Autor Wątek: Robimy konkurs?  (Przeczytany 3203 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Girwan

Robimy konkurs?
« dnia: Marzec 07, 2011, 07:23:20 pm »
Bez względu na odpowiedzi powiem, że i tak zrobimy konkurs :)


Ale macie szansę zaproponować jego formę. Nie narzucam, nie proponuję (ale mam już jakieś pomysły). Przedstawcie swoje. Niewykluczone, że pomysły też będą nagrodzone ...



Offline Ferreto

Odp: Robimy konkurs?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2011, 04:19:37 pm »
Jakiś czas temu na półce w sklepie widziałem stojące obok siebie River of Time i dodatek.W identycznej cenie. Pełna gra i krótka przygoda do tego wymagająca podstawy tyle samo warte? Cóż,chyba ten konkurs to jedyna obecnie opcja,żebym już teraz zapoznał się z dodatkiem.
I tak będzie konkurs? Cóż,powiedzmy że ja się wstrzymuję od głosu,skoro i tak nic on nie zmieni. Jak ma on wyglądać? Ja wiem tylko,jak wyglądać nie powinien - klasyczne pytania dotyczące dodatku. Biorąc pod uwagę wcześniejszą frekwencję,teraz spodziewałbym się sporo gorszej. Innych pomysłów jednak nie mam,więc nie mam szans na wygraną za takowy. Co mi pozostaje? Ano zobaczymy,co będzie. Jak ktoś wymyśli coś ciekawego,w czym będę miał jakieś szanse,to może się skuszę.

Offline Martinezz

Odp: Robimy konkurs?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2011, 07:18:59 pm »
Przy tym ruchu na forum to proponuję od razu rozdać pierwsze cztery nagrody i po kłopocie:D
Nie wiem jak zorganizujecie konkurs na 5 osób ale zobaczymy. Jestem za.
Ale pomysłu nie mam. Byle nie pytania z dodatku skoro on jest do wygrania (byłoby to bez sensu).

Offline Girwan

Odp: Robimy konkurs?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 08, 2011, 07:43:09 pm »
No ten wątek ma też pokazać jakie jest zainteresowanie i czy faktycznie warto robić konkurs ..



Offline Ferreto

Odp: Robimy konkurs?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 09, 2011, 05:34:45 pm »
No to jak w końcu jest? I tak zrobicie konkurs czy też dopiero gdy będzie zainteresowanie?
Bo w sumie jakby konkurs wymagał tylko szybkiej,poprawnej odpowiedzi na pytanie "Kto chce nagrodę?",to moja odpowiedź brzmi "Ja" :D

 

Offline Girwan

Odp: Robimy konkurs?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 09, 2011, 06:38:52 pm »
Konkurs będzie. myślę (tak ja) nad formą. IK powoli mi się coś krystalizuje .. :P