Autor Wątek: Drakensang Gdzie mogę znaleść tą zbroje? I gdzie znajdę mandragorę :) Pomocy  (Przeczytany 6669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Destylator

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 3
  • Total likes: 0
  • Drakensang: The River Of Time - gram
Wszędzie szukam skórzanej zbroi (http://img34.imageshack.us/img34/347/draki.jpg)
 :badgrin: :badgrin: :badgrin: Biegam po tych kupcach i biegam .. no nie ma

Kto wie gdzie taką znajdę
 
I przy okazji gdzie kupię Mandragorę (Nie sproszkowaną)
Potrzebuję do zrobienia tego debilnego łuku którego i tak nie będę używał...
Drakensang: The River Of Time - gram

Offline Connie

Odp: Drakensang Gdzie mogę znaleść tą zbroje? I gdzie znajdę mandragorę :) Pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 30, 2010, 01:03:21 pm »
1.Na skórzaną zbroję jest tylko przepis,do kupienia od łuczarki Ishanah,tej Tulumidianki za karczmą.

2.Jak nie będziesz go używał to po co szukasz do niego składników?Trzy mandragory(po jednej na każdą sztukę ulepszonej broni) znajdziesz za mostem trolli.

Offline Girwan

Odp: Drakensang Gdzie mogę znaleść tą zbroje? I gdzie znajdę mandragorę :) Pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 30, 2010, 02:22:24 pm »
Destylator zmień tytuł tematu na krótszy


I zalecam przeszukanie forum w przypadku innych pytań, gdzie znaleźć mandragorę znajdziesz kilka tematów nizej!!!



Offline Destylator

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 3
  • Total likes: 0
  • Drakensang: The River Of Time - gram
Odp: Drakensang Gdzie mogę znaleść tą zbroje? I gdzie znajdę mandragorę :) Pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 30, 2010, 03:32:02 pm »
1.Na skórzaną zbroję jest tylko przepis,do kupienia od łuczarki Ishanah,tej Tulumidianki za karczmą.

2.Jak nie będziesz go używał to po co szukasz do niego składników?Trzy mandragory(po jednej na każdą sztukę ulepszonej broni) znajdziesz za mostem trolli.

1.Dzieki za chwile sprawdze
2.Po to zeby miec zadanie wykonane i jesli sie da to po prostu go sprzedam
Drakensang: The River Of Time - gram