trawa

Autor Wątek: gdzie jest ten rezerwat? i kilka drobnych innych pytań. z góry dzięki za odpo :)  (Przeczytany 4868 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Beliver

mam pytanie gdzie jest i jak dotrzeć do rezerwatu?
teraz mam ostatnią misję ( w zamku nadoret) jeszcze jej nie zacząłem bo szukam rezerwatu.
proszę o pomoc.

jeszcze kilka pytań:
1. Czy na ostatnią lokację ( zamek nadoret) wziąć fairys czy forgrima?
2. czy można mieć tylko ardo, cano forgrima, fairys/jakonaa w drużynie czy można znaleźć też kogoś innego?
3. ile około zużyliście mikstur leczniczych na ostatnią lokację?
4. w misji z bykiem w nadoret nie ma opcji dialogowej mino że już downo powinienem ją mieć. chodzi o opcję dialogową z karczmarzem. chcę wykonać tego questa bo można tam zdobyć dobry hełm wię proszę  o pomoc.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2010, 07:32:14 pm wysłana przez Beliver »

Offline Girwan

Odp: gdzie jest ten rezerwat? i kilka drobnych innych pytań. z góry dzięki za odpo :)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2010, 02:00:20 pm »
nie pamietam dokłądnie jak sie dostać do rezerwatu ale mam rade - gadaj z kim popadnie :) dostaniesz zadanie, które Cie tam doprowadzi :)


ad.1 wg uznania, ja miałem oboje :)
ad.2 tylko Ci wymienieni
ad3. nieskonczonosc . myślisz, że ktoś liczył to?
ad 4 a jesteś pewien ze powinienes gadać z karczmarzem? :) masz questa, masz hełm? niech forgrimm pogada z bykiem :)



Offline Beliver

Odp: gdzie jest ten rezerwat? i kilka drobnych innych pytań. z góry dzięki za odpo :)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2010, 02:11:22 pm »
dzięki
tylko co do tego Questa gadałem forgrimem z karczmarzem- nic
a co do byka to się da na niego popatrzeć
a około kiedy jest rezerwat? bo nie chcę stracić szansy przed ostatnią walką na zdobycie expa i dukatów

Offline Girwan

Odp: gdzie jest ten rezerwat? i kilka drobnych innych pytań. z góry dzięki za odpo :)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2010, 08:43:48 pm »
sprawdź w ekwipunku czy masz helm, daj go Forgirmowi, rozbierz go i postaw przed bykiem :)



Offline Dread Rock

Odp: gdzie jest ten rezerwat? i kilka drobnych innych pytań. z góry dzięki za odpo :)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 17, 2010, 08:50:12 pm »
 
Do rezerwatu dostajesz się gadając z "arystokratą" stojącym na przystani.
Nie wiem czy on nas zagaduje czy my jego(ubrany na czarno taki "suchy gość") ale gadasz z nim i on chce aby go zabrać do rezerwatu.
A i nie wiem czy z przystani w Nadoren czy z Komora mytnicza.
 
Co to tego questa z bykiem, jak przechodziłem z przystani lewą stroną nadbrzeża za murami w rogu stoi gość z krowami i do niego zagadujesz on cie wtedy wysyła pod karczmę i wtedy gadasz z karczmarzem.
Też trochę się z tym zawiesiłem bo gadałem z bykiem, sprzedawcą i ludźmi z okolicy a nie z właścicielem byka który jest w "mieście".
 
 
Edit
Pewnie ktoś tu już tak kombinował, ja sobie zrobiłem 2 łuczników(Fairys+Camo) dla Fairys ten mega łuk elfów a dla Camo jakiś bojowy + strzały zapalające. Folgrim i Ja z taką drużyną walczyłem chyba od połowy gry.
Strzały zapalające wymiatają, 2 postacie stopowały a 2 strzelały i tak schodzi życie że łeeeee. Do tego jakiś pet też do "zbierania batów na siebie" i praktycznie wcale bo 5-6razy na całą grę użyłem mikstur.
Ardo wziąłem tylko 1 raz na tą ostatnią misję bo gdzieś tu na forum przeczytałem że trzeba go brać żeby film odpalił z pochodniami i tak już został. Ale miałem Folgrima zabrać w sumie mała różnica to jeden jak i drugi to mięśniak.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2010, 09:03:09 pm wysłana przez Dread Rock »

