trawa

Autor Wątek: INCOME - otwarte testy bety na Szczecin Game Show  (Przeczytany 2657 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Augustus

INCOME - otwarte testy bety na Szczecin Game Show
« dnia: Marzec 24, 2011, 02:40:49 pm »


[wizualizacja wersji wczesnej]
http://gameshow.szczecin.pl/2197/beta-t ... -sgs-2011/

Witam!   Jestem Twórcą gry planszowej, w której gracze posługując się   uproszczonym modelem inwestowania w nieruchomości, biznes i giełdę   papierów wartościowych; zarabiają pieniądze po to by spełniać marzenia,   przechodzą drogę od zera do milionera.

Jest to moja pierwsza gra   planszowa, i w branży jestem nowy. Nie jest mi jednak obca branża gier w   ogóle - jestem projektantem i scenarzystą gier komputerowych (google   -> Afterfall; Afterfall: Insanity). 

Jeśli ktoś z   przedstawicieli serwisu chciałby wesprzeć młodego, polskiego Twórcę   odwiedzeniem targów i napisaniem zapowiedzi lub recenzji wersji beta -   tego typu recenzje będą dla mnie dobrą bazą do czekających mnie   negocjacji z wydawcami. Niezależne opinie pozwolą też udoskonalić grę w   czasie prac nad wersją ostateczną :)
Zapraszam   też graczy zainteresowanych przedpremierową rozgrywką - jeśli się uda,   gra będzie dostępna w dwóch egzemplarzach dla łącznie 12 osób   jednocześnie, z możliwością dołączenia się lub przerwania rozgrywki w   dowolnym momencie, bez większego zakłócenia jej przebiegu.

Organizatorom   Szczecin Game show idea spodobała się tak bardzo - że postanowili   sponsorować mi stanowisko na targach 21 i 22 maja w Szczecinie. Wtedy w   grę w wersji beta (gotowej, ale do doszlifowania) będzie można pograć ze   mną jako bankierem.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam :)

Maciej "Augustus" Prósiński
games designer
Afterfall, Afterfall:Insanity, Income