Autor Wątek: Armia Do Konfrontacji  (Przeczytany 22273 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alchemik

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 23, 2003, 11:48:27 pm »
Znczy sie miało brzmieć - do nich napiszę - mam wrażenie że mogą się do fanów zniechęcić bo zasypujemy ich mailami:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 23, 2003, 11:48:54 pm »
Acha oto zdjęcie z cool mini or not i jak widać nawet zwykły gracz potrafi pomalować figórkę bardzo ładnie (o rany chyba, że to retusz :P)

Offline Von Carstein

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 24, 2003, 11:09:45 am »
No tak ale te modele są praktycznie dwa razy większe też mi sztuka malować coś takiego.

Offline war2bone

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 24, 2003, 11:18:17 am »
Cytat: "Von Carstein"
No tak ale te modele są praktycznie dwa razy większe też mi sztuka malować coś takiego.


to k**wa wez sie przezuc na epic 40 k i sie opdierdol bo juz mnie wk**waisz i to ostro
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline johndoe

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 24, 2003, 11:19:17 am »
Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat tej gry? Jakie są do niej armie, ceny, gdzie można kupić i (najważniejsze chyba - czy gra w to ktoś - czy jest dostępne na Polskim rynku?)

Offline Toadi

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 24, 2003, 11:24:13 am »
Spokojnie...ale chłopie sam się wyłożyłeś-najpierw mówisz że system jest do dupy, bo figurki są drogie i że to strata czasu i pieniędzy. A zresztą "za tyle samo kupujesz figurki Gw i jest ich więcej". A teraz...przyznajesz że figuryny są DWUKROTNIE większe i że to żaden problem je pomalować.

Jeżeli chcesz kogoś pownerwiać to wyjdź z bloku i zacznij okradać małe dzieci w piaskownicy, z grabek-przynajmniej będziesz mógł je opchnąć i mieć na "boskie" figurki GW.
.Ó.D.K.A Soplica

Włódka Bols

We don't want any prohibiton!

Prezentacja przeniesiona na późniejszy termin, powód:
1. War' :)
2. Mała jadka z dyrekcją szkoły :)

Offline Toadi

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 24, 2003, 11:34:44 am »
A więc system znalazł już polskiego dystrybutora, który startuje na przełomie sierpnia i września. Confrontation jest skirmishem tak więc potrzebujesz nie więcej niż 10/14 figurek(zależnie od armii). Na figurki możesz załapać się na którymś z warszawskich konwentów(teraz o ile wiem "Inkwizycja"). Ostatecznie prześlij e-mail do Mythosa(bo oni to będą sprowadzali) i poproś o prezentację w najbliższym sklepie z figurasami. Ja już organizuję prezentację w Zakopanem-serdecznie zapraszam.
W mojej rodzinnej miejscowości złapałem już kilku graczy, ale wszystko przed nami-na prezentację przybędzie ok. 30 osób.
Jak widzisz na samym forum można znaleźć "kilku" przyszłych fanatyków tego wschodzącego skirmisha( :D )
.Ó.D.K.A Soplica

Włódka Bols

We don't want any prohibiton!

Prezentacja przeniesiona na późniejszy termin, powód:
1. War' :)
2. Mała jadka z dyrekcją szkoły :)

Offline BeRsErK

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 24, 2003, 12:35:56 pm »
Ci dam fanatyka :D

War2bone spokojnie, są ludzie i ludziska - nie ma się co pieklić jak ktoś idzie w uparte i nic do niego nie trafia - grunt, że tobie podoba się Konfrontacja;)

Panie Von Carstein, oto link http://www.coolminiornot.com/ na dole po prawej wpisz nazwę armii i pooglądaj sobie modele pomalowane przez zwykłych graczy - masz tam skalę od 1 do 10 i  od ok 7 pkt. możesz zobaczyć jak potrafią malować gracze - tam chyba będzie Ci trudno dopatrywać się retuszu a i figórki (jak wilki są dla Pana za duże) do większości armii są porównywalnej wielkości do tych z GW.

Offline Alchemik

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 24, 2003, 01:26:04 pm »
No koles sie zacietrzewil strasznie na Konfrontacje:) co ona mu przeszkadza:) może jeśli to nie pracownik GW to właściciel fałszywych matryc produkujący na lewo podróbki figurek do Warhammera:)

My ponieważ jesteśmy z miniaturkami w tyle za Afryką to nie mamy powiedzmy bardzo skodyfikowanych reguł na turniejach - ale np. w Angli ważą modele przed turniejami:)

A tak przy okazji co wy na to by rozbic nasze posty na jakies mniejsze grupy? Np. Nowe modele, malowanie techniką NM, gra itp. Ciagniemy wszystko w 3 postach i juz sie gubie czasem co do watkow:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 24, 2003, 01:32:04 pm »
Myślałem, że skoro to będzie na polskim rynku nowy systemik to czy by nie poprosić adminów o osobne forum ale nie wiem czy będą chcieli zaryzykować - a rozbijać topiki na wiele innych mogło by doprowadzić do konfliktu z ludzmi, którzy tutaj rozmawiają o jeszcze innych systemach.
Więc może opcja nr 1.

Offline war2bone

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 24, 2003, 01:45:57 pm »
tu jest blad tzreba duzoi tematow bo ludzia nie chce sie czytac tych starych i majac wiecej tematow bedizemy mieli wiecej postow a co za tym idzie wieksze szanse na wlasne forum
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline BeRsErK

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 24, 2003, 01:50:37 pm »
Widzisz ja jednak obstaję za opcją nr 1 bo tutaj po prostu zalejemu ludzi tematami i możemy przez to ich zniechęcić taka "nachalna promocja" to nic dobrego napiszę do adminów i zobaczumy ok ?? ;)

Offline Alchemik

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 24, 2003, 02:00:17 pm »
Oki, ja zgadzam się w pełnie rozciągłości tego zdania:):):):)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Malekith

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 24, 2003, 02:12:07 pm »
Cytat: "Von Carstein"
No tak ale te modele są praktycznie dwa razy większe też mi sztuka malować coś takiego.


człowieku weź mnie i innych nie osłabiaj ok? bo piszesz takie pier****y, że się w głowie nie mieści
albo jesteś tu żeby obrzydzać innym grę i ją sabotować albo masz napad złego humoru to wyżyj się gdzie indziej
w WHFB jakoś też jest dużo większych figurek a widziałem wiele pomalowanych jakby to malowało dziecko plakatówkami z zamkniętymi oczami

Offline Wargrandmaster

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 24, 2003, 06:07:22 pm »
Czy ktoś już może coś powiedzieć więcej na temat samej gry? Jak np. walka wygląda? Bo co nieceo czytałem o magii, wygląda prościutko - czy wszystko tak jak strzelanie odbywa sie w kolejności inicjatywy?