trawa

Autor Wątek: Fists of Fury  (Przeczytany 10952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ederus

Fists of Fury
« dnia: Listopad 23, 2010, 10:07:50 pm »
Pora zacząć wrzucać pierwsze pomysły :smile:  Mam mnóstwo wizji, chaos, DE, BT i chwilowo skłaniam się do templarów. Takie coś mi się wymyśliło

-Champion 140 re-roll to hit
-5 Terminators 255
2x assault cannon, tank hunters
-5 Terminators 255
2x assault cannon, tank hunters
-5 Templarów 95
lascannon
-Razorback 75
lascannon, twin-linked plasma gun
-5 Templarów 95
lascannon
-Razorback 75
lascannon, twin-linked plasma gun
-5 Templarów 95
lascannon
-Razorback 75
lascannon, twin-linked plasma gun
-5 Templarów 95
lascannon
-Razorback 75
lascannon, twin-linked plasma gun
-Predator 85
heavy bolter sponsons
-Predator 85
heavy bolter sponsons
1500

Trudno mówić o finezji jakiejś, ale raczej ciekawsze to niż wilki czy BA :razz:  8 lascannonów, 4 plasmy, sporo pestek, termosy w HtH też dają radę. Zagram parę bitew zobaczę jak się sprawuje :smile:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Wołek

Odp: Fists of Fury
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2010, 10:40:40 pm »
ciekawsze niż wilki  :wink: no proszę edek :lol: Do tego jakie templarskie :biggrin:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline ederus

Odp: Fists of Fury
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2010, 10:49:16 pm »
Wilki są głupie :razz:  Jak nimi gram to mam wrażenie, że oszukuję :lol:  Rozpiska może mało templarska, ale trudno templarami grać templarsko. Troopsy są w HtH marne,  termosy swoje kosztują, a na 1500 wszystkiego się nie da wystawić :sad:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Skark

Odp: Fists of Fury
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2010, 10:36:32 am »
Ederum też kiminie w przrwach nad BT. I moim zdaniem warto pomyśleć nad marshalem w termosach z clawami. Bo trzeba pamiętać o target priority które dośc karcą tą armię.

Offline ederus

Odp: Fists of Fury
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2010, 01:07:44 pm »
Masz na myśli marshala z clawami w dakka-termosach czy termosy też z clawami? Dosyć pokrętnie to napisałeś :wink:  Jakby wstawić command squadz assalt cannonami i marshalem to wychodzi wtedy 350pts z tego co pamiętam, czyli musiałbym wywalić 95pts. Może być przynajmniej słabo :???:  Chyba, że grać na jednych termosach strzelających, ale to musiałbym jeszcze pokombinować z rozpiską trochę.
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Skark

Odp: Fists of Fury
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2010, 01:49:06 pm »
Chodzi mi o Marshala z comandem. Rozważ to bo priority na Ld 7-8 słabo się rzuca.

Offline Vladdi

Odp: Fists of Fury
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 24, 2010, 02:01:42 pm »
Priority raz, ale cała armia ma niskie LD 8-9 to bardzo czesto uciekanie za stoł. Marshal tez imo mus. Jednych termitów warto wpakowac do DP z IA, dzieki temu w peirwszej turze rozstawiają się bez ryzyka, ze nie zaczna i w dodatko od razu za losblockerem.
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline typhus1

Odp: Fists of Fury
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 24, 2010, 03:48:31 pm »
Ja teraz myślałem o armii, która mówi śmierć prosto w twarz i ma strzelanie tylko na Rhino :lol: . Po kibelkowych rozmyślaniach wpadłem na wilczki i wyszedł mi taki potworek:

HQ:
Cow Lord, 2+/3++, Cow Talisman, Fist, Majesty

Cow Lord, 2+/3++, Cow Talisman, Claw, Warrior Born, Trafianie 3+

Cow Lord, 2+/3++, Cow Talisman, T.Hammer

ELITES:
Lone Cow, TDA, SS, Chainfist

Lone Cow, TDA, SS, Chainfist

3 Cow Guard, 2 Combi-Meltas & 2 Power Fists

TROOPS:
5 Grey Hunters, Flamer

7 Grey Hunters, Cow Standard, Meltagun - Transport 1

7 Grey Hunters, Cow Standard, Meltagun - Transport 2

FAST:
10 Fenrisian Cows

Transport1 - Rhino with Dozer Blade
Transport2 - Rhino with Dozer Blade

Coś tam koło tysiącpinćset :biggrin: . Tak bardzo agresywnie :biggrin: .
EDIT:Znowu mi dodało Enterów :/ .

