trawa

Autor Wątek: Grey Knights  (Przeczytany 28940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yedli

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 16, 2011, 09:06:41 am »
Twoje tępienie mojego tępienia wymaga Twojego pojawiania się na turniejach :D :D
Na złość tobie zacznę jeździć na turnieje z GK (Jaro już mi robi posypki na dużych podstawkach) - i co, gupio ci teraz?  :badgrin:
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Eman

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 16, 2011, 09:08:29 am »
;) ;) ;) Yedli, wszyscy wiedza, ze jestes spinatorem i palergejmerem, ktory od razu przesiada sie na mocniejszy kodeks. Nie musisz sie z tym tak obnosic  :lol: :lol: :lol: O byciu masonem, cyklista i pobieraniu pensji spod Gory Synaj (i Brukseli jednoczesnie) wspominac juz nawet nie bede ;) ;) ;)
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Marios

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 16, 2011, 09:19:48 am »
Nie no - nie o kolory mi chodzilo, jak ktos ma fantazje, to jak dla mnie moze sobie Grey'ow pomalowac i w maskowanie pustynne - loozik, mozna to uzasadnic fluffowo, stresu nie ma. Chodzilo mi raczej o ex Wilkow, Bladzi, czy tam innych Chaosnikow, "grajacych na zasadach" GK.
Cze !!!
Niestety Eman obawiam się, że będzie tak jak mówisz. Obecnie widuje się mnóstwo czarnych/czaerwonych/chaośniczych wilków/BA więc naprawdę żaden problem, żeby to również byli GK. Podejrzewam, że na DMP będzie już apogeum multikolorowych wilków/BA.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline afruniu

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 16, 2011, 09:21:38 am »
afro, jak ich poki co kombinujesz? na niemęskie strzelanie z razorów z kontrą czy trochę wiecej nap*****lania?
różne rzeczy przychodzą mi do głowy. ale póki co mam taki pomysł z pogranicza ułańskiej fantazji. ogólnie to do SR i do przodu :wink: termosy z banerem, GM z zabawkami, złapać jak najwięcej unitów w jeden combat, i miażdżyć :biggrin:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline jachu_ka

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 16, 2011, 09:23:14 am »
bo taka jest tradycja że muszą oddać
A fure? :biggrin:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 16, 2011, 09:26:49 am »
Niestety Eman obawiam się, że będzie tak jak mówisz. Obecnie widuje się mnóstwo czarnych/czaerwonych/chaośniczych wilków/BA więc naprawdę żaden problem, żeby to również byli GK. Podejrzewam, że na DMP będzie już apogeum multikolorowych wilków/BA.

Ale... ale... GK mają stormboltery i force weapony :sad: Na każdym turnieju który sędziuje w przyszłym sezonie radził by uważać GK z zrobionym z sm/BA/SW czy chaosu  :evil: :evil: :evil:

Offline Eman

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 16, 2011, 09:28:08 am »
Ale... ale... GK mają stormboltery i force weapony :sad: Na każdym turnieju który sędziuje w przyszłym sezonie radził by uważać GK z zrobionym z sm/BA/SW czy chaosu  :evil: :evil: :evil:
:wink: Ojtam ojtam, Inki ferment siejesz. Przeciez stormbolter to tez bolter, a chansword czy tam forcesword, to wszystko jakis sword - co za roznica  :lol: :lol: :lol: Trudniej bedzie z halabardami - ale to pewnie tez da sie jakos wytlumaczyc ;)
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline gilthanas

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 16, 2011, 09:29:04 am »
Czym sie rozni force weapon od power weapona ? Jezeli chodzi oczywiscie o wyglad.

Edit: co do halabard to sa drogie, ja bym ich nie bral.
A ninja knows no fear.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 16, 2011, 09:30:04 am »
Trudniej bedzie z halabardami - ale to pewnie tez da sie jakos wytlumaczyc :wink:

Taa, pewnie bolter z doczepionym bagnetem, będzie halabardą  :roll:

Offline Marios

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 16, 2011, 09:32:09 am »
Taa, pewnie bolter z doczepionym bagnetem, będzie halabardą  :roll:
No i podpowiedziałeś ludziom jak z AoBRczowców zrobić GK. Nie zdziw się teraz jak coś takiego spotkasz po drugiej stronie stołu.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Yedli

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 16, 2011, 09:43:47 am »
Ja planuję jakieś włócznie - aczkolwiek kombinuję czy tam jakiś obuchowych elementów nie dodać, żeby w razie nawrócenia na wiarę Belialowską za Hammery robiły.  :lol:
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline metalfan

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 16, 2011, 10:02:08 am »
Moi beda oczywiscie krwisto czerwoni, ale mysle, ze jednak na niebieski bedzie dominujacym kolorem grey knightow na stolach.
Akurat najwięcej tych uni-kodeksowych armii jest właśnie w czerwieni. Niebieskich BA widziałem tylko jednych :wink:
SW / GK / BA

Offline Michaelius

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 16, 2011, 10:20:21 am »
:wink: Ojtam ojtam, Inki ferment siejesz. Przeciez stormbolter to tez bolter, a chansword czy tam forcesword, to wszystko jakis sword - co za roznica  :lol: :lol: :lol: Trudniej bedzie z halabardami - ale to pewnie tez da sie jakos wytlumaczyc ;)

I tak najbardziej bolesne w zbieraniu armii sa pojazdy a jak ktos ma juz razory/dready to tylko kilka boksow dzieli go od nowej armii.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Vladdi

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 16, 2011, 10:35:59 am »
Pierdykam, oczywiscie kodeks bije w te i tak niezbyt rewelacyjne armie:/ Tyrki, Orki i DE maja slabo. Jakby dotad nie bylo im ciezko. Generalnie kodeks fajny, imo za fajny. Jak drugie wilki:/
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline DominikF

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 16, 2011, 11:11:45 am »
Witam

Kodex fajny, ale na moje wszyscy jesteśmy na  składaniu poszczególnych oddziałów. A te po dodaniu kosztów już się takie sympatyczne nie robią . Będzie ich mało , a jak będzie więcej to już nie będą tacy hiper. Cieszę się że nie dali możliwości żeby wszędzie był inV 3+. Przeżyliśmy regulamin złego na DMP i to I GK przeżyjemy :D.


Pozdrawiam

Dominik
no puero gladium.

 

anything