trawa

Autor Wątek: Drakensang: Phileasson’s Secret, Problem z uruchomieniem, prośba o savea  (Przeczytany 7021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kabor

Kupiłem i mam problem z uruchomieniem.
Po instalacji dodatku uruchamiam gre skrótem (czyli plikiem drakensanga1.exe), gra się uruchamia. Pojawia się menu, w rogu jest numer wersji z dodatkiem i piraci siedzą na trawie.
Jednak gdy dam nową grę to uruchamia mi się podstawka a nie dodatek. Ma ktoś już gre i ją uruchomił czy ja poprostu coś źle robię.

Może ktoś ma zrobionego savea z samego początku i może się podzielić. (adres mailowy usunięty)


Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2011, 03:59:47 pm wysłana przez Girwan »

Offline Girwan

Odp: Drakensang: Phileasson’s Secret, Problem z uruchomieniem, prośba o savea
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2011, 04:01:02 pm »
Kabor, zgłoś problem do Techlandu, mają tam support powinni więc Ci pomóc


i nie podawaj w postach swojego maila - dla własnego bezpieczeństwa. Usunąłem go



Offline Kabor

Odp: Drakensang: Phileasson’s Secret, Problem z uruchomieniem, prośba o savea
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2011, 06:11:51 pm »
Mail do techlandu poszedł jednak nie sądze aby odpowiedzieli co kolwiek przez weekend.

Offline placek82

Odp: Drakensang: Phileasson’s Secret, Problem z uruchomieniem, prośba o savea
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 23, 2011, 12:04:45 pm »
Rozpocznij grę od początku lub wczytaj jakiegoś save'a i udaj się do portu w Nadoret - tam zaczyna się nowy quest z dodatku.

Offline Wolvertino

Odp: Drakensang: Phileasson’s Secret, Problem z uruchomieniem, prośba o savea
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 24, 2011, 10:30:28 pm »
Proszę o pomoc. Ja wciąż nie wiem gdzie powinienem iść. Do kogo? Szukam od godziny. Czy powinienem dojść do jakiegoś momentu  w grze? Bo savów nie trzymałem z River of Time. Czy dałoby rade wysłać mi ew. potrzebnego save? Proszę o pomoc :)

Offline placek82

Odp: Drakensang: Phileasson’s Secret, Problem z uruchomieniem, prośba o savea
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 25, 2011, 08:35:12 am »
Ja przeszedłem River of Time i po zainstalowaniu dodatku wybrałem opcję "Kontynuuj". Okazało się jednak, że gra została wznowiona od momentu, gdy miałem przejść przez sekretne przejście w lesie do zamku. Z tym, że przejście było zamknięte, ja stałem koło niego, a dookoła mnie biegało pełno dzikich zwierząt. Rozwiązaniem było wczytanie wcześniejszego save'a.

Jednak w obu przypadkach od razu po wczytaniu stanu gry dostawałem informację o nowym queście, który zaczynał się w porcie w Nadoret.

Wolvertino - podaj maila, to Ci wyślę jakiegoś mojego save'a.

Offline Wolvertino

Odp: Drakensang: Phileasson’s Secret, Problem z uruchomieniem, prośba o savea
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 25, 2011, 08:58:11 am »
Maila podałem na PW :) Proszę bardzo o wysłanie tego pliku możliwie szybko :) I bardzo dziękuje z góry. W razie możliwości proszę też o potwierdzenie wysyłki na PW :)

Offline Wolvertino

Odp: Drakensang: Phileasson’s Secret, Problem z uruchomieniem, prośba o savea
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 25, 2011, 11:10:03 am »
Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się o co chodzi oto e-mail z Techlandu.
I wszystko jasne :P Szkoda że nikt nie napisał o tym na pudełku ale cóż ;/

"Witam
       
        Po wykonaniu zadania "Myto to za mało" (Komora mytnicza) można        wrócić do Nadoret i powinny pojawić się tam 2 nowe osoby: Strażnik        Nocny oraz Travina Ironwood które dają nowe zadania dostępne tylko        w dodatku."

 

anything