trawa

Autor Wątek: Problem z Drakensang: The River Of Time  (Przeczytany 6437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ariellindit

Problem z Drakensang: The River Of Time
« dnia: Październik 26, 2010, 12:57:56 pm »
Witam. Mój problem polega na tym, że w mieście Nadoret, podczas misji w której zbiera się członków załogi statku, nie ma jednego z załogantów. Dokładnie "Srebrnozębnego" Jalika. Widać jego cień ale nie ma postaci. Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.

Offline Girwan

Odp: Problem z Drakensang: The River Of Time
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 26, 2010, 06:46:01 pm »
Próbowałeś zmienić widok kamery?
Skąd wiesz, że widzisz jego cień? :)


może zrób screena i załącz żeby to zobrazować?



Offline placek82

Odp: Problem z Drakensang: The River Of Time
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2010, 10:06:19 am »
Prawdopodobnie masz zainstalowane złe sterowniki do karty graficznej, przez co pokazuje Ci się wyłącznie cień postaci;)

A na poważnie: http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,32814.0.html

Offline Ferreto

Odp: Problem z Drakensang: The River Of Time
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2010, 10:24:38 pm »
O kurcze,muszę przyznać,że żart jest niezły. Już chciałem pisać,że jakieś herezje są tu głoszone,a tu patrzę dalej i jest stosowny link. Szkoda tylko że sam pytający wykazał się tak kiepską inicjatywą,zamiast trochę poszukać woli oczekiwać szybkiej odpowiedzi,ech ... bez komentarza.
Przy okazji - też chcę zobaczyć to zdjęcie ducha,bo ja żadnego ducha tym razem nie stłukłem,a bym chciał ;)   

Offline Ariellindit

Odp: Problem z Drakensang: The River Of Time
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2010, 09:19:40 pm »
Dzięki za odpowiedzi ale już się wszystko wyjaśniło  :smile: Zaczęcie grania od początku załatwiło sprawę  :lol: Ale i tak dziękuję  :wink:

Offline Ariellindit

Odp: Problem z Drakensang: The River Of Time
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2010, 09:21:31 pm »
Skoro to się wyjaśniło, to mam kolejne pytanie, związane z Kapitanem Rumpo i tabakierą. Jak wejść do podziemi w karczmie nie zwracając uwagi dziewczyny?  :neutral: Czekam na odp i z góry dziękuję  :wink:

Offline Girwan

Odp: Problem z Drakensang: The River Of Time
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 29, 2010, 10:28:06 pm »
Wchodzisz od tyłu karczmy, innym wejściem



Offline Ariellindit

Odp: Problem z Drakensang: The River Of Time
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 30, 2010, 10:27:42 am »
Wielkie dzięki za odpowiedź  :biggrin:

Offline ISO 6000000

Odp: Problem z Drakensang: The River Of Time
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 15, 2010, 04:30:24 pm »
mam ten sam problem co kolega Ariellindit.
nie wiem czy cień widoczny na miejscu, jest cieniem akurat szukanego załoganta, gdyż podpisany nie jest.
cień stoi według mapy 4 kroki dalej niż żółty znak zapytania.
.... owszem mogę zacząć grać od początku, gdyż robiąc to zadanie ma się drugi poziom.
pytanie moje brzmi: co jeśli wystąpi taki problem przy 15 levcu? jeśli musiał bym zagrać od początku, to gra ląduje w koszu.

Offline Ferreto

Odp: Problem z Drakensang: The River Of Time
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 15, 2010, 05:32:56 pm »
Powiem tak ... jak przy 15 poziomie postaci będziesz szukał załogantów, osobiście będę wnioskował o przyznanie Ci Nobla.
Radze zacząć czytać uważniej,bo nawet w tym wątku jest wspomniane,że żadnego cienia szukać nie trzeba. Wystarczy zejść pod ziemię (3 lub 4 wejścia,zależnie od wyboru postaci).