Offline Ferreto

Odp: gdzie jest ten rezerwat? i kilka drobnych innych pytań. z góry dzięki za odpo :)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 17, 2010, 09:27:25 pm »
Dostęp do rezerwatu uzyskuje się oferując podwózkę Włodarzowi Enno z Vardock,którego można spotkać w porcie w Nadoret. Trudno mi podać konkretne ramy czasowe,chyba najwcześniej pojawia się po wizycie w komorze mytniczej,najpóźniej - nie wiem. Wiem jednak,że jego pojawianie się jest nieco losowe,dlatego najłatwiej jest tym,którzy często pływają po lokacjach. W sytuacji kolegi Belivera polecałbym jednak dać sobie spokój. Na etapie gotowości do wejścia do zamku do Nadoret dostęp do rezerwatu raczej na wiele się już nie przyda,poziom postaci jest już na tyle wysoki,że punktów doświadczenia wpadnie z tego niewiele.
Dalsze pytania
1. tak jak twierdzi Girwan,to kwestia własnego uznania. Ja zostawiłem Forgrimma,bo dla mnie był najmniej użyteczny. Najchętniej zostawiłbym Cano,ale niestety nie miałby mi kto zajmować się opróżnianiem skrzyń i kieszeni. Ardo wziąć trzeba, Fairys szkoda mi było zostawić,bo zwyczajnie za bardzo lubię postacie magiczne. Zostawiłem więc "młotkowego". Ty wybierz sam,weź te postacie,które uważasz na najlepsze.
2. była odpowiedź
3. nie liczyłem,na pewno jednak spory zapas mi został. Aha,korzystałem z soku z jednojagód,bo tańsze w produkcji.
4. Co do zadania z bykiem,to nieco trudno mi pomóc,bo nie do końca wiem,na jakim jesteś etapie. Na pewno potrzebujesz Forgrimma w drużynie.A poza tym dokładnie gadaj z karczmarzem,oglądaj byka (pogadaj z nim?) i okolice,w której stoi ze szczególnym uwzględnieniem wiszącego hełmu,zadanie powinno zaskoczyć dalej. Czy jednak ten hełm jest dobry to bym nie powiedział,przede wszystkim jest za drogi w wersji końcowej.

Offline Dread Rock

Odp: gdzie jest ten rezerwat? i kilka drobnych innych pytań. z góry dzięki za odpo :)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 18, 2010, 11:01:51 am »
Też jak dowiedziałem się ile chce za niego to się w głowę postukałem.
Ale po odwiedzeniu ukrytej przystani(tam z tymi piratami) wpada wtedy tyle kasy że głowa mała i uciułanie 2000 dukatów to nie straszny problem, zostaje drugie tyle na doposażenie drożyny co i tak robiłem w trakcie gry. Czyli już wypasione zabawki mają, teraz tylko dobrać co fajniejszą resztę.
 
 

Offline Beliver

Odp: gdzie jest ten rezerwat? i kilka drobnych innych pytań. z góry dzięki za odpo :)
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2010, 11:02:57 am »
a gdzie znaleźć harpie pióra?
potrzebuje ich na łuk duszy

Offline Aliza

Odp: gdzie jest ten rezerwat? i kilka drobnych innych pytań. z góry dzięki za odpo :)
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 18, 2010, 12:40:26 pm »
Możesz kupić w Nadoret u łuczrki obok uzdrowiciela na tyłach karczmy, lub upoluj w rezerwacie harcie a postać o odpowiedniej wiedzy o zwierzętach może oprócz ptasich piór wyrwać z harpii właśnie "harpie pióra".

Offline Beliver

Odp: gdzie jest ten rezerwat? i kilka drobnych innych pytań. z góry dzięki za odpo :)
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 18, 2010, 08:26:39 pm »
dzięki za odpo :)
a co do mikstur odkryłem że jedna handlarka obok albiona ma nieskończoną ilość jednojagód a auralia ma nieskończoną ilośc wody ze strumienia
więc problem mikstur mam za sobą  :biggrin:

Offline moniczka12

Odp: gdzie jest ten rezerwat? i kilka drobnych innych pytań. z góry dzięki za odpo :)
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 06, 2011, 08:51:29 am »
Mam pytanie o harpie - przeszłam rezerwat i nie spotkałam harpii , gdzie się one dokładnie ukrywają ?

Offline Aliza

Odp: gdzie jest ten rezerwat? i kilka drobnych innych pytań. z góry dzięki za odpo :)
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 06, 2011, 01:20:42 pm »
Za kamiennym mostem , na prawo za rzeczką. I w ukrytej dolinie po lewej, przy wodzie.

 

anything