trawa

Autor Wątek: Jak grać w tę grę?????  (Przeczytany 10825 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline M.M

Jak grać w tę grę?????
« dnia: Październik 15, 2010, 05:57:26 pm »
Kupiłem tę grę skuszony pozytywnymi recenzjami. Niestety jak do tej pory jest to  tylko niezwykle frustrujące doświadczenie, a instrukcja nic prawie nie tłumaczy.

Mam zdobyć max serc, po to aby uciec z tej całej krainy. Aby to zrobić muszę najpierw odblokować przejście na górę. Spox.
Czyli rozumiem, że mam czekać aż napojawia się tyle barwnych kwiatków, bym mógł przekupić siostry?? Tyle, że mi trochę szkoda paru godzin :-/
Myślałem, że mogę hodować barwy w ogrodzie, ale drzewa dają tylko po jednym punkciku, w dodatku nie wszystkie dają się nabarwić. Acha i czy ten tekst że miałem nabarwić drzewo, a tak tylko barwy uciekły", to tylko dla klimatu, czy rzeczywiście, źle maluję tę całą "alfę"??? 
Nie rozumiem też jak dawać barwy siostrom. Maluje na nich grafemy do upadłego, pasek statutu po lewej się nic nie zmienia. ( choć może to działa, bo po kilkunastu grafenach, pojawiają się nowe wypowiedzi, jedna z sióstr dała mi serce, druga powiedziała mi jak się walczy - choć jak tego spróbowałem, to tylko raz nietoperz odskoczył, a potem mnie zabił)
O jakich kulkach światła mowa w kopalni ( jedna z sióstr też o tym mówi )?? Nie ma tam żadnych.

Jak długo mam kursować, zanim napełnię barwami siostry, by mnie przepuściły? I czy cała gra na tym właśnie polega tzn. na: zbierz barwy- idź do komnaty X- wróć zbierać barwy - tak rób w kółko, dopóki nie dasz mi dość, a ja w zamian uraczę Cię gatką, której i tak nie zrozumiesz???

Jestem na krawędzi odinstalowania gry, ale skoro już wydałem na nią pieniądze, to mogę napisać posta...

Offline Qrzy

Odp: Jak grać w tę grę?????
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 15, 2010, 06:14:48 pm »
Podbijam, mam dokładnie ten sam problem, co kolega wyżej ;)