Autor Wątek: Przedmioty  (Przeczytany 4578 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dan Drever

Przedmioty
« dnia: Marzec 18, 2011, 05:04:19 pm »
Czy istnieje jakaś strona z wszystkimi przedmiotami do Drakensang 2 i opisem ich zdobycia?

Offline Ferreto

Odp: Przedmioty
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 18, 2011, 07:21:54 pm »
Przyznam,że nie bardzo chce mi się wierzyć,że komuś chciałoby się robić podobną rozpiskę. Ja przynajmniej na coś takiego nie trafiłem nigdzie. Jeśli jednak ktoś coś takiego znalazł,to również dopisuję się do listy chętnych do ujrzenia takiej listy.
   

Offline Aliza

Odp: Przedmioty
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2011, 08:28:30 pm »
 Przedmioty : Mikstury, Amunicja, Broń, Zbroje, Narzędzia
TEN TEMAT JEST MAŁO POPULARNY.
Ale wystarczy ściągnąć programik który napisałam i  informacje o większości przedmiotów, receptur i przepisów  są w nim zawarte.
Mogę napisać edytor bazy i będzie można wpisywać miejsca,  okoliczności znalezienia, zdobycia czy kupna przedmiotów.
Programik proszę umieścić na serwerze Gildia.pl tak by można było go ściągać i uzupełniać bez problemów.
Proszę o podanie uwag i życzeń co do nowych opcji programu.


Offline Dan Drever

Odp: Przedmioty
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2011, 09:26:02 am »
Cóż ,a więc czegoś takiego nie ma ,szkoda bo do jedynki jest wszystko rozpisane.Aliza chodzi ci o program DTRoT?
Czy istnieją buty i rękawice Burzowej straże ,bo tylko tych 2 rzeczy brakuje mi do całego kompletu?

Offline Woodo

Odp: Przedmioty
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2011, 01:09:03 pm »
Buty do Burzowej Straży kupisz u Linwena lub Alari w Elfiej wiosce. Krawasze w skrzyni u ogra przy Bosprańskich ruinach. Rękawice u Sanrai w Hammebergu. Naramienniki u Castellinaiego w Nadoret, a kaftan u wodnego smoka.