Autor Wątek: ARCHE-opinie i nie tylko?  (Przeczytany 4924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline unadarek

ARCHE-opinie i nie tylko?
« dnia: Lipiec 26, 2003, 11:38:47 pm »
Witam Wszystkich!!!
Jak w temacie - co sądzicie o tej polskiej produkcji? Czy istnieje jakiekolwiek polskie kino SF ostatnich lat? Czy stać nas na zrobienie dobrego filmy SF ?

Offline Spajder

ARCHE-opinie i nie tylko?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2003, 07:11:10 pm »
Po pierwsze jest to produkcja niezależna i zrobiona z przymrużeniem oka.
Moim zdaniem scenariusz jest naciągany, a gra aktorska miejscami straszna. Patent z kostką jest niezły, ale czy to aby nie jest zapożyczone z Powrotu z piekieł?
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline H.

ARCHE-opinie i nie tylko?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2003, 08:39:13 am »
ja obejrzalem z duza przyjemnoscia - nie dla tego, zeby film byl wybitny, no bo nie byl ;), ale dlatego, ze zawsze to milo zobaczyc, ze jednak jak sie czlowiek uprze, to moze ;)
efekty jak na produkcje amatorska dobre, scenariusz bardzo sredni, ale warto sie zapoznac, bo to pierwsze polskie SF od... hm, no nie wiem odkad dokladnie, ale od bardzo dawna ;)
.

Offline Dinki

ARCHE-opinie i nie tylko?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2003, 09:16:12 pm »
Gdzie go można obejrzeć?

Offline adiego

ARCHE-opinie i nie tylko?
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 13, 2003, 02:29:08 pm »
No ja ostatnio widzialem ARCHE na DVD. O wydaniu dysku sie nie wypowiadam, zapraszam do zapoznania sie z recenzja w dziale DVD (http://film.gildia.com/filmy/arche/dvd).

Fabula filmu wydaje sie dobrze pomyslana, acz kolwiek zrobiono tutaj zbyt duzo skrotow. Rowniez gra aktorska jest nie najlepsza... Jedyna osba, ktora tu dobrze gra, to Robert Gonera.

Tworcom jednak naleza sie pochwaly za efekty specjalne, ktore jakby nie bylo - sa niezle, jak na polskie realia kinematografii;o W kazdym razie bylo kilka perelek;-)

Gdyby tematyke ARCHE rozwinac, to bylby calkiem przyjemny film...
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"