Autor Wątek: Confrontation- Q&A  (Przeczytany 6191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline redeye

Confrontation- Q&A
« dnia: Lipiec 26, 2003, 11:21:50 am »
Panie i Panowie- w tym temacie mozecie zadawac wszystkie gnebiace was pytania, a ja postaram sie na nie wszystkie odpowiadac. Jesli jais problem dotyczacy konfrontacji was nurtuje- mowcie smialo.
roczem do Europy

Offline Papa_Smerf

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2003, 12:37:11 pm »
Dobra, jaka jest twoja ulubiona armia i dlaczego :)
estem wszystkim i niczym.

Offline Jaskier

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2003, 01:35:29 pm »
1. skąd można ściągnąć charakterystyki jednostek do wszystkich armii w pdf, doc lub innym formacie nadającym się do druku.

2. kiedy będzie mozna dostać wszystkie 4 części instrukcji, opisy czarów i cudów po polsku.

Offline Malekith

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2003, 01:44:22 pm »
1. www.rackscan.net, wprawdzie nie ma tam do ściągnięcia w pliku ale może uda się jakoś sensownie skopiować w wordzie

2. no to zapewne jak się zacznie oficjalnie sprzedaż

Offline war2bone

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2003, 02:07:47 pm »
Cytat: "Jaskier"
1. skąd można ściągnąć charakterystyki jednostek do wszystkich armii w pdf, doc lub innym formacie nadającym się do druku.

2. kiedy będzie mozna dostać wszystkie 4 części instrukcji, opisy czarów i cudów po polsku.


chyba z tym 1 to bedize nielegalne .... poniewaz ich taktyka jest wpisywanie charakterystyk w specjalne karty ktore sa razem z figurkami ....

2 . juz dzisiaj prawdopodobnie rusza strona w ktorej miedzy innymi sa wszystkie 4 broszurki ..... w tym tylko 1 przetlumaczona( bo tyle  wyszlo[ a za malo czasu mamy na tlumaczenie ] )
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Alchemik

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2003, 02:15:09 pm »
Cytat: "war2bone"
Cytat: "Jaskier"
1. skąd można ściągnąć charakterystyki jednostek do wszystkich armii w pdf, doc lub innym formacie nadającym się do druku.

2. kiedy będzie mozna dostać wszystkie 4 części instrukcji, opisy czarów i cudów po polsku.


chyba z tym 1 to bedize nielegalne .... poniewaz ich taktyka jest wpisywanie charakterystyk w specjalne karty ktore sa razem z figurkami ....


Nie, chyba nie. Polityka francuzow raczej jest bardzo swobodna jesli chodzi o udostepnianie informacji o modelach i statystykach - poniewaz nie ma armybookow gdzie mozna poznac oddzialy Internet i znajomi sa najlepszym zrodlem na poznawanie slabych i silnych stron armii
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline redeye

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2003, 06:43:53 pm »
1. Nadajacym sie do druku hmmm... generalnie jak juz zostalo powiedziane, na www.rackscan.net, tam jest bardzo ladnie opisane w zakladce armies.
2. I tutaj tez ktos madrze powiedzial- jak ruszy stronka. Prace nad tlumaczeniami trwaja.
roczem do Europy

Offline Jaskier

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2003, 07:42:28 pm »
do tego czasu to zrobię już własne tłumaczenie :D :P

Offline Jaskier

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 28, 2003, 09:56:41 pm »
gdzie w sieci można znaleźć opisy czarów i cudów po angielsku?
na rackscanie są tylko po francusku :(

Offline Alchemik

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 29, 2003, 06:02:35 pm »
Poszukaj na www.voidgamers.com tam juz jest spora działka o konfrontacji
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Jaskier

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 29, 2003, 06:08:59 pm »
dzięki, już sprawdzam, a nie wiesz może jeszcze skąd moożna ściągnąć angielskiego AB?

Offline Alchemik

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 29, 2003, 06:13:01 pm »
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 29, 2003, 07:59:11 pm »
Często się pytacie na ile pkt. będą rozgrywane turnieje, oto oficjalna wypowiedz Roberta z Mythosa -

"Pierwsze turnieje będziemy robić na ok 200pts (z udziałem magii) - oczywiście jeśli ktoś będzie chciał może wystawiać 200 pts bez czarowania - jego wola. Docelowo będziemy wszystkie turnieje robić na 400-500 punktów - ma to w sumie takie znaczenie, że gdy powstanie oficjalna Polska Liga Konfrontacji, jej zwycięzcy będą mogli brać udział w Europejskich i być może (w końcu USA dopiero co poznaje Konfrontację) ogólnoświatowych rozgrywkach."

Offline Vallarr

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 29, 2003, 08:34:13 pm »
w czasie gry nasunieły mi się 2 wazne pytania :
Czy rany sie jakos sumują - tzn jak ?? jesli zadam krytyka potem lekką to razem daje śmierć -wersja moja :) czy tylko modyfikator -4 do resista i ginie jak mu resist spadnie do 0  - wersja qmpla??
2 sprawa to czy minusy z tych obrazen tycza sie siły ?? czy np tylko trafienia ?? imho 1 , qmple 2 :( ??
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Toadi

Confrontation- Q&A
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 29, 2003, 09:30:34 pm »
Alchemik przerzuć mi ten plik do AB przez GG, bo na tej stronce trzeba się logować itd. a ja takich spraw nie lubię...
Mój numer GG-1548860
.Ó.D.K.A Soplica

Włódka Bols

We don't want any prohibiton!

Prezentacja przeniesiona na późniejszy termin, powód:
1. War' :)
2. Mała jadka z dyrekcją szkoły :)