trawa

Autor Wątek: Tyrki na 1000 ptk.  (Przeczytany 8772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline apok

Tyrki na 1000 ptk.
« dnia: Listopad 17, 2010, 05:47:46 pm »
Witam,
40stkę zbieram od 6 lat jednak nie byłem na żadnym turnieju:) Chciałem to zmienić i iść dostać bencki.
Turniej na standard FoC pewnie sami Marinsi/SW/BA może gwardia i CSM. nie wiem którą z poniższych rozpisek zabrać.

) 995 pts
  =#HQ#= 220 pts
  -Tyrant
  *HVC
  *Old adversary
  =#ELITE#= 200 pts
  -2x Hive Guard
  -2x Hive Guard
  =#Troops#= 575 pts
  -10x Termagaunt
  *Tervigon
  *FnP
  -13 Genestealers
  -12 Genestealers
 
  2) 999 pts
  =#HQ#= 175 pts
  -Tervigon
  *Fnp
  =#Elite#= 320 pts
  2x Hive Guard
  2x Hive Guard
  2x Zoanthrope
  =#Troops#= 504 pts
  20x Genestealer
  16x Genestealer

Pozdrawiam,
SS
przechodzień nie miał żadnego pomysłu, którędy uciekać, więc go przejechałem

Offline Soulles_Being

Odp: Tyrki na 1000 ptk.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2011, 10:15:02 pm »
Witam,
Siema ;)
40stkę zbieram od 6 lat jednak nie byłem na żadnym turnieju:) Chciałem to zmienić i iść dostać bencki.
Turniej na standard FoC pewnie sami Marinsi/SW/BA może gwardia i CSM. nie wiem którą z poniższych rozpisek zabrać.
Znam to ;) Warto się przełamać, takie turnieje to fajna zabawa i kto wie może coś wygrasz ;) Grunt to nie irytować się, niech bogowie kostek będą z tobą.
  *Tervigon
  *FnP
Co to jest FnP? Feel no Pain? Tyrki coś takiego mają? Przeglądam ich dex i nie widzę...

  -13 Genestealers
  -12 Genestealers
Jedyne do czego mogę się przyczepić :P. Te oddziały mogły być zmniejszone do 10tek i dodana jeszcze jedna 5tka. Piątka gienków w outflanku to wystarczająca ilość, żeby zatłuc jakiś pojazd albo związać/wytłuc większość oddziałów jak np. long fangi, devastatorów, krysie.
No ale te dwa oddziały to napewno zadziała.
  2) 999 pts
  =#HQ#= 175 pts
  -Tervigon
  *Fnp
  =#Elite#= 320 pts
  2x Hive Guard
  2x Hive Guard
  2x Zoanthrope
  =#Troops#= 504 pts
  20x Genestealer
  16x Genestealer
Myślę, że ta druga jest ciekawa. Pomyślałbym nad trzema oddziałami gienków, a nie dwoma. 20 gienków to trochę overkill w porównaniu do tego jak dużo ataków mają. No i mówiąc jako gwardzista. Wolałbym żebyś szedł do mnie właśnie taką kobyłą. Łatwo to trafić blastami. Jak outflankniesz to zabijesz na 100% oddział który uderzysz, a potem łykniesz każdy blast jaki istnieje.

Pozdrawiam,
SS
Pozdrówko ;)
PS:
Daj znać jak poszło na turnieju.
In the midst of genetically engineered super-beings, alien killing machines, warrior mystics, and technology that approaches sorcery in its sophistication, the Imperial Guard are mere soldiers.

'If brutal force isn't working you're not using enough!'

Offline apok

Odp: Tyrki na 1000 ptk.
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2011, 10:36:52 am »
O proszę ktoś tu zagląda:)
Tervigon ma moc Catalyst która daje FnP:)
uzyłem jeszcze innej rozpiski gdyż był ograniczony FoC
Nie używam genków z outflanku, ponieważ są za bardzo losowe, i przeciwnicy kontrują to.
duże składy genków dlatego że
a) mogę je mieć takie
b) Genki straciły fearless...

przechodzień nie miał żadnego pomysłu, którędy uciekać, więc go przejechałem