trawa

Autor Wątek: Halo Stars  (Przeczytany 49147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vladdi

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 04, 2010, 11:03:35 am »
Coz przy silnych kodeksach BA i SW, wciąż niezłym CSM, SM i BT, zbliżających się premierach Grey Knechtów i nowych Nekronów to moze byc jesli chodzi o zderzanie sie z save 3+ coraz gorzej:)
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline PaulShin

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 04, 2010, 11:06:39 am »
Ale przynajmniej GK i Necroni trochę inaczej będą grać (oby, poza tym GK to 2+ ;)). Bo tak to mamy Wilki (które często są shooty + lordowie) i 2xshooty SM. ;)

A kurde, chciałem na IG trafić, naprawdę. Jeszcze nigdy nie miałem okazji przestrzeliwywać się z taką porządną turniejową rozpą. :D

Tym niemniej może to nie jest najlepszy temat na te dywagacje.

Offline Vladdi

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 04, 2010, 11:08:29 am »
No zobaczymy jak to bedzie z nowymi dexami. Ale nie ma to jak posluchac narzekan gwardzisty ze marinsi to niego z lasek strzelaja, swinie nie myte:):):):)
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Eman

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 04, 2010, 11:11:01 am »
Heyka !!!
Ale nie ma to jak posluchac narzekan gwardzisty ze marinsi to niego z lasek strzelaja, swinie nie myte:) :smile: :smile: :smile:
:wink: :wink: :wink: Ano buractwo na maksa, i to jeszcze na dodatek jezdza i strzelaja, a to wbrew temu, co Imperator przykazal  :lol: :lol: :lol:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline PaulShin

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 04, 2010, 11:12:33 am »
No pewnie, wypraszam sobie, od strzelania to ja tutaj jestem, a nie że to badziewie strzela i jeszcze podjechać pod melty nie chce. ;)

Offline Nathaniel

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 04, 2010, 01:10:23 pm »
8 IG (to wiadomo, ale tez byly spor roznice, zwlaszcza w hs),

i elitach ;)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Michaelius

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 04, 2010, 01:22:25 pm »
5 Eldars (sporo podobienstw, ale tez sporo roznic, pluis armia Vodeckiego),

A tak z ciekawosci co mial Vodecki?
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline afruniu

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 04, 2010, 01:25:01 pm »
IMHO pokutę  :wink:
ale za to bardzo oryginalną  :wink:
narka
Cytuj
Autarch(melta, power weapon,mandiblaster)               - 100 pkt
Autarch(melta, power weapon,mandiblaster)              - 100 pkt
Dire Avengers(9+Autarch, shimmershield&power weapon,bladestorm,Defend)    - 177 pkt
Wave Serpent(Missile Lauchers, spirit stone)            - 130 pkt
Storm Guardians (10,2x flamer,warlock + embolden,spear)         - 129 pkt
Wave Serpent(Missile Lauchers, spirit stone)            - 130 pkt
Guardians (10,scatter laser, warlock + embolden,spear)         - 128 pkt
Wave Serpent(Missile Lauchers, spirit stone)            - 130 pkt
Fire Dragons (7)                     - 112 pkt
Wave Serpent(Brighlances, spirit stone)               - 145 pkt
Vyper (missile launcher)                  -  65 pkt
Fire Prism (holofield, spirit stone)               - 160 pkt
Fire Prism (holofield, spirit stone)               - 160 pkt
Night spinner (holofield, spirit stone,star engines)         - 175 pkt
"There must be some kind of way out of here..."

Offline sokles

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 04, 2010, 01:30:59 pm »
E tam to jest prawdziwie eldarska rozpiska, wyjechać z rezerw i się kitrać :lol:

Offline Eman

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 04, 2010, 01:32:30 pm »
Heyka !!!
E tam to jest prawdziwie eldarska rozpiska, wyjechać z rezerw i się kitrać :lol:
Chciales powiedziec - "Wyjechac z rezerw na 2+ i sie kitrac" :wink:
Ale z tego co eM aka Vodecki opowiadal, to zdarzylo mu sie, ze np. Fire Dragoni w jednej bitwie to tak do 4tej tury na 2+ wychodzili  :lol: :lol: :lol:
A tak bardziej na powaznie - IMHO bardzo fajna rozpa. Mi co prawda brakuje tu jeszcze jakiegos oddzialu do walenia z dynki, no ale - takie zboczenie ;)
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Nathaniel

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 04, 2010, 01:41:30 pm »
A tak bardziej na powaznie - IMHO bardzo fajna rozpa.

true :)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline afruniu

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 04, 2010, 01:49:09 pm »
halo, halo,
jak to nie ma nic do walenia z dyńki?
a ci storm guardianie z Warlockiem ze spearen i emboldenem?
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline e_M

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 04, 2010, 02:02:59 pm »
Cytuj
Ale z tego co eM aka Vodecki opowiadal, to zdarzylo mu sie, ze np. Fire Dragoni w jednej bitwie to tak do 4tej tury na 2+ wychodzili
5. i wyszli bo rezerwy wychodziły z automatu :P i zaraz po wyjściu z 7 melt zrobili immobila na chimerze na boczny bez smoków :biggrin: :biggrin: :D


Cytuj
Mi co prawda brakuje tu jeszcze jakiegos oddzialu do walenia z dynki,
w kawalerii powietrznej problem z waleniem z dyńki polega na tym że zazwyczaj trzeba jeszcze wysiąść tam gdzie sie chce i kiedy się chce. a to nie latwe  :razz:


w rozpisce Afro zapomniał o Swooping Hawkach i Warp Spiderach :P Ale w Szczecinie już takich ekstrawagancji nie będzie :biggrin:

Offline PaulShin

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 04, 2010, 02:04:46 pm »
A to jednak, jak sobie przechodziłem pomiędzy stołami wydawało mi się, że słyszę "A teraz Swooping Hawki", ale natychmiast uznałem to za omamy słuchowe. :lol:

Offline Eman

Odp: Halo Stars
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 04, 2010, 02:12:16 pm »
Heyka !!!
w kawalerii powietrznej problem z waleniem z dyńki polega na tym że zazwyczaj trzeba jeszcze wysiąść tam gdzie sie chce i kiedy się chce. a to nie latwe  :razz:
Nie no, jasna sprawa. Ale coponiektorzy to maja te 10 tysiecy lat (z okladem ;)) doswiadczenia, zeby takie triki umiec robic :wink: :razz:
Ja w kazdym badz razie widzialbym tutaj tak z jeden oddzialek Wyjacych Babek, coby w razie czego miec mozliwosc dorzniecia tych 3 SM'ow stojacych na objectivie. Ale mowie - to juz detal. Do mnie ta rozpiska przemawia, bo, jak to Sokles napisal, jest bardzo Eldarska - przegrac rzut na zaczynanie i i tak pierwszy strzelac na 2+, czyli "Nie mamy Panskiego plaszcza i co Pan nam zrobi", po Uszatemu to jest to  :biggrin:
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2010, 02:21:00 pm wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.