Autor Wątek: Kiedy podzielicie??  (Przeczytany 4721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rals

Kiedy podzielicie??
« dnia: Listopad 03, 2002, 08:27:39 pm »
Mam pytanko :arrow: Kiedy podzielicie forum RPG tak samo jak forum Bitewniakow na Swiaty?? :?: [mam nadziej ze szybko :? ]
 góry za wszystko dziekuję

Offline Wolvie

Kiedy podzielicie??
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2002, 12:16:02 pm »
A na co konkretnie mialby to byc podzial. Jak na razie jest podzial na systemy i wydawal sie wystarczajacy. Nie wiem czy takie dzielenie ma realne podstwy bytu.
Napisz moze jakbys to widzial.

Offline Cujo

Kiedy podzielicie??
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2002, 01:17:03 pm »
Tak jest! A potem od razu forum komiksu podzielic na wydawane serie, forum muzyki na wykonawcow itd. :wink: gimme a break
Powtarzam, to co zostalo zrobione z bitewniakami to porazka. Gdyby kazde forum mialo takie podzialy to zajelo by ci pol godziny zeby znalezc to co cie interesuje.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Baro

Kiedy podzielicie??
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2002, 02:54:26 pm »
rals - popatrz ile postow jest na forum bitewniakow, a ile tutaj...roznica jest dosc spora. Na razie nie ma sensu niczego dzielic.
W pierś łapię oddech Czasu, za którym opadł piach..."
www.tawerna.rpg.pl

Anonymous

  • Gość
Kiedy podzielicie??
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 04, 2002, 07:09:10 pm »
racja. Poza tym to chyba topic nie na to forum.

Offline Kret

Kiedy podzielicie??
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 04, 2002, 10:39:57 pm »
Co prawda o ostatecznej formie Forum decyduje obecnie Surmik, a ja jestem tylko moderatorem, ale powiem szczerze, nie widze potrzeby takiego dzielenia. Dopoki dynamika tego forum jest taka, jaka jest, wystarczy jesli kazdy z nas bedzie po prostu umieszczal w tytule (najlepiej na poczatku) nowego watku system, o ktorym pisze. Jak wiesz, bo sam tak zrobiles, kazdy moze tworzyc nowy watek gdzie mu sie zywnie podoba, choc oczywiscie lepiej, zeby z zasadami Forum (lepiej dla postu, znaczy sie).

A o czym chcialbys konkretnie porozmawiac?

Pozdrawiam

Kret