Autor Wątek: Gdzie kupować komiksy?  (Przeczytany 160863 razy)

Offline hopsasa

• Nosiciel Wody
  • *
Odp: Gdzie kupować komiksy?
« Odpowiedź #3120 dnia: Dzisiaj o 11:49:38 am »
Wszystko fajnie, tylko opierajcie się na założeniu ze jeden błąd skreśla przedsiębiorstwo a przecież liczy się całokształt działania i standardy jakie przedsiębiorca reprezentuje w działalności. są olbrzymie różnice w jakości usługi sprzedaży analizując kilkadziesiąt podmiotów, i ceny i jakość wysyłki i szybkość i komunikacja itd. I mam swoje preferencje w zakupach, każdy ma jakieś czy to cena czy pakowanie i szuka sklepu który spełni je wszystkie lub jak najwiecej. Wedlug mniej najlepiej poznaje się firmę wtedy kiedy przychodzi do rozpatrywania reklamacji. 😀
Ale meritum jest takie ze macie wymagania na najwyższym poziomie oferując w zamian standardowe środki. Podkreślam ze w biznesie tez istnieje coś takiego jak etyka i wartości i wyrozumialosc bo tworzą go tylko ludzie. Czasami warto o tym pamiętać.
I oczywiście nie neguje negatywnych opinii o działaniu sklepu który sprzedaje towar którego nie ma, ale jeżeli nie robi tego nagminnie czy celowo to nie skreślam go. I bierzmy pod uwagę okoliczności łagodzące, tj. Chodziło o jeden produkt, który wiadomo ze jest niedostępny i jeżeli pieniądze zostaną zwrócone w terminie to Ok. Klient tez może zaproponować jakaś drobna rekompensatę za ten błąd.

Offline donTomaszek

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #3121 dnia: Dzisiaj o 02:26:41 pm »
Panowie, od lat kupuje w gildii, ale koszt dostawy zagranicznej obecnie przy zaledwie 3 grubszych komiksach to ok 100pln, gdzie do niedawna bylo 43pln. Czy bonito to dobra alternatywa? Dobrze pakuja?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline mappy

• Zbrojmistrz bracki
« Odpowiedź #3122 dnia: Dzisiaj o 04:08:15 pm »
Krajowo loteria. Przy dużej ilości zawsze mam pancerne pakowanie. przy mniej niż 5 egzemplarzach może być słabo.
Zagranicznie nie mam pojęcia :sad: