Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiks - tematy ogólne

Uzupełniamy listy komiksowe - KŚK, wydawnictw...

(1/33) > >>

Koalar:

Temat się rozbudował z Listy Klubu Świata Komiksów - do wielu innych list. Zmieniam więc tytuł i dodaję link do pliku z listami:
 Lista
graves

Kataloguję sobie moje komiksy, ale mam problem z numerami niektórych albumów (chyba nie były podane w komiksie albo ślepy byłem). Może ktoś ma to spisane i mógłby podać nry następujących pozycji Egmontu:
Hellraiser
Josel
Incal
Księżycowa gębaUzupełniamy listy komiksów
Green Arrow cz. 2
Sambre
Sin City – 5. Rodzinne wartości (twarda oprawa)
Z góry dzięki :smile:

graves:
Tyle znalazłem.
 
Hellraiser -album 506
Josel - album 455
Incal - album 471
Green Arrow cz. 2 - album 303
Sambre - album 491

weiter:

--- Cytat: Koalar w Sierpień 12, 2011, 11:19:05 am ---Kataloguję sobie moje komiksy, ale mam problem z numerami niektórych albumów (chyba nie były podane w komiksie albo ślepy byłem). Może ktoś ma to spisane i mógłby podać nry następujących pozycji Egmontu:
Hellraiser
Josel
Incal
Księżycowa gęba
Green Arrow cz. 2
Sambre
Sin City – 5. Rodzinne wartości (twarda oprawa)
Z góry dzięki :smile:

--- Koniec cytatu ---

Księżycowa gęba - 503
A czy przypadkiem wydania HC nie maja tego samego numeru co SC?
Tak jest przynajmniej w przypadku Thorgali.
Przy okazji, jesli chodzi o albumy wydane przez Egmont w ramach KŚK,
zrobilem sobie liste takowych w excelu.
Oczywiscie tylko te sprawdzone, ktore posiadam w swoim zbiorze, ok. 500 pozycji.
Jezeli ktos jest zainteresowany, moge wyslac na meila.
I tu mam prosbe, jesli ktos posiada taki spis, to prosze o przeslanie na weiter@o2.pl
Chetnie uzupelnie biale rubryczki.
Z gory dzieki

graves:

--- Cytat: weiter w Sierpień 13, 2011, 08:59:08 am ---Przy okazji, jesli chodzi o albumy wydane przez Egmont w ramach KŚK,
zrobilem sobie liste takowych w excelu.
Oczywiscie tylko te sprawdzone, ktore posiadam w swoim zbiorze, ok. 500 pozycji.
Jezeli ktos jest zainteresowany, moge wyslac na meila.
--- Koniec cytatu ---
Bardzo chętnie, bym skorzystał. Mój adres mailowy, gildiowy raczej znany i dostępny nawet przy poście.
Zobaczę - może mam pozycje, których numerów brak w tym spisie - chętnie uzupełnię.
Lubię takie excelowe spisy, a od dawna boli mnie, że nigdzie nie ma dostępu do numeracji KŚK,a nie kupuję naturalnie wszystkich pozycji. Ja mam 493 komiksy KŚK. Na pewno nie wszystkie się pokrywają z Twoimi.

helsing:
A może wrzucić takowy arkusz do Google Docs? Każdy będzie mógł sobie przejrzeć i ewentualnie dopisać brakujące pozycje? Wtedy w końcu zaistnieje w internecie kompletny spis.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej