trawa

Autor Wątek: Aniolki Charliego 2  (Przeczytany 9765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiśnia

Aniolki Charliego 2
« dnia: Lipiec 28, 2003, 10:43:15 pm »
druga czesc podobala mi sie bardziej niz pierwsza. duzo efektow specjalnych, akcji i nawiazan do innych filmow. szczegolnie w oczy rzucza sie Matrix, ale mozna sie tez dopatrzec Bonda, Spidermana. moze ktos cos jeszcze wypatrzyl?
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Kormak

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2003, 10:51:29 pm »
Dwójki jeszcze nie widziałem, ale wiem jedno - nie będę się patrzył na efekty, tylko na Drew Barrymore :)

Jedynkę widziałem w kinie, podobało się nawet - taki teledysk. Jeśli w "2" jest wszystkiego więcej... to może już być za dużo.

Offline seRfoN

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2003, 11:04:11 pm »
Jak dla mnie ten fim to kompletne dno..
Przecierz to jest bes sensu podam taki przyklad z pierwszej czesci..
Byl taki motyw ze ktoras z nich musiala dostac sie do jakiegos sejfu..
ale na podlodze byly jakies czujniki, ktore wlaczaly alarm gy ktos bedzie na podlodze wiecej niz chyba 0,16 sec..powiem jeszcze ze odcinek
(do przejscia) byl spory..Ale przeszla bo jak by inaczej...
Nie lubie takich filmow
LA rOOwNoWaGi oRgAniZmu - 10 MiNuT oNaNiZmU :):)
fAcEci BiErZmY "sPrAwE" w sWoJe rEcE :):)

Offline Kormak

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2003, 11:20:59 pm »
Ten film nie musi mieć sensu. Nikt nie wymaga od tego filmu sensu. Przecież i tak wszyscy idą na niego, żeby pogapić się na Cameron Diaz, Lucy Liu, Drew Barrymore i Demi Moore.

Twoje narzekanie SeRfoN przypomina mi mojego kolegę, który ostatnio podczas oglądania "Drużyny Pierścienia" powiedział, że "ten film jest mało realistyczny".... DUH! (jakby to ujął jakiś Amerykanin)

Offline wiśnia

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2003, 11:23:11 pm »
w takim filmie nie warto patrzec na rzeczywistosc, bo autorzy nie dbaja o takie rzeczy, a widzowie nie spodziewaja sie za duzo jej po takim filmie.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Clayman_

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 29, 2003, 09:24:26 am »
zywot briana tez jest malo realistyczny wiec tez jest zlym filmem:(

a film z checia obejrze,jedynka mi sie podobala,mily filmik dla odprezenia,tego samego dnia w ktorym ogladalem aniolki ogladalem rownierz wyznania niebezpiecznego umyslu i drew barrymore bardzo podskoczyla w moim prywatnym rankingu
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline adiego

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 29, 2003, 11:25:53 am »
Ja nie pojde do kina na dwojke, szkoda kasy po doswiadczeniach z jedynki.

Jedynke ogladalem na HBO, gdyz wczesniej nie mialem okazji.
Szczerze mowiac - totalne dno bez jakiegokolwiek sensu. Jedynie efekty specjalne na poziomie.

Sorki, ale ja nie ide na film wylacznie pogapic sie na piekne"aktoreczki", bo podobne lalunie mam w CKMie, czy Playboyu a i z sieci moge sobie cos sciagnac dla "odprezenia". I nie zarzucajcie mi, ze jestem jakims erotomanem, bo to nie prawda - to byl tylko przyklad;-)

Rowniez same efekty nie zapelnia dziur w filmie, a takimi "dziurami" na pewno jest wiejaca z ekranu nuda i bezsens. W wypadku tego filmu obie te rzeczy wystepuja;(
Ogladajac jedynke wpatrywalem sie w ekran jak "glupi" i tylko mruczalem pod nosem "O ja pie*****" (i to w zlym sensie tego znaczenia. Sam sie dziwie jak dotrwalem do konca;-) Zawiodlem sie ogromnie.

