Autor Wątek: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...  (Przeczytany 144282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #150 dnia: Październik 10, 2017, 10:49:51 am »
Cały czas WK nadaje numery?

Mieli przestać przez ten bałagan w numeracji. Można dodawać dalej zgodnie z datą wydania.

Co do zmiany na Prószyńskiego, to trudniejsza kwestia i nie mam pomysłu, jak to ugryźć (też dlatego że nie wiem, jak to jest podzielone; czy niektóre komiksy tylko WK, niektóre razem, a niektóre tylko Prószyński?).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

mkolek81

  • Gość
Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #151 dnia: Październik 10, 2017, 10:54:54 am »
To może przełamać WK/Prószyński i dać dodatkowy opis kto co wydaje?

I tak piszemy o komiksach Prószyńskiego w wątku WK.

Edit: Można spojrzeć i sprawdzić propozycję jak to zrobiłem. Wiem, że nie każdemu może to odpowiadać, jeśli ktoś ma lepszy pomysł, może to zmienić, bo ma jakaś bazę. Na obecną chwilę pozostawiłem także stary arkusz w listą WK.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2017, 01:39:26 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline pokia

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #152 dnia: Październik 10, 2017, 01:46:20 pm »
Sugeruje opisać komiksy zgodnie z oficjalnym wydawcą. Sprawdźcie jak to jest podane w sklepach internetowych. Zrobienie innego opisu może za 10 lat wprowadzać w błąd.

mkolek81

  • Gość
Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #153 dnia: Październik 10, 2017, 02:00:59 pm »
@pokia teraz kiedy uzupełniłem całość, bo do tej pory nikomu nie chciało się zbytnio, to edycja będzie dużo prostsza, ja rozumiem twój zarzut, problem jest taki WK wydało część komiksów, które teraz ciągnie Prószyński, bo akurat tak a nie inaczej, a rozmowy o tych komiksach i tak odbywają się w wątku WK (Prószyński nie ma nawet swojego wątku). Dlatego to jest tylko propozycja. Jak napisałem wcześniej można teraz to szybciej edytować.

Offline Kokosz

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 10, 2017, 08:28:10 pm »
Mam pytanie jak uzupełniać teraz Wydawnictwo Komiksowe, kiedy część komiksów przejął Prószyński ? Co prawda są tam też jak widzę spore braki do uzupełnienia, a nie znam nr albumów. Cały czas WK nadaje numery? Bo jak nie to może warto zastanowić się na zmianą w tym arkuszu.

Przeciez jest wiele serii, które wydawało kilku wydawców. Według mnie najlepiej jest opisać zgodnie ze stanem faktycznym i opisem na albumie. Część tomów w arkuszu WK, częśc w Prószynskim.

mkolek81

  • Gość
Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #155 dnia: Październik 11, 2017, 07:11:34 am »
Dobra rozdzieliłem WK i Prószyńskiego. Teraz powinno być dobrze.

Offline graves

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 04, 2018, 10:51:49 pm »
Cześć,


Prośba o w miarę możliwości uzupełnianie naszej wspólnej listy KŚK.
Trochę ostatnio brakuje :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline helsing

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 05, 2018, 12:15:49 pm »
dobrze że przypomniałeś. :)
Dorzuciłem trochę tytułów do listy.
Może ktoś sprawdzić jaki numer ma Batman/Flash Przypinka (okładka z Flashem). Ja ma z Batmanem pod numerem 1398. Jeśli są identyczne to dopiszę tę informację do listy.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline Night wolf

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 05, 2018, 12:26:59 pm »
dobrze że przypomniałeś. :smile:
Dorzuciłem trochę tytułów do listy.
Może ktoś sprawdzić jaki numer ma Batman/Flash Przypinka (okładka z Flashem). Ja ma z Batmanem pod numerem 1398. Jeśli są identyczne to dopiszę tę informację do listy.
Flash ma dokładnie ten sam numer.

Offline helsing

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 05, 2018, 12:39:17 pm »
Flash ma dokładnie ten sam numer.
Dzięki!
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline Murazor

Odp: Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...
« Odpowiedź #160 dnia: Luty 05, 2019, 09:19:17 am »
Dodałem zakładkę z wydaniami zbiorczymi Batmana I Detective Comics z post-crisis, robiłem dla siebie, bo chciałem czytać po kolei i może się komuś przyda :) Dodałem wydania z 2018 roku, więc większość powinna być dostępna w sprzedaży:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/10yjBt9krf8sZbA4C25yms9UMLwHipj5JudklmbzBQeg/edit?hl=pl&hl=pl#gid=287833466

 

anything