Autor Wątek: POMOCY NEBULA ERROR !!!  (Przeczytany 4647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anasahim

POMOCY NEBULA ERROR !!!
« dnia: Wrzesień 30, 2010, 10:55:46 pm »
Witam wszystkich serdecznie....
 
Mam ogromny problem, chyba pierwszy raz i to z oryginalną grą!!!....Utknołem w Bosparianskich ruinach czyli w głównym wątku ...Problem mój polega na tym, że jak wszedłem do tych ruin przy każdym zapisie gry wyskakuje mi error (wiec nie zapisuje mi gry) malo tego jak chce wyjść z ruiny także wyskakuje mi error i zamyka gre. Utknołem w tych podziemniach na zawsze???....Pisalem do techlandu ...odpisali sciagnij nowe stery nowy direct pobaw sie z zwiększenie pamieci wirualnej itd zrobilem wszystko i nic nadal wystepuje problem. Mam porzadny sprzet ale na viscie moze tu go boli, ale znajomy tez ma viste i wszystko gra. Jesli ktos cos wie bądź miał podobny problem, błagam POMOCY bo się wkręcilem w gre i stoje od 3 dni  :???:  ( nie wiem jak dodac screna do forum by pokazac cala nazwe błędu) ale nazywa sie Nebula3 system error /nebula assertion/ a później wyskakuje runtime error i cos z c++ ...co do C++ mam najnowsze bibloteki ...wiec nie mam pojecia o co chodzi ....Z góry pieknie dziekuje za pomoccne posty
 
Pozdrawiam
 
Anasahim

 

anything