Autor Wątek: Skład Główny  (Przeczytany 175611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Thiago

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 03, 2010, 11:18:25 am »
Naprawdę jeden z najlepszych komiksów wydanych w tym roku. A graficznie po prostu rewelacja, świat jak dla mnie magiczny!

Offline Tomasz 66

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 07, 2010, 06:39:02 pm »
Naprawdę jeden z najlepszych komiksów wydanych w tym roku. A graficznie po prostu rewelacja, świat jak dla mnie magiczny!

Jak dla mnie również - chociaż nie gustuję zwykle w takich obyczajowych historiach, to ten komiks zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Offline zeziol

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 09, 2011, 03:37:05 pm »
Tom szósty już od jakiegoś czasu jest dostępny na zachodzie. Czekam na kontynuację ze strony Egmontu - wypadałoby  :biggrin:

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 24, 2011, 06:48:57 pm »
Arcydzieło! "Arq 2" poważnie zagrożone! :D

Teraz to będę z wielkim napięciem wyglądał nie tylko 2 części "Rozbitków czasu", ale również "Składu głównego". I to chyba nawet w odwrotnej kolejności. :)

Liczymy na Ciebie, dobry wujku Egmoncie!

Offline ASX76

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 25, 2011, 12:46:20 pm »
W takim razie uważajcie, żeby się nie przeliczyć. :wink:

Offline kenji

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 19, 2013, 08:10:43 am »
Po prawie 10 letniej przerwie wracam do kupowania, zbierania i czytania komiksów.
Zawsze byłem fanem autora , więc oczywiście chciałem kupić komiks - tym bardziej że słyszałem o nim dużo dobrego .
NIestety jakiś czas temu znalazłem takie info:


http://www.alejakomiksu.com/nowosci/19145/Tomasz-Kolodziejczak-odpowiada-IX13/


"Wiadomo już co dalej z Bouncerem i Składem Głównym?Nie będzie kontynuacji."




W związku z tym, że muszę nadrobić dosyć duże braki... na razie odpuszczam...
Czy takim tekstem Pan Kołodziejczak nie strzela sobie w kolano...

Offline Nawimar

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 19, 2013, 09:07:22 am »
Nie wiem czy sobie strzela czy nie. Wiem natomiast, że "Skład główny" w dostępnej w naszym kraju postaci jest wart wydanych nań pieniędzy. Zwłaszcza, że nasz integral domyka konkretna pointa i na upartego można go uznać za zamkniętą całość. Znakomity komiks. Ja bym sobie nie odpuszczał.

ramirez82

  • Gość
Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 19, 2013, 09:11:21 am »
Mimo wszystko i tak warto zapoznać się z tymi trzema wydanymi tomami Składu głównego, bo to fabularnie i graficznie bardzo dobry komiks. A co do kontynuacji, to ja nie tracę wiary w to, że w końcu ktoś to pociągnie.

Offline Qwant

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 19, 2013, 09:41:14 am »
Czy takim tekstem Pan Kołodziejczak nie strzela sobie w kolano...

Może i strzela. Ale mnie osobiście cieszy, że Egmont gra tak uczciwie. Tym bardziej, że nie jest to dla wszystkich normą. Hachette notorycznie okłamuje klientów, Mucha dając możliwość wyrażania opinii na FB o swoich komiksach, wycina wszystkie nieprzychylne komentarze.

Osobiście nie żałuję wydanych na Skład Główny pieniędzy. Jeśli jednak znasz Loisela z Piotrusia Pana i W poszukiwaniu ptaka czasu, to ten komiks jest zupełnie inny. Już w warstwie graficznej widać sporą różnicą na przykładowych planszach. Fabularnie jest to raczej obyczajówka.

Offline Nawimar

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 19, 2013, 10:03:22 am »
To ja tylko jeszcze dodam, że nie przepadam za obyczajówkami, a w ten komiks wsiąkłem na całego. Must have.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 19, 2013, 10:25:32 am »
Tak jest - kupuj póki dostępny!, za kilka lat ludzie będą znów narzekać, że na allegro po 3stówki, i że to skandal, że nie ma dodruku :D
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline Yaseck

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 19, 2013, 01:37:48 pm »
Jeśli jednak znasz Loisela z Piotrusia Pana i W poszukiwaniu ptaka czasu, to ten komiks jest zupełnie inny. Już w warstwie graficznej widać sporą różnicą na przykładowych planszach.

Jest inny, bo Loisel tylko szkice robił do komiksu. Tusz i dopracowanie kadrów robił Tripp.

Offline kenji

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 19, 2013, 07:07:53 pm »
A więc nie mam wyboru - czuje się namówiony.

Jednak muszę poczekać do grudnia - w tym miesiącu już szlaban na zakupy...

dzięki i zdam relację z wrażeń

Offline Death

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 21, 2013, 11:38:46 am »
Z tym komiksem jest tylko jeden problem. Jest tak wspaniały, że po ostatniej stronie tniemy sobie żyły, iż nie będzie kolejnych tomów. To byłaby najlepsza seria, jaka ukazuje się w Polsce, gdyby np. taki Taurus zdecydował się na kontynuowanie w zeszytach.

Offline Nawimar

Odp: Skład Główny
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 21, 2013, 11:49:17 am »
Z tego co słyszałem to niestety "Skład główny" sprzedawał się w Centrum Komiksu najsłabiej z ówczesnego pakietu Egmontu. Stąd trudno mi sobie wyobrazić, aby właściciel tego sklepu, który jest równocześnie szefem Taurusa, zdecydował się akurat na ten tytuł. Chociaż ja bym z miejsca pisał się na kontynuacje.