trawa

Autor Wątek: The Walking Dead  (Przeczytany 19563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 18, 2014, 11:59:45 am »
Oglądał ktoś serial internetowy The Walking Dead Webisodes: Torn Apart ? Jeśli tak to jakie wrażenia.

Offline Konik89

Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 18, 2014, 01:24:21 pm »
Oglądał ktoś serial internetowy The Walking Dead Webisodes: Torn Apart ? Jeśli tak to jakie wrażenia.
Lepiej przeczytać komiks :D

Offline koziorozec1979

Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 19, 2014, 12:52:28 pm »
Lepiej przeczytać komiks :biggrin:
Zdecydowanie tak.
Z innej beczki, odpuściłem sobie oglądanie serialu po 2 sezonie i mam pytanie do będących na bieżąco : Czy w dalszych sezonach serial w końcu wskakuje na wyższy poziom i zbliża się choćby troche do poziomu komiksowego oryginału?

Offline Danio237

Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 23, 2014, 05:52:31 pm »
Podobno dalsze sezony są jeszcze gorsze. :P

Offline Fezz

Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 17, 2014, 12:36:53 pm »
No właśnie nie. ;) Pierwsze dwa sezony moim zdaniem się rozkręca, bo mamy tylko ucieczkę przed zombie. Później zaczynają się już głębokie relacje między członkami grupy i nadzieja na znalezienie bezpiecznego miejsca. I jest dobrze. :) Nawet jak raz chowają się pół sezonu w domku/farmie, a raz cały sezon w starym więzieniu.
Początek 5. sezonu - na razie 1 odcinek, to też moim skromnym zdaniem najlepszy odcinek serii. Brutalny, krwawy i okropny, ale działo się w nim sporo i w ogóle nie wiadomo co będzie dalej, bo Rick z kilkunastoosobową ekipa opuścili właśnie jedno parszywe miejsce, a właściwie puścili je z dymem.

Offline Hollow

Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 17, 2014, 02:43:53 pm »
Przerzuciłem się na serial Z Nation. Też o zombie, ale bardziej na wesoło. I do tego jest wiele różnych rodzai trupów. Mamy tam zombie-niemowlęta, zombie-amisze, zombie-strażaków itd. Dla każdego coś miłego.

Offline Fezz

Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 16, 2014, 09:27:21 pm »
Hollow- ale to w sumie jedne i te same zombie. :) A swoją drogą, poszedłbym na jakiś film o nich, ale nie jak world war Z, czy jakieś głupoty, tylko taki właśnie jak walking dead, tylko żeby coś w nim się działo. Jakaś akcja, normalni aktorzy jak w WD i efekty specjalne.  Chyba, że w GoT rozwiną wątek z zombiaczą armią i coś pokażą.

Offline jakvus

Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 23, 2014, 09:06:58 am »
Pierwsze 3 sezony miażdżą, niestety później już przestało mi się podobać...

Offline mugliś

  • Wyzwoleniec
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • HR został wymyślony przez Daleki.
Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 25, 2015, 04:28:02 pm »
Moim skromnym zdaniem serial coraz bardziej się rozkręca. Na początku, przetrwałam tylko dwa sezony. I to był mój błąd bo im dalej w las tym lepiej. Akcja się zagęszcza, bohaterowie się rozwijają i 5 sezon 1 odcinek jest już rewelacyjny! Oby tak dalej.
Nie mów JAK coś zrobić. Powiedz CO można zrobić.

Offline Fezz

Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 11, 2015, 12:03:28 pm »
A ktoś oglądał ten ostatni odcinek? :) Bez szału, ale też nie jest źle. Grupa się strasznie mota i nie wie co ze sobą zrobić.

Offline Terefere

Odp: The Walking Dead
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 25, 2015, 10:34:53 am »
Ja jestem na bieżąco :D
Fajnie, że teraz więcej uwagi poświęca się na emocjonalne rozterki niż na same "łomotanie" zombiaków. Chociaż najnowszy odcinek był świetny, trochę tego i trochę tego, idealnie :D
Jednak jak oni są taką dużą grupą, to co chwilę zastanawiam się, gdzie ten bohater, gdzie inny bohater i nagle ni stąd ni zowąd się ktoś pojawia :P

 

anything