Autor Wątek: Armia Do Konfrontacji  (Przeczytany 22287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alchemik

Armia Do Konfrontacji
« dnia: Lipiec 21, 2003, 10:05:24 pm »
Miałem okazję byc na pokazach Konfrontacji w Slupsku w trakcie konwentu Gryfon 2003.

Okazuje się, że jako pierwsze mają być w Polsce dystrybuowane 3 armie.
Alchemicy, Orki i Martwiaki. Decyzję o tym jaka ma być 4 armia firma pozostawia graczom. Proponuję więc ankietę, która mam być to armia.

Obrazki dostępne są na stronie www.rackham-store.com
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2003, 10:18:30 pm »
No nie , widzę, że i tu sporo miłośników starej(mniejszej;) ) rasy

Wilki , wilki i jeszcze raz WILKI Yllii

Offline Wargrandmaster

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2003, 10:20:37 pm »
no coz te Krasnale sa bajecznie wykrecone, ale z tego co juz widzialem to mozna powiedziec ze jest remis Devourers to w sumie tez "wilkolaki" :)

Offline BeRsErK

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 21, 2003, 10:25:29 pm »
Ja wam dam remis ;)
Ja wam dam Devourer'sów łobuzy, na Wolfenów mi tu głosować :P

Offline war2bone

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 21, 2003, 10:27:19 pm »
to musza byc wilki ..... ale nie te zle bo wygladaja jak mrowkojady :P  .... ( joke )  ale mam takie z nimi skojazenie ..... natomiast wilki dobra wygladaja jak prawdziwe wilki :D [ takie jak biegaja za oknem jak jestem u babci na wsi :P ]
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline BeRsErK

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2003, 10:35:59 pm »
Wolfeni nie są ani dobrzy ani żli są po prostu...wilkami;)

Ale macie na zachetę(uwaga to nie przekupstwo :D ) :

Offline Wargrandmaster

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 21, 2003, 11:06:04 pm »
No tak wilk na bajerze, ale jednak to Krasnoludy Chaosu sa moim faworytem:


Offline Xane'veen

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 22, 2003, 09:22:32 am »
GOBBOSY!! GOBBOSY!! GOBBOSY!!
agia to mój sojusznik.

Offline Malekith

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 22, 2003, 09:47:38 am »
Cytat: "BeRsErK"
Ja wam dam remis ;)
Ja wam dam Devourer'sów łobuzy, na Wolfenów mi tu głosować :P


nie gryź! zostaw moją nogawkę!  :wink:
już zagłosowałem na wolfenów, bo są niesamowici :) ale będę grał orkami bo są jeszcze fajniejsi :P :)

Offline war2bone

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 22, 2003, 09:51:24 am »
mam nadzieje ze ktos wysle ta ankiete do gosci z confrontacji jak juz bedzie troche glosow
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline BeRsErK

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 22, 2003, 10:39:10 am »
A mama mówiła synku trza mieć w głowie a nie w zęb...tz. mięśniach :D

No dzięki za ten głos na wolfenów - dziś będę miał mail'a czy na pokazie w Wawce nie będą mieli coś z nich do sprzedania - choćby w angielskiej wersji.

Offline Vallarr

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 22, 2003, 11:22:57 am »
a czy mogłby mi ktos powiedziec w czym sie specjalizuje kazda armia , oraz gdzie mozna te figurki kupic??? :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline BeRsErK

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 22, 2003, 11:40:31 am »
No Panowie oto oficjalna wypowiedz przedstawiciela firmy (dobroczyńcy naszego ;) ) Mythos:

Dzień Dobry,
 
Jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie. Jesteśmy teraz trochę zabiegani tworzeniem strony, rozmowami ze sklepami, przygotowywaniem listy pokazów itp. Ale juz śpieszę z odpowiedziami. Musimy nawet przyznać, że trochę zaskoczył nas olbrzymi odzew z jakim spotkała się Konfrontacja w Polsce, spodziewaliśmy się zainteresowania (ale szczerze mówiąc nie aż takiego).
 
Na razie rozmawialiśmy z naszymi francuskimi partnerami o 4 czterech armiach - trzy mamy już ustalone (Alchemicy, Orki, Martwiaki) decyzję o wprowadzeniu czwartej armii pozostawiamy graczom - będziemy prowadzić ankietę na naszej stronie i w zaprzyjaźnionych serwisach.
 
Jeśli chodzi o czas w jakim będą ukazywały się nowe modele sądzimy, że będą ukazywały się w tempie ok. 6 modeli miesięcznie - kolejność wprowadzania będzie oczywiście zależała od zainteresowania graczy poszczególnymi armiami - tak więc właściwie tylko od ruchu fanów będzie zależało to jak będzie wyglądała Konfrontacja w Polsce.
 
Doszliśmy juz do porozumienia z sklepami w Warszawie, jeden z nich na zasadzie wyłączności otrzyma możliwość sprzedaży naszych produktów (ostatnie negocjacje trwają właśnie).
 
Jeśli chodzi o prezentacjie - to oczywiście po zakończeniu negocjacji ze sklepami odbędą się natychmiast. Teraz możemy powiedzieć, że na 100% będziemy już obecni na Sierpniowej Inkwizycji, w planach mamy teraz także pokazy na Polkonie, w Częstochowie i Krakowie.
 
Już wkrótce nastąpi oficjalne otwarcie naszej strony (www.mythos.pl i www.confrontation.pl) gdzie będzie można znaleźć odpowiedzi na większość zadawanych przez graczy pytań.
 
Pozdrawiam,
 
Robert Kucharski
MYTHOS

No i co wy na to system na ,który mają wpływ sami gracze - o to chodziło :D

Offline BeRsErK

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 22, 2003, 11:44:00 am »
Acha Panie Vallarr jeśliś Pan dobry w angliszu to zapraszam - http://www.jmichaelt.org/pages/confrontation/background.html
znajdziesz tam mniej więcej czym to jeść ;)
A kupić to już niedługo u nas będzie można a na razie to na wyżej wymienionych konwentach.

Offline Vallarr

Armia Do Konfrontacji
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 22, 2003, 11:57:54 am »
thx , lepszy niz w dojczu .  :D
10 minuts later...
Przeczytałem to , ale nie widze tam odpowiedzi na moje pytanie - są tam tylko wiadomości kto kogo nie lubi i jakie armie są w przygotowaniu bądz ich nie ma .
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

 

anything