Autor Wątek: czy da się zwiększyćw opcjach exp?  (Przeczytany 4163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beliver

czy da się zwiększyćw opcjach exp?
« dnia: Grudzień 22, 2010, 09:30:33 pm »
czy da się w plikach jakoś zwiększyć expa?

Offline Aliza

Odp: czy da się zwiększyćw opcjach exp?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2010, 10:39:06 pm »
Przeglądnij forum, udostępniłam mały programik, pozwala zmienić niektóre parametry. Tylko zastanów się,  ile możesz zyskać a ile stracić.
Chcesz w świecie Aventurii pozostać dłużej, czy tylko ukończyć grę ?
A programik jest po to aby sprawdzić z jakimi parametrami można wykonać określone zadanie, potem wrócić do pierwotnych ustawień i tak postępować by osiągną wymagane parametry postaci Twojej drużyny. Programiści mocno się napocili aby stworzyć tę grę i dać nam nieco radochy z wykrycia taktyki  i  sposobów rozwoju postaci. Popatrz jak sprytne jest zadanie "Mistrz Areny". Raz można zostać mistrzem na 2-poziomie a innym razem na 11 poziomie są problemy.
To pozwoli Ci zrozumieć jaką wybrać taktykę walki i rozdzielanie zdobytych punktów.
I nie wstydź się że rozpoczniesz grę od nowa, ja już zaliczyłam 8 a może i 9 razy :)
 Na ukończeniu mam poprawki do programiku : bazy danych przemiotów, receptur, składników - ułatwia zaplanowanie strategii doboru wyposażenia.

Offline Aliza

Odp: czy da się zwiększyćw opcjach exp?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 26, 2010, 06:26:29 pm »
Poprawiłam udostępniony wcześniej programik do modyfikacji sejwów, dodałam parę "łakoci" których często brakuje.
Dla żądnych spróbowania ulepszenia podarunków Elfów - dodałam możliwość zwiększenia ilości "Inspiracji"
Warunek jest tylko jeden - TRZEBA posiadać przynajmniej jeden przedmiot, dotyczy to również pozostałych "łakoci' .


http://www.sendspace.pl/file/2bc3b979e1cd0661a3fcfc7
A może coś jeszcze dodać ?
Powodzenia

Offline Woodo

Odp: czy da się zwiększyćw opcjach exp?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 21, 2011, 01:19:05 pm »
Zależy od poziom. Jeśli grasz na Latwym, masz więcej exp'a. Im wyższy poziom tym go mniej. (Łatwy 100%, Średni 50%, Trudny 25%)