Autor Wątek: Grey Knights  (Przeczytany 28972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michaelius

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 16, 2011, 12:00:40 am »
Chimerka pozyczona od henchmenow?
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Hang Man

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 16, 2011, 12:22:02 am »
Cytuj
ja bym się skłaniał do 6 mocy, chociaż pewnie coś później przykroję.


mam to samo.  :biggrin:


Co do transportu to rzeczywiście, dla dużych szefów zostaje tylko landek lub Deep strike.


Trochę szkoda, że zaden z bohaterów nie może uzywac personnal teleporterów. to czyni dla mnie niestety interceptorów martwym oddziałem  :sad:





Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 16, 2011, 01:57:29 am »
Jeszcze popatrzcie na specjali tej armi.
Pozornie nie przegięci ale po dokładnym oglądnięciu sprawy, wychodzą takie hitery że nawet gwardi HS więdnie :D

Dex ma z milion możliwości i smaczków.
Tak jak elitarni pogromcy hordówek.. którzy dodatkowo za 5 pkt kupują sobie hammerki :D
Wreszcie wyszło coś dla mnie :D. Coś godnego by wrócić do hobby :D
Kamil. (miszczu)

Offline trej

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 16, 2011, 06:58:25 am »
Im dłużej na to patrzę tym bardziej mi się to podoba. A i tak mam wrażenie, że tylko liznąłem to ciastko.
IMO kroi się cudny deks.

Offline Wołek

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 16, 2011, 07:29:04 am »
Jak myślicie trzeba widzieć cel żeby strzelać do niego z orbitala?
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline afruniu

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 16, 2011, 08:02:34 am »
Chimerka pozyczona od henchmenow?
ale do tego, to trzeba wziąć inkiego, a to już jeden przeluj mniej ;)
Jak myślicie trzeba widzieć cel żeby strzelać do niego z orbitala?
tak, bo to ino ordnance, a nie barrage.
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Eman

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 16, 2011, 08:38:15 am »
Panowie, to co - obstawiamy? Ile absurdalnych count (my hairy) ass armii pojawi sie na turniejach?
Juz to sobie wyobrazam - czerwoni GK, niebiescy GK, GK w ciapki, GK w kropki, GK w paski, plastiowo-poobijani GK, futrzasci GK, GK chaosu, pajoko-GK, GK na swiniach, orko GK ... mozliwosci sa praktycznie nieskonczone  :lol: :lol: :lol:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Yedli

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 16, 2011, 08:41:08 am »
Zasadniczo to myślę o białych - nie będę ich z powrotem przemalowywał na szaro - nie moja wina że GW spóźniło się 10 lat z kodeksem.  :lol:
 
Wstawka fluffowa - różnobarwne termity GK mają fluffowe uzasadnienie:   
Cytuj
The Thule Decimation of 728.M40 is one of the most noteworthy examples of the use of Terminator armour. Six entire companies of Grey Knights were equipped with Terminator armour, including suits that had been requisitioned from five other Chapters. The assault was mounted with such haste that there was no time for repainting the suits. The Grey Knights were forced to attack in the colours of six different Chapters and, apparently faced by six Chapters of Marines, the defenders surrendered within three hours. One in ten on the planetoid city were subsequently executed for their part in the rebellion.
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2011, 08:44:42 am wysłana przez Yedli »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline beowulf

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 16, 2011, 08:45:39 am »
A mi się tam nie podoba - wydawało się, że można będzie coś z nimi zrobić w stylu thosuand sons ale kiepa jest.

Fluffowo nigdy szarzy mi się nie podobali a w obecnej postaci to już jakiś żart jest (w sensie spójności armii).

Faktycznie jest wiele kombinacji ale ja tam się jakoś póki co nie boję :smile:

No chyba, że kombinacji kolorów - bleee
 

Offline Hang Man

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 16, 2011, 08:49:29 am »
afro, jak ich poki co kombinujesz? na niemęskie strzelanie z razorów z kontrą czy trochę wiecej nap*****lania?
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Hem'Ahn

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 16, 2011, 08:57:09 am »
Panowie, to co - obstawiamy? Ile absurdalnych count (my hairy) ass armii pojawi sie na turniejach?
Juz to sobie wyobrazam - czerwoni GK, niebiescy GK, GK w ciapki, GK w kropki, GK w paski, plastiowo-poobijani GK, futrzasci GK, GK chaosu, pajoko-GK, GK na swiniach, orko GK ... mozliwosci sa praktycznie nieskonczone  :lol: :lol: :lol:
Cze !!!
Akurat nie mam nic przeciwko Grey Knightom w innych kolorach - bo może to wyglądać lepiej niż armia walnięta bolt gun metalem, ale dla mnie muszą to być figurki GK, a nie marinsi, bo różnią się zasadniczo. Inne przejawy tfórczości mam zamiar tępić. ;)
Michałku
PKGB Sztab

Offline gilthanas

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 16, 2011, 08:57:46 am »
Moi beda oczywiscie krwisto czerwoni, ale mysle, ze jednak na niebieski bedzie dominujacym kolorem grey knightow na stolach.
A ninja knows no fear.

Offline Eman

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 16, 2011, 08:59:11 am »
Nie no - nie o kolory mi chodzilo, jak ktos ma fantazje, to jak dla mnie moze sobie Grey'ow pomalowac i w maskowanie pustynne - loozik, mozna to uzasadnic fluffowo, stresu nie ma. Chodzilo mi raczej o ex Wilkow, Bladzi, czy tam innych Chaosnikow, "grajacych na zasadach" GK.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Yedli

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 16, 2011, 09:03:11 am »
Inne przejawy tfórczości mam zamiar tępić. :wink:
Zamierzam tępić twoje tępienie (skoro GK pożyczają termoski od innych zakonów, to raczej nie przycinają hełmów na flekso - bo taka jest tradycja że muszą oddać).  :lol:
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Hem'Ahn

Odp: Grey Knights
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 16, 2011, 09:04:56 am »
Zamierzam tępić twoje tępienie (skoro GK pożyczają termoski od innych zakonów, to raczej nie przycinają hełmów na flekso - bo taka jest tradycja że muszą oddać).  :lol:
Twoje tępienie mojego tępienia wymaga Twojego pojawiania się na turniejach :D :D
Michałku
PKGB Sztab