trawa

Autor Wątek: Szabla  (Przeczytany 3113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jancybór

Szabla
« dnia: Wrzesień 24, 2010, 08:15:13 pm »
Mam pytanie,który archetyp pasował by najbardziej pod szable?(Wolał bym mimo wszystko nie maga).

Offline Connie

Odp: Szabla
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:13:17 pm »
Raczej Amazonka,ale nie jestem pewna,sugeruję się Rhulaną  :roll: A to czemu nie mag?Magizbroja rządzi  :cool:

Offline Jancybór

Odp: Szabla
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:16:07 pm »
Wiem, ale lubię sobie polatać w hełmie i zbroi :biggrin: .

Offline Ferreto

Odp: Szabla
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 24, 2010, 10:34:53 pm »
Amazonka startuje z umiejętnościami we władaniu szablą,poza tym jest w stanie zdobyć całkiem niezły specyficzny dla niej ekwipunek,więc powinna być dobrym wyborem. Aczkolwiek taki wybór raczej wyklucza Rhulanę z drużyny,bowiem będzie problem z tym,komu przydzielić dany sprzęt.
W praktyce jednak praktycznie każdy archetyp jesteś w stanie odpowiednio przeszkolić,więc szczególnie tym sugerować się nie musisz. Generalnie im dana klasa jest skuteczniejsza w walce wręcz,tym i szablą będzie machać skuteczniej.
Jeśli jednak myślisz o wyborze bardziej klimatycznym niż merytorycznym,to jedynie mogę rzec,że to kwestia gustu.   

Offline Jancybór

Odp: Szabla
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2010, 02:53:04 pm »
Zapytam jeszcze o jedną rzecz.Jako że średnio mam ochotę grać kobiecą postacią zacząłem porównywać atrybuty początkowe innych postaci i zauważyłem że pirat,żołnierz oraz wojownik byli by mniej więcej podobni do amazonki miejscami nawet lepsi,pirat był by odpowiedni ze względu na premię do życia ale na początku ma max siłę woli 5.I tu moje pytanie,Od czego to zależy? W grze pisze że zależy to od atrybutów siły,budowy i odwagi,czego pirat ma całkiem sporo.Może jestem zbyt głupi ale tego nie rozumiem.

P.S Za wszystkie nieścisłości i błędy(jeśli jakieś były),Przepraszam.


Offline Ferreto

Odp: Szabla
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2010, 05:32:57 pm »
W miarę postępów w grze wszystkie umiejętności,w tym także siłę woli,o której wspominasz,będziesz w stanie wywindować.Tak więc początkową wartością się nie przejmuj strasznie.Spokojnie możesz wybrać dowolną z tych klas.Wysoka siła,budowa i odwaga pirata to dobre cechy,premia do życia także może byś użyteczna,więc skoro ta klasa Ci się podoba,bierz bez wahania.
 
 

Offline Jancybór

Odp: Szabla
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2010, 06:15:26 pm »
Serdecznie dziękuje.Temat do zamknięcia.

 

anything