Autor Wątek: Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie  (Przeczytany 10804 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adam Spopocki

Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie
« dnia: Październik 05, 2010, 04:18:50 am »
Witam,  mam problem. Już 2 dni męczę się i latam w kółko po ruinach i ani rusz.

Mianowicie - poszukuje pieczęci do osłabienia demona posiadam pieczęć magi i obrony , oczywiście znalazłem skrzynie lecz te są zamknięte
przy próbie otwarci pisze ze "nie użyto odpowiednich narzędzi" , w poradniku nie piszą nic o tym by skrzynie miały być zamknięte lub ze trzeba coś zrobić by je otworzyć , szukałem ch7yba na 100 stronach z wujkiem googlem ale nie znalazlem podobnego problemu


jakieś sugestie ? :(

Offline Jarek138

Odp: Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2010, 09:49:38 am »
Trzeba mieć postać z umiejętnością "Otwieranie zamków" na odp.poziomie i narzędzia w postaci Szpilek do włosów, wytrychów lub noża ślusarza. Poza tym przydaje się "Krasnoludzki Nos" http://online.freeware.info.pl/rycerze-i-ksiezniczki.html  do odkrywania tajemnych przejść.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2019, 01:33:27 pm wysłana przez Jarek138 »

Offline Ferreto

Odp: Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2010, 12:20:05 pm »
Na poziomie ruin przecież obecność Cano w drużynie jest oczywista,nie ma przecież żadnego sensu latać w mniejszym składzie. Nie bardzo rozumiem więc,w czym tkwi problem z otwarciem skrzyń. Masz kogoś z umiejętnościami,domyślam się,że masz odpowiednie narzędzia,więc to wykorzystaj. Czym Ty te skrzynie próbujesz otwierać,że Ci wyskakuje "nie użyto odpowiednich narzędzi"?

Offline Adam Spopocki

Odp: Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2010, 02:53:13 pm »
Faktycznie problem polegał na zbyt niskiej umiejętności otwierania zamków o ironio o 1 punkt a używałem oczywiście spinek i wytrychu


dziękuje za pomoc :) :biggrin:

Offline Ferreto

Odp: Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2010, 03:31:59 pm »
To dobrze,że problem rozwiązany  :smile:

Offline escik

Odp: Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2010, 08:33:35 pm »
A gdzie się znajduje pieczęć magii??

Offline Jarek138

Odp: Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2010, 08:52:40 pm »
Szukajcie a znajdziecie, proście a będzie wam dane. Na tym polega gra.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2019, 01:30:41 pm wysłana przez Jarek138 »

Offline ladyinfantille

Odp: Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 27, 2010, 08:46:08 pm »
w sumie trochę na inny temat, ale też dotyczy nawiedzonych ruin, dlatego nie zakładam nowego wątku. chodzi mi o ostatnią bitwę. użyłam 2 pieczęci, pozostałe oddałam walniętemu magowi, w nagrodę podzielił się on jakąś druidzką mądrością. czy ktoś wie, jakie przyziemne korzyści daje ta mądrość? ;) nie zauważyłam znacznego przypływu gotówki, więc może to doświadczenie? nie mogłam sprawdzić w oknie rozmowy, bo bezpośrednio po rozmowie gra przenosi na zewnątrz i okno rozmów się czyści.

Offline Ferreto

Odp: Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 27, 2010, 10:31:32 pm »
Przyznam,że sam też miałem problem z dostrzeżeniem korzyści.Nie bardzo chciało mi się powtarzać tą bitwę,by sprawdzać,co się dostaje,jednak jeśli przeszukasz swój ekwipunek,powinnaś znaleźć przepis na zbroję.Czy jest warta zachodu nie wiem,bowiem i tak nigdy jej nie stworzyłem. Jakoś za dużo składników było potrzebnych,więc zostawiłem na potem i totalnie zapomniałem  :oops:   
Albo przynajmniej tak mi się wydaje,że ten przepis właśnie wtedy dostałem. Może ktoś sprawdzał dokładniej,chętnie też sam się doszkolę.  :smile:     

Offline ladyinfantille

Odp: Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 28, 2010, 07:53:34 pm »
no mam jakiś przepis, ale nie zauważyłam, kiedy się pojawił :D w każdym razie to by znaczyło, że nagroda jest taka sama, niezależnie od faktu, ile pieczęci oddasz?

Offline misza0928

Odp: Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 10, 2010, 07:53:56 pm »
Kiedy pokona sie demona używając wszystkich pieczęci nie dostaje się nic od "walniętego maga". Ja pokonałem go i zostały mi dwie pieczęcie i dostałem 5 dukatów i przepis na demomiczna zbroję.

Offline ladyinfantille

Odp: Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 13, 2010, 10:43:19 am »
no to troszkę nie fair moim zdaniem, starałam się użyć ich jak najmniej, bo myślałam, że dzięki temu nagroda będzie lepsza, a tu wystarczy oddać jedną i i tak się dostanie to samo??

Offline Woodo

Odp: Nawiedzone ruiny - Rozwiazanie
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 22, 2011, 07:59:03 pm »
Magowi ukradnijcie książkę. 5 dukatów zawsze coś...