i słaby dodatek. A pudełko już widzieliśmy w Edenie. Jak wydadzą 30x40 na offsecie jak Humanoids to możemy rozmawiać wypasionym wydaniu.

Kto co lubi. dla mnie 30x40 na offsecie to żadne wypasione wydanie.

Offline gobender

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #3004 dnia: Dzisiaj o 02:10:31 pm »
Cóż, niech zatem będzie 7x10 na białej folii. Ale niech nie będzie zwykłe.
Murderabilia
Tyler Cross: Angola 
Fielder # 1
Cutie Honey The Classic Collection