Autor Wątek: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret  (Przeczytany 42773 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Girwan

Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« dnia: Marzec 13, 2011, 01:00:52 pm »
Zapraszamy do zabawy na forum. Ponieważ jest o co się bić - formalizujemy zabawę ograniczając ja regulaminem


Regulamin:

1. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu i przesłaniu grafiki (zdjęcia, rysunku, karykatury itp) przedstawiającej dowolnego bohatera ze świata Drakensang. Spośród nadesłanych rysunków zostaną wybrane trzy najciekawsze, najzabawniejsze i najtrudniejsze do wykonania, których autorzy zostaną nagrodzeni. Format grafiki: png, jpg, gif.
2. Prace należy przesłać mailem do Girwana w do 20 marca do godziny 15:00. Maile po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Adres mailowy znajdziecie tutaj -> http://www.gildia.pl/osoby/girwan
3. Konkurs trwa przez 1 tydzień począwszy od 13 marca 2011 roku.
4. W konkursie mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forum.
5. W konkursie nie mogą brać udziału osoby związane z tworzeniem portalu Gildia.pl (chyba, że bardzo chcą. to oczywiście zapraszam, lecz nie są dla nich przewidziane żadne nagrody).
6. Organizatorzy (w liczbie sztuk jeden) zastrzegają sobie możliwość zmiany regulaminu w przypadku niezbędnej konieczności.
7. Nagrodą w konkursie jest dodatek do gry Drakensang: The River of Time zatytułowany Drakensang: Phileassons Secret.
8. Mail z załączonym plikiem graficznym powinien zawierać zgodę na publikację rysunku w Internecie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2011, 04:31:28 pm wysłana przez Girwan »



Offline Girwan

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2011, 06:03:43 pm »
Tak z ciekawości zapytam - planuje ktoś wystartować? :)



Offline Ferreto

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2011, 08:10:05 pm »
O ile w przypadku wcześniejszej wersji mogłem się zastanawiać,czy mam w   sobie coś z Mickiewicza,o tyle obecnie wiem,że jam nie Matejko - na 100%    :badgrin:

Offline Girwan

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2011, 09:08:13 pm »
o raju . .toć ma być zabawnie i z jajem :)



Offline Girwan

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2011, 11:00:00 am »
Przypominam, że jutro mija czas na zgłaszanie swoich zdjęć, rysunków, karykatur związanych z Drakensang .. Wciąż do wygrania są trzy egzemplarze dodatku do gry :)



Offline Girwan

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2011, 07:16:08 pm »
Dobra ...


Daliście mi niezłą zagwostkę... Przyszło tyle prac, że nie wiedziałem jak wybierać. Wszystkie nadesłane prace były zajefajne, ciekawe pomysły itp... No ale trzeba było wybrać, tak więc zamieszczam poniżej listę zwycięzców.


I miejsce

autor: Ferreto

II miejsce:
brak

III miejsce:
brak


Oprócz Ferreto nikt nie nadesłał żadnej konkursowej grafiki. Szkoda. Nota bene, Ferreto ciekawy, zabawny pomysł, gratki za pomysł - czekam na Twój adres.


Ponieważ jednak nadal mam dwa dodatki do rozdania więc ogłaszam dogrywkę. Polega ona na przesłaniu do mnie na PW informacji co jest tematem ostatniej recenzji zamieszczonej na Gildii Technologii na portali Gildia.pl. Nagrody otrzymają dwie pierwsze osoby, które nadeślą prawidłową odpowiedź.



Offline Ferreto

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 20, 2011, 08:04:19 pm »
O ile faktycznie sądziłem,że za dużego zainteresowania turniejem nie będzie,to nie spodziewałem się,że będzie ono tak małe. Swój pomysł wysłałem bardziej "dla jaj" lub na wszelki wypadek,by się nagroda nie zmarnowała. Na bezkonkurencyjność to nie liczyłem  :oops: Cóż,pozostaje mi więc chyba tylko podziękować za rywalizację i że daliście mi wygrać  :cool: No i za nagrodę.   

Offline Girwan

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2011, 08:41:38 pm »
A ja na takie własnie grafiki liczyłem :) Tzn w tym stylu



Offline Ferreto

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 20, 2011, 09:33:11 pm »
To całe szczęście,że mi przyszło akurat takie natchnienie.  :biggrin:

Offline Girwan

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 21, 2011, 05:42:42 pm »
co jest .. nie ma chętnych na dodatek?



Offline Kreutz67

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 21, 2011, 07:50:05 pm »
Wysłałem PW

pozdrawiam

Offline Girwan

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 21, 2011, 08:07:36 pm »
a ja je dostałem - poproszę o kolejne PW z adresem pocztowym :)



Offline Girwan

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 24, 2011, 07:39:54 pm »
zc82 poproszę o adres

Niniejszym zamykam konkurs ... z bólem :)



Offline zc82

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 24, 2011, 08:46:36 pm »
adres przesłany

Offline Ferreto

Odp: Konkurs - Drakensang: Phileassons Secret
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 25, 2011, 05:40:29 pm »
Nagroda do mnie dotarła. Na razie skończyło się na odpakowaniu. No no,ale poszaleli z instrukcją - nie wiem,kiedy zdążę przeczytać te 2 karteczki. ;-) A bez tego przecież strach odpalać,no nie? :D