trawa

Autor Wątek: Geomanta  (Przeczytany 4493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ferreto

Geomanta
« dnia: Luty 06, 2011, 10:37:13 pm »
Zastanawiam się,czy ktoś tu jeszcze zagląda ...
Minęło już trochę czasu i uznałem,że mogę znów spróbować swoich sił w grze.Z racji faktu,że kiedyś wydawało mi się,że geomanta  to interesująca i klimatyczna postać,wybrałem jego. Niestety przynajmniej początek gry tą postacią totalnie mnie rozczarowuje.Czemu? Postać ta indywidualnie wydaje mi się koszmarnie słaba. Szczególnie rozczarowuje mnie fakt,że naprawdę niewiele czarów może on rzucać wliczając niedostępną magizbroję. Owszem,są rytuały geomanty,teoretycznie wyglądają one całkiem interesująco z racji faktu działania grupowego,ale ... jakoś ciężko mi wyobrazić sobie geomantę zdobywającego tytuł mistrza areny,oczywiście na trudnym poziomie.
Skończył ktoś może grę tą postacią i jest w stanie wyrazić opinię,jak się sprawdza on w dalszej części?

   

Offline Connie

Odp: Geomanta
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2011, 06:40:55 pm »
Nie ukończyłam nim gry ale doszłam do elfiego lasu i muszę powiedzieć że to żenada.Ta Moc Natury jest **** i nie warto tego nawet używać jak się ma dużo mocy astralnej.Inne rytuały nie są też zbytnio przydatne więc...nie polecam.

Offline krystek908

Odp: Geomanta
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 09, 2011, 11:51:45 am »
Tak ja nim przeszłem całą grę.Na początku jest strasznie słaby ale potem rośnie w siłe.To jest moja ulubiona klasa postaci i nie zgadzam się z wcześniejszym komentarzem

Offline Ferreto

Odp: Geomanta
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 09, 2011, 05:54:00 pm »
Ok,dziękuję za opinię. krystek908: mógłbyś opisać to szerzej? Chętnie posłucham konkretniej,czemu uważasz tę klasę za ulubioną. Gdzie później tkwi jego siła? Tylko w poziomie doświadczenia? Jego rytuały zaczynają pokazywać moc? Jak go rozwijałeś? 

Offline krystek908

Odp: Geomanta
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 09, 2011, 07:21:44 pm »
To jest moja ulubiona klasa postaci ponieważ on nie ma tylu czarów ile mag zwykły,ma kilka ale silnych.Na późniejszych lvl-ach te czary są silniejsze.Tak naprawdę esencja gry geomantą zaczyna się na wyspie zapomnienia gdzie uczysz się innych rytuałów.
Bardzo dobre jest ciało sumu i ciało z żelaza.Najpierw rozwijałem ciało z żelaza potem ciało sumu.Moją bronią był kostur 2k+2
Wiem,nie za dobry ale lepszego nie mogłem znaleźć.Po misji z aromem w kopalni chodziłem z jego toporem.Ta postać jest ciężka do opanowania i dlatego sądzę że powinni ją brać gracze doświadczeni.Ja grę kupiłem w październiku i od początku chodziłem geomantą więc jestem doświadczony , ale zachęcam cie do zagrania nim....
Powodzenia :biggrin:   
 

Offline Ferreto

Odp: Geomanta
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2011, 05:31:17 pm »
Musiałbym solidnie przemyśleć siłę rytuałów.Może faktycznie z racji działania grupowego będą one użyteczne.Przyznam jednak,że sposób gry,który wydaje mi się sensowny przy geomancie tj. używanie go bardziej jako postaci wspomagającej niż silnej samej w sobie,nie do końca mi odpowiada. Do tej pory raczej siłę drużyny starałem się tworzyć przez siłę jej członków. A niestety wciąż odnoszę  wrażenie,że bez wysokiego poziomu postaci nie za wiele się z geomanty wyciągnie indywidualnie. Aczkolwiek nie przeczę,że mogę się mylić,lecz testy muszą poczekać.Na razie jakoś straciłem zapał do gry nim.
Choćby to ciało sumu - owszem,obrażenia ma solidne,ale bez wysokiego poziomu nie ma sensu go używać i zadawać sobie ran.
 
 
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2011, 05:41:09 pm wysłana przez Ferreto »

 

anything