Offline ederus

Odp: Fists of Fury
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 24, 2010, 04:30:02 pm »
-Marshall terminator armour pair of lightning claws
Terminator Command Squad 2x assault cannon, Tank Hunters
Drop Pod
-Emperor's Champion re-roll to hit
-Drednot 2x twin-linked autocannon [mogę takiego w templarach wystawić? Jest przy nim napisane SM army w IA update]
-5 templarów lascannon
Razorback lascannon, twin linked plasma gun
-5 templarów lascannon
Razorback lascannon, twin linked plasma gun
-5 templarów lascannon
Razorback lascannon, twin linked plasma gun
-5 templarów lascannon
Razorback lascannon, twin linked plasma gun
-Predator heavy bolter sponsons
-Predator heavy bolter sponsons
-1500

Najfajniej to by wyszło na 3 troopsach, ale wtedy misje słabo mogą wypaść :mad:  Zastanawiam się też czy nie wywalić drop poda i wymienić 1 laski na troopsie na misle, wtedy by wszedł drugi drednot z autocannonami, a w czasach wysypu transporterów wydają się być sensowniejsi niż te predy.
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline ederus

Odp: Fists of Fury
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 06, 2010, 10:04:37 pm »
Tak sobie patrzę na te rozpy templarów i jakoś mnie nie porywają. Za to DE wyglądają na prawdę nieźle :smile:


Archon agonizer, djinn, soul trap, drags, shadow field 150
Archon agonizer, djinn, soul trap, drags, shadow field 150

5 Incubi 110
Raider 70
inv
5 Incubi 110
Raider 70
inv

5 Warriors 45
Raider 70
inv
5 Warriors 45
Raider 70
inv
5 Warriors 45
Raider 70
inv
5 Warriors 45
Raider 70
inv

Ravager 125
3x lanca, inv, night shield
Ravager 125
3x lanca, inv, night shield
Ravager 125
3x lanca, inv, night shield
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Vladdi

Odp: Fists of Fury
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 07, 2010, 07:47:12 am »
No fajnie, ale
a) nie masz jak zabic 10 lootasów w coverze,
b) nie mowiac juz o hordzie orków lub genokulcie,
c) Archoni sa fajni w tej konfiguracji ale z doswiadczenia kilku bitew dzin+soultrap przydaje sie rzadko. Ja ostatnio gram w wersji tesco - agoniser, drugs i tez dziala a przynajmniej nie ma smutku gdy nie zaladuje baterii,
d) ok CSMom jest smutno.
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Jezo

Odp: Fists of Fury
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 07, 2010, 08:21:10 am »
nie lepiej blastery zamiast inva?
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline trej

Odp: Fists of Fury
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 07, 2010, 11:51:37 am »
IMHO zdecydowanie lepiej

Offline ederus

Odp: Fists of Fury
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 07, 2010, 04:14:13 pm »
Zależy czego się oczekuje od tych raider-squadów. Mają głównie scorować i ewentualnie osłaniać raider z incubimi/ravagery, a w tym bardziej pomoże im inv niż blaster. 10 lootasów to wystarczy zabić 3 i patrzeć jak reszta ucieka :wink:  Niby można wymieć te 4 raidery warriorów na venomy z cannonami i będzie wtedy nawet 20pts wolne chyba. Nie jest to głupia opcja.


Archoni tacy wydają mi się sensowni w czasach kiedy i BA i SW mają łatwych do ubicie indepów (kapłani, runkowie) to kusząca opcja.
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

 

anything