Bo czym bylby "Matrix" z samymi efektami, bez tej, cholernie dobrej fabuly i tego czegos co mial? Odpowiedzcie sobie na to pytanie. Ja sobie juz w kazdym razie odpowiedzialem - bylby takimi "Aniolkami Charliego" - liczyloby sie efekciarstwo i nic wiecej;(

Dwojke moze i zobacze (pewnie na DVD jak juz bedzie), ale jesli mowicie, ze wiecej jest tego wszystkiego co juz bylo - to ja podziekuje!
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Kormak

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 29, 2003, 02:02:42 pm »
Cytat: "adiego"
Bo czym bylby "Matrix" z samymi efektami, bez tej, cholernie dobrej fabuly

BWHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!

Offline adiego

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 29, 2003, 02:07:22 pm »
Czy to moje stwierdzenie jest takie smieszne? Ja mam najwidoczniej inne zdanie od Ciebie... . Zreszta nie wazne, smiej sie, smiej;-)

Fajnie jest napisac tak duzo jak ty... To moze ja zaczne teraz reagowac takim smiechem/kometarzem na Twoja wypowiedz? Calkiem ciekawie rozmowa by sie potoczyla... .

BWHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!BWHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!BWHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!BWHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline seRfoN

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 29, 2003, 05:29:37 pm »
Cytat: "Kormak"
Cameron Diaz, Lucy Liu, Drew Barrymore i Demi Moore.


Lucy Liu, mi sie nie podoba ( kolejna porcja narzekania :) )

Cytat: "Kormak"
Twoje narzekanie SeRfoN przypomina mi mojego kolegę, który ostatnio podczas oglądania "Drużyny Pierścienia" powiedział, że "ten film jest mało realistyczny".... DUH! (jakby to ujął jakiś Amerykanin)


A co WP jest realistyczny :P:P

Aha umiescil bym wam adress strony ze zdjeciamy golych aktorek..
Super stronka, duzo zdjec, ale nie wiem czy moge..Pytanie od admina
:?: :?: :?: Aha stronka jest darmowa ( prznajmniej ja jeszcze nie nie zaplacilem :) )
LA rOOwNoWaGi oRgAniZmu - 10 MiNuT oNaNiZmU :):)
fAcEci BiErZmY "sPrAwE" w sWoJe rEcE :):)

Offline adiego

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 29, 2003, 05:41:31 pm »
Cytat: "seRfoN"
Aha umiescil bym wam adress strony ze zdjeciamy golych aktorek..
Super stronka, duzo zdjec, ale nie wiem czy moge?


No wiec, po negocjacjach z najwyższym: MOŻESZ!;-)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline seRfoN

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 29, 2003, 06:31:34 pm »
Wiez adress to www.paparazzi.pl ale dzisiaj jak chcialem wejsc i popatrzec :) to wyskoczyl jakis error moze strona jest w przebudowie.. :?:
LA rOOwNoWaGi oRgAniZmu - 10 MiNuT oNaNiZmU :):)
fAcEci BiErZmY "sPrAwE" w sWoJe rEcE :):)

Offline Kormak

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 29, 2003, 06:49:30 pm »
Adiego, jeśli wziałeś sobie mój śmiech do serca, to wybacz, nie miałem takiego zamiaru.

Po prostu kiedy ktoś pisze, że Matrix ma "cholernie dobrą" fabułę, to czasem nie wytrzymuję :D

Offline adiego

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 29, 2003, 07:11:59 pm »
Spoko, spoko;) Rozumiem... Moglem sie tez powstrzymac troche;-)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline wiśnia

Aniolki Charliego 2
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 29, 2003, 09:23:49 pm »
Cytat: "Kormak"
Przecież i tak wszyscy idą na niego, żeby pogapić się na Cameron Diaz, Lucy Liu, Drew Barrymore i Demi Moore.


Jezeli ktos idzie na ten film tylko z tego wzgledu to tak jak wspomial Adiego lepiej kupic Playboya - wiecej za mniej.
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone