trawa

Autor Wątek: Sucker Punch  (Przeczytany 7108 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PaulShin

Sucker Punch
« dnia: Kwiecień 26, 2011, 09:30:17 pm »
Sucker Punch to najbardziej epicki film ostatnich czasów.


Offline CD Jack

  • VIP
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Sucker Punch
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2011, 05:01:16 pm »
9 września do sprzedaży trafią edycje cyfrowe filmu Sucker Punch Zacka Snydera: DVD, Blu-ray oraz rozszerzona na Blu-ray. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat tych wydań. Film został objety patronatem portalu Gildia.pl.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline Qraq

Odp: Sucker Punch
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2011, 10:34:09 pm »
Ten film to najlepsza ekranizacja gier wideo wszechczasów.

Offline anorexia

Odp: Sucker Punch
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2011, 07:12:40 am »
Sucker Punch to najbardziej epicki film ostatnich czasów.



ten film to najlepszy dowód na to ze ameryka sie uwstecznia. ten film ma tak kulawy scenariusz, ze nie odczuwa sie akcji choc to film akcji. rezyser po prostu sie cofnąl w rozwoju. Cofnąl i zarazem sam siebie kopnąl w tyłek.
nie polecam.

Offline Qraq

Odp: Sucker Punch
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2011, 09:43:03 am »
a ja polecam, akcja to spełnienie mokrych snów każdego nerda

Offline Hollow

Odp: Sucker Punch
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 26, 2011, 02:40:23 pm »
Jak dla mnie w tym filmie było po prostu za dużo wszystkiego: akcji, efektów specjalnych i kombinowania z fabułą. Jak dla mnie film w sam raz na jeden raz.

Offline Ibrahim_ibn_Erales

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 162
  • Total likes: 0
  • twitter.com/iberales
Odp: Sucker Punch
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 27, 2011, 12:01:28 am »
Film może być nieznośny, jeśli się nie łyknie klimatu z marszu.
Bo nie ukrywajmy - to jest niewiarygodny kicz. I jako kicz jest bez litości bity przez krytyków.

Jeśli jednak zaakceptuje się konwencję, oleje prostotę i przewidywalność fabuły i zwyczajnie nastawi się na czystą rozrywkę, można dostrzec w tym filmie potencjał kultu.

A, i jeszcze trzeba się przyzwyczaić do groteskowej reżyserii Snydera i jego kompulsywnej potrzeby pokazania w osobnym ujęciu (fakt, króciutkim) każdego szczegółu.

Innymi słowy to zły film, ale w taki dobry sposób, że aż czerpie się z niego radość.
God hates figs [Mk 11, 12-14]


I pledge allegiance to my Flag,
and to the Republic for which it stands:
one Nation indivisible,
With Liberty and Justice for all.

Offline Targowo.Istore

Odp: Sucker Punch
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 27, 2011, 10:39:45 am »
Sucker Punch to bardzo epicki i zarazem niezwykle efektowny film który łączy kilka stylów oraz gatunków. Jest mnóstwo akcji,efektów specjalnych ale i morał. Warto obejrzeć.

Offline anorexia

Odp: Sucker Punch
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 29, 2011, 09:12:56 am »
Sucker Punch to bardzo epicki i zarazem niezwykle efektowny film który łączy kilka stylów oraz gatunków. Jest mnóstwo akcji,efektów specjalnych ale i morał. Warto obejrzeć.
are u faking kidding me?
Wiekszy morał maja reklamy proszku do prania.

Offline Twardowsky

Odp: Sucker Punch
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 15, 2011, 12:50:23 am »
Wczoraj oglądałem:

- jeżeli chciał zrobić kino z morałem, to rzeczywiście niech się lepiej weźmie za reklamy
- jeżeli chciał zrobić pure joy, to po cholerę to tło z psychiatrykiem etc.
 
Jedyne, co mnie w filmie jakoś urzekło to sposoby w jakie główna bohaterka wciągała realne postacie do swoich fantazji + parę steampunkowych scen, no i może jeszcze "blondie" ;)

Za płytkie to na moralny niepokój i za zbyt smutne na rozpierduchę.  Wrażenia estetyczne można porównać do zjedzenia schabowego w barze mlecznym- nie jest tak smaczny jak powinien być schaboszczak, i nie jest tak tani jak powinno być żarcie w barze mlecznym
Pogromca wdów i sierot

Offline Pierniczek

Odp: Sucker Punch
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 06, 2011, 03:40:32 pm »
Za płytkie to na moralny niepokój i za zbyt smutne na rozpierduchę.

Idealnie to ująłeś, ale coś w tym filmie było co sprawiło, że przyjemnie mi się go oglądało. Mądry nie było to nie to, może sposób wykonania?

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Sucker Punch
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 21, 2012, 11:31:42 am »
Film zmarnowanych szans. Gdyby Snyder zrobił go z takim wyczuciem jak "300" lub chociażby "Strażników", byłoby się czym zachwycać. Szkoda.

Offline Horreur

Odp: Sucker Punch
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 05, 2012, 07:04:35 pm »
Sucker Punch, wielkie oczekiwania, potem wielkie emocje przy oglądaniu i mój werdykt: film podobał mi się :wink: Dlaczego? Bo miesza ze sobą po trochu z każdego motywu kochanego przez nerdów i jest dopracowany graficznie. Przyjemnie się ogląda pomimo że jest w nim mnóstwo efektów specjalnych. Po krótkim opisie fabuły i ze świadomością gatunku nie można się spodziewać bardzo ambitnego kina, a jeśli chodzi o rozrywkę, to mnie rozerwał :P Dlatego polecałam i polecam go wszystkim wokół :smile:
Follow the white rabbit.

Offline Jackal

Odp: Sucker Punch
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 05, 2012, 09:47:44 pm »
Oglądałem go jakiś spory czas temu i w sumie nie polecam szkoda czasu. Film świetny efektownie i muzycznie nic po za tym.

 

anything