Autor Wątek: Halo Stars  (Przeczytany 49148 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zly

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:44:39 pm »
No dobra Vladd, żeby było uczciwie to 2xhuragan, 2xpaszcza, 2xpiorun. A na razor spam pierdylion rakiet. Jednak będę musiał przepakować walizkę po Arenie;)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Wołek

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 28, 2010, 01:01:15 pm »
chyba chodzi o re rolle dla dc :wink:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Vladdi

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 28, 2010, 01:17:52 pm »
Kapcia na packu zawsze mzna do DC przed szarza podlaczyc, a czesto gesto jego obecnosc w dc to po prostu przerost formy nad trescia. Malo jest jednostek w grze ktore wymagaja az takiej uwagi:)
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Eman

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 28, 2010, 02:37:40 pm »
Heyka !!!
Eman:
 
Nie myslales zeby priesta wpakowac na LR (w koncu nie musi wysiadac z kompania) a kapelana do ass skladu? Chronisz wtedy wybrany sklad przed ucieczka (ci psykerzy imperialni ech) i znacznie zwiekszasz zasieg dzialania FnP i FC. Wogóle rozpa fajna, agresywny fisting:)
 
vladdi
Sure fing, mozna by wziac golego Priesta do Landka, a w zamian Malego Kapelana z Fistem na Packu.
Albo pojsc nawet o krok dalej i cos tam obciac, zeby dalo rade wziac Duzego Kapelana z Fistem na Packu  :cool:
Rzeczywiscie Kapelan na Packu powinien w miare koniecznosci nadazac za DC, a w razie czego jest mozliwosc powaznego walniecia z dynki z dwoch Assault Squadow na raz (w sensie - oba z re-rollami).
No i of course, zainspirowala mnie rozmowa z Toba  :cool: Oraz lekkie obrzydzenie widokiem tylu rozp na Razor-spamie bez DC he he he  :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Oczywiscie taka rozpa wymaga sensownych terenow, no bo jak beda patelnie, to moze byc klasyczne przyjscie z nozami (aczykolwiek ostrymi) na strzelanine ;)
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 02:42:05 pm wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline ederus

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 28, 2010, 02:52:25 pm »
Eman, fajnie się mówi innym 'nie bądź miętki' jak się gra samemu bladymi, co nie? :razz:  Jeszcze trochę czasu do halo jest więc muszę się poważnie zastanowić :smile:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Eman

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 28, 2010, 03:00:16 pm »
Heyka !!!
Eman, fajnie się mówi innym 'nie bądź miętki' jak się gra samemu bladymi, co nie? :razz:  Jeszcze trochę czasu do halo jest więc muszę się poważnie zastanowić :smile:
Wiesz jak jest - u mnie bez zmian  :razz: Niezaleznie od szmocy kodeksu, Czerwono-Czarni na stole  :cool:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline ederus

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 28, 2010, 03:23:31 pm »
Z tego co pamiętam to był też pewny niebieski okres w Twoim graniu :badgrin:  Może weźmiesz tau na turniej, no bo wiesz 'nie bądź miętki' :badgrin:


A tak na serio to rozpiskę masz spoko, tylko też bym chyba wrzucił prista do landka. Predy tylko 2, bo nie starczyło punktów czy też doszedłeś do wniosku, że 2 starczą? :smile:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2010, 03:26:50 pm wysłana przez ederus »
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Eman

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:10:39 pm »
Heyka !!!
Predy tylko 2, bo nie starczyło punktów czy też doszedłeś do wniosku, że 2 starczą? :smile:
Zycie jest sztuka wyboru ;) Moglbym wziac 3, ale kosztem AB. Ale wtedy nie wiem, czy bede mial wystarczajaca ilosc Melt na Landki.
Tak grajac swoja rozpa okolo-ETC (3 Predy, 0 AB) najtrudniej mi bylo otworzyc Landka, nawet jednego. Jednak qrcze lachony to troche za malo ... nawet w hurtowych ilosciach. Takze waham sie tak szczerze powiedziawszy.
Wszystkie rady mile widziane of course :)
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline ederus

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:18:37 pm »
Z Olkiem doszliśmy właśnie do wniosku, że 2 predy starczą. Głównie i tak się nimi otwiera rhinosy itp więc 2 powinny dawać radę.


Landek to zwykły si? Jeśli tak to masz w rozpisce (bez razorów) 4 zwykle lachony i 2 linkowane. Wydaje mi się, że to już wystarczająca ilość, np. ja eldarami na te punkty mam 4 lance i też daje rade. Razory bym zmienił na wersje z linkowanymi flamerami. Za punkty zyskane kupisz trzeciego AB z meltą i 20 zostaje, a z razorami nie będzie dylematu czy napierać i screenować jump packi czy strzelać. Tak ja to widzę.
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Skark

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:38:12 pm »
Ederus bież wilki. To dobra armia i jest z czego wybierać.

Vlad to sam chyba grałeś na dwóch ostanich turniajch grałeś najpopularniejszą armią?

Offline ederus

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:00:42 pm »
Skark z takim podejściem to na turnieju będzie się tylko widywać SW/BA/IG i jeszcze kilku CSMów:P Aby z tym walczyć trzeba przyjąć postawę Krisa 'Chcesz coś zmienić, zacznij od siebie' i chyba faktycznie myknę eldarami do Szczecina.
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Raca

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:13:39 pm »
Ej a ja moge wziasc wilki, na Arenie bylem SM to teraz wilki mi sie naleza na 5 turniejow  :lol:

Offline ederus

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:17:15 pm »
Przecież Ty nie grasz wilkami tylko lewkami :wink:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Raca

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:22:50 pm »
Kurna zapomnialem  :oops:
Jak uslyszaly to wszystkie moje dobre rzuty wpizdu, wszystkie dwa  :wink:

Offline Krzysiek Rzeżnik

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:42:22 pm »
Na arenie moje AB miały tylko raz okazję zniszczyć landka.
Chłopaki jechali po wybojach, wyrzucili oczy węża  11, jeden poległ drugi oblał morale i zwiał  :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Przypadek rządzi ponad połową naszych działań, a my kierujemy resztą.

— Niccolò Machiavelli

 